szefunio.pl PoradyStylowe dodatki na wielkanocny stół
ocena ():

Stylowe dodatki na wielkanocny stół

berlin-1571046-1920.jpg

Święta zawsze pozwalają nam nieco zaszaleć z dekoracjami. Dom staje się przytulniejszy, czuć atmosferę zbliżających się uroczystości. Centrum obchodów tych Świat Wielkanocnych jest niewątpliwie stół. Pokryty odświętnym obrusem, z wyjątkową zastawą. W salonach RAD-POL znajdziesz wiele dodatków, które sprawią, że twój stół będzie błyszczał. Nietuzinkowe choć klasyczne kieliszki, filiżanki, patery, dzbanki sprawia, że to śniadanie a po nim i obiad, i kolacja będą niezapomniane. Warto pomyśleć o świątecznym obrusie, serwetach i poduchach, one na pewno wzmocnią jeszcze klimat tych świat.

Ozdobne tkaniny

Co kojarzy się z Wielkanocą? Wszystko co wiosenne. Tkaniny wielkanocne to żywe kolory i świąteczne printy. Nie zabrakło pisanek, kurczaczków, kwiatów i zajączków. Najbardziej popularne są oczywiście króliczki. W kolekcji EASTER dominują soczyste barwy, ale nie zabrakło również pastelowych akcentów. Tkaniny to, to co pozwoli z łatwością odmienić dom. Poszewki na poduszki, obrusy, bieżniki, zasłony, to te dekoracje, które z łatwością wyczarujesz z wysokogatunkowych tkanin.

Kieliszki zdobione złotem

Kolorowe szkło to zjawiskowy wiosenny akcent na świątecznym stole. Dodatkowo złote zdobienie dodaje stylizacji wyrafinowania i elegancji. Kieliszki, szklanki i karafki z najwyższej jakości szkła ozdobione finezyjnymi złoceniami oraz grawerami wyglądają naprawdę zjawiskowo. Jeśli tylko chcesz możemy wykonać cały zestaw z tym samym dekorem.  

Filiżanki do espresso, cappuccino oraz herbaty

Śniadanie wielkanocne, mazurek na deser czy spokojna kolacja po świątecznym dniu. Nie może zabraknąć pięknych filiżanek. Herbata w takich smakuje o wiele lepiej a kawa zachwyca aromatem. Podobnie jak przy kieliszkach samodzielnie wybierasz kształt i dekor. Szkło jest niezwykle cienkie przez co filiżanki są bardzo wygodne.

Dekoracje posrebrzane

W salonach stacjonarnych Rad-Pol Włoskie meble znaleźć możecie posrebrzanych dekoracji. Są tam tace, patery, cukiernice. Dużą popularnością cieszą się świeczniki, w ofercie znajdziesz różne rozmiary. Świeczniki różną się również ilością ramion. Klasyka i styl zawsze są w miodzie, zawsze sprawiają, że dom jest piękny i przytulny. Święta do doskonały czas, ale w naszej przestrzeni pojawiło się więcej drobiazgów i ozdób. Zarówno domownicy jak i goście niewątpliwie docenią piękne szkło, zastawę oraz dodatki.

Twoja ocena:

Dodaj komentarz