szefunio.pl Moda_i_stylJak znaleźć wymarzoną suknię ślubną?
ocena ():

Jak znaleźć wymarzoną suknię ślubną?

berlin-1571046-1920.jpg

Myśli o sukni ślubnej towarzyszą wielu kobietom już od dnia zaręczyn, a niekiedy nawet wcześniej. Przeglądamy setki stron internetowych i interesujemy się, który salon mody ślubnej Impresja Ślubna Rzeszów w naszym mieście cieszy się najlepszymi opiniami. W końcu umawiamy się na przymiarki i rozpoczynamy poszukiwania tej jedynej i wymarzonej sukni którą założymy na swój ślub. Jak ułatwić sobie ten proces i zachować spokój w trakcie wizyty w salonie?

Przyjdź na wizytę z dystansem

Niemal każda przyszła panna młoda przed swoją pierwszą wizytą w salonie ogląda suknie ślubne w sieci szukając inspiracji. Nie nastawiaj się jednak na jeden konkretny typ sukni. Przymierz także te modele, których nie bierzesz pod uwagę. Może okazać się, że choć marzy ci się suknia w typie syrenki, zupełnie zakochasz się w kreacji w stylu Berta Bridal. Nie nastawiaj się również, że znajdziesz tę jedyną już na pierwszej wizycie. Oczywiście, że wspaniale byłoby już za trzecią przymiarką trafić na ideał, ale jeśli masz większe wymagania, jest to mało prawdopodobne. Daj sobie czas i nie podejmuj pod wpływem emocji decyzji, której potem możesz żałować.

Zwróć uwagę na stan sukni w salonie

To, jak dana suknia prezentuje się w salonie może wiele mówić o tym, w jakim stanie przetrwa wesele, poprawiny i sesję w plenerze. Naturalnie, dany egzemplarz mógł być wcześniej mierzony przez setki klientek. Zastanów się jednak czy jeśli to spowodowało, że suknia jest cała w strzępach, to będzie w stanie przetrwać kontakt z bukietem, biżuterią, uściski gości i tańce podczas wesela? Wymarzony egzemplarz powinien być dobrej jakości, szczególnie jeśli po wszystkim planujesz go sprzedać.

Określ swój budżet

Na stronach salonów zwykle nie ma podanych cen, dlatego już na wstępie określ swój budżet jaki jesteś w stanie przeznaczyć. Od razu poinformuj o tym panią w salonie, aby uniknąć rozczarowania, gdy usłyszysz, że suknia dla której totalnie straciłaś głowę kosztuje 10 tysięcy. Pamiętaj jednak, że ceny w salonie zazwyczaj nie są sztywne i istnieje możliwość niewielkiej negocjacji. Jeśli natomiast nie zależy ci na sukni z najnowszej kolekcji, rozejrzyj się za zeszłorocznymi modelami. Wiele salonów oferuje je w promocyjnych cenach, dzięki czemu można atrakcyjne egzemplarze w dużo niższej cenie.

Twoja ocena:

Dodaj komentarz