szefunio.pl PoradyOferta sali weselnej — na co zwrócić uwagę?
ocena ():

Oferta sali weselnej — na co zwrócić uwagę?

berlin-1571046-1920.jpg

Po zaręczynach nadeszła pora poszukiwania odpowiedniego miejsca na zorganizowanie przyjęcia weselnego. Na samym początku warto sporządzić listę miejsc, którymi jesteście zainteresowani, a następnie umówić się na spotkania z właścicielami. Oczywiście podczas rozmowy telefonicznej, warto się dopytać, czy wybrany przez was termin jest dostępny, ponieważ szkoda tracić cenny czas na oglądanie obiektu, który nie będzie dla nas dyspozycyjny. 

wybór menu

Jedną z ważniejszych rzeczy, która zazwyczaj oferowana jest przez salę są różnorodne warianty menu (catering Jarosław)— każdy z nich jest związany z indywidualną ceną. Równie ważną kwestią jest dopytanie się osób zarządzających obiektem, czy alkohol można zamówić na miejscu, czy można wnieść swój trunek, a jeżeli tak, czy jest z tym związana jakaś opłata, tzw. korkowe. 

sprawy organizacyjne

W dzisiejszych czasach nie wolno zapomnieć o minimalnej oraz maksymalnej liczbie gości, którzy mogą znajdować się na terenie lokalu, a także o ustawieniu stołów na sali. Ważnym elementem jest również zadbanie o wystrój sali i jej udekorowanie. Im więcej dowiesz się na pierwszy spotkaniu podczas oglądania sali, tym łatwiej będzie Ci się zdecydować na wybór tego idealnego miejsca.

w stylu boho

Jednym z miejsc, w którym można zorganizować niezapomniane wesele w stylu boho lub rustykalnym jest Siedlisko Janczar w Pstrągowej w bliskiej okolicy Rzeszowa. W Siedlisku Janczar dla narzeczonych dostępna jest całoroczna Chata Weselna lub Karczma Podkarpacie — ich wnętrza są wypełnione naturalnym drewnem o naturalnym usłojeniu. Sale weselne zaskoczą Parę Młodą oraz gości weselnych otoczeniem natury, oraz wyjątkową atmosferą. Chara Weselna to powrót do prostoty, autentyczności oraz natury. Wybierając wesele w sali weselnej Siedliska Janczar, narzeczeni zyskują pokój małżeński oraz jedyny w swoim rodzaju plener do sesji zdjęciowej. W ramach kompleksowej ofert na terenie Siedliska Janczar następuje powstanie Pary Młodej staropolskim obyczajem i toast lampką wina musującego. Do dyspozycji jest bogate menu, które dobierane jest do indywidualnych potrzeb. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Twoja ocena:

Dodaj komentarz