szefunio.pl QuizyPierwsza rzecz jaką zobaczysz na tych obrazkach mówi sporo o Twoim charakterze
ocena ():

Pierwsza rzecz jaką zobaczysz na tych obrazkach mówi sporo o Twoim charakterze

berlin-1571046-1920.jpg http://brigtside.me

1. Lew czy ptak?

https://brightside.me

Lew. Najprawdopodobniej jesteś gotowy na wyzwania i nie boisz się stawić czoła najsilniejszym obawom. Jesteś bardzo dzielną osobą!
Egzotyczny ptak. Być może czasami jesteś trochę lekkomyślny, a w niektórych sytuacjach nawet nieodpowiedzialny. Jednocześnie masz twórczą osobowość i pragniesz zmienić świat na lepsze.

2. Kaczka czy królik?

https://brightside.me/

Kaczka. Możliwe, że Twoje życie składa się z impulsów emocjonalnych. Często masz gwałtowne wahania nastroju i masz tendencję do podejmowania decyzji nagle.
Królik. Lubisz rozważyć wszystkie konsekwencje każdego działania. Logika zajmuje pierwsze miejsce w Twoim życiu, chociaż niekoniecznie oznacza to, że jesteś zimną i niewrażliwą osobą.

3. Krokodyle czy ptak?

https://brightside.me

2 krokodyle. Jest bardzo prawdopodobne, że zawsze starasz się utrzymać kontrolę nad sytuacją i mieć wszystko pod kontrolą. Jednak nie jesteś brutalnym tyranem, ale raczej uważnym menedżerem, szefem lub liderem.
Ptak. Nie masz nic przeciwko temu, by być w życiu prowadzonym przez innych i tak osiągnąć szczyt. To nie znaczy, że nie masz własnej opinii, starasz się raczej iść zawsze na kompromis. Jesteś więc bardzo lubiany i towarzyski.

4. Pysk psa czy ogon i grzbiet?

https://brightside.me/

Pysk psa. Dokładnie analizujesz obrazy od lewej do prawej. Nie znaczy to, że jesteś zwykłą osobą, ale podkreśla swój logiczny sposób myślenia i naturalną skłonność do konsekwentnej analizy rzeczywistości. I prawdopodobnie udało Ci się zobaczyć drugi obraz, kiedy dotarłeś na prawą stronę zdjęcia.
Noga i ogon psa. Jeśli analizujesz obrazek od prawej do lewej lub jeśli zauważyłeś jego niejednoznaczność natychmiast, prawdopodobnie podejmujesz bardziej oryginalne decyzje. Nie oznacza to, że nie potrafisz używać logicznego myślenia - po prostu masz bardziej kreatywne podejście gdy próbujesz rozwiązać problem.

5. Wolverine czy dwóch Batmanów?

https://brightside.me/

Wolverine. Jesteś prawdopodobnie wielkim fanem Marvela. Nic nie cieszy cię tak bardzo, jak charyzma Tony'ego Starka, wielka wytrzymałość kapitana Ameryki albo ciężkie spojrzenie Wolverine'a.
Dwóch Batmanów. Jest bardziej prawdopodobne, że jesteś fanem DC z jego ciemnymi ulicami Gotham City i najwyższej klasy superbohaterami. I, oczywiście, uwielbiasz Mrocznego Rycerza.

6. Która z linii jest dłuższa?

https://brightside.me/
 

7. Widzisz Mike'a Wazowskiego?

© Pixar Animation Studios
 

Odpowiedzi

1. Usta są obrócone do góry nogami.

1. Usta są obrócone do góry nogami.
2. Dziur jest osiem. Cztery wycięte, a oprócz tego jednak na głowę, druga na tułów oraz dwie na ręce.
3. Jeśli zauważyłeś na drzewie ptaka, to jesteś bardzo spostrzegawczy. 
4. Błędem jest podwójne słowo "spot"
5. Dziecko ułożone jest z gałęzi drzewa. 
6. Oczywiście linia A, ale sprawdzaliśmy Twoją czujność. 
7. Zobacz na zdjęcie

© Pixar Animation Studios
 

10. Znajdź żyrafę

© imgur

11. Znajdź na zdjęciu misia

© imgur
Twoja ocena:

Tagi

#psychologia #zagadka #zdjęcia #quiz #cechy charakteru #obrazy

Dodaj komentarz

Najciekawsze

Zobacz Także

Podobne