szefunio.pl PoradyOrganizacja wesela na Podkarpaciu - gdzie warto?
ocena ():

Organizacja wesela na Podkarpaciu - gdzie warto?

berlin-1571046-1920.jpg

Jako że istnieje ogromna liczba lokali oferujących usługi zorganizowania wesela, coraz częściej zadawane jest pytanie: gdzie warto. Jeśli jesteście mieszkańcami Podkarpacia, zwłaszcza Rzeszowa, Strzyżowa lub okolic tych miast, polecamy zwrócenie uwagi na ofertę Siedliska Janczar. Ośrodek ten wyróżnia się na tle innych otoczeniem cudownej przyrody, jak również szerokimi możliwościami z zakresu personalizacji stylu przyjęcia, w tym wyboru jednej z dwóch dostępnych sal. Ośrodek ten pozwala bowiem na organizację wesela Strzyżów w stylu rustykalnym, boho oraz typowo eleganckim. To jedynie od przyszłej Pary Młodej zależy, na jaką aranżację wnętrza pragną postawić oraz idąca za nią atmosferę - luźną i kameralną bądź bardziej oficjalną.

Organizacja eleganckiego wesela

Organizacji wesela o charakterze eleganckim została zadedykowana Karczma weselna w Siedlisku Janczar, która dodatkowo daje możliwości stworzenia we wnętrzu klimatu rustykalnego. Opcja ta dostarcza szerokie możliwości z zakresu stworzenia interesującej Parę Młodą przestrzeni opierającej się na dekoracjach, podanych posiłkach nie tylko. Organizatorzy wesela decydują bowiem o dobrze menu (można również wybrać dania wegetariańskie) oraz o ewentualnym zakupie dodatkowych atrakcji. Szczególną popularnością cieszą się: stół wiejski, pieczone prosię oraz stół słodkości. Istnieje także możliwość zorganizowania wesela dwudniowego (wraz z poprawinami), co ułatwia dostępność komfortowej bazy noclegowej, z której goście weselni mogą skorzystać za atrakcyjną cenowo opłatą. Zestaw weselny obejmuje natomiast kilka niezbędnych dla każdej tego typu imprezy elementów, wśród których warto wymienić: powitanie nowożeńców chlebem i solą, wzniesienie toastu winem musującym, gorące dania i zimną płytę, kwiatowe dekoracje na stołach oraz przepiękną salę wraz z ozdobnym i nastrojowym kominkiem.

Organizacja wesela rustykalnego

Wesele rustykalne można zorganizować zarówno w Karczmie weselnej, jak i całorocznej Chacie weselnej, która właściwie została zadedykowana temu typowi imprezy. Jest to jedyne takie miejsce na Podkarpaciu. Okrągła, wykończona drewnem sala posiada duże okna, które przybliżają gości do malowniczej przyrody, dostarczając wspaniałe widoki podczas trwania imprezy. Wesele w Chacie weselnej charakteryzuje się wyjątkowym klimatem, atmosferą typową dla przyjęć w stylu rustykalnym wraz z unoszącym się wszędzie zapachem naturalnego drewna. Sala ta umożliwia zorganizowanie zarówno dużego wesela maksymalnie liczącego do 180 osób, jak i zaplanowanie kameralnego przyjęcia. Szczegółowe informacje wraz z ofertą weselną ośrodka znajdują się na stronie internetowej Siedliska Janczar.

 

Twoja ocena:

Dodaj komentarz