szefunio.pl PoradyNa co zwrócić uwagę przy wyborze hotelu?
ocena ():

Na co zwrócić uwagę przy wyborze hotelu?

berlin-1571046-1920.jpg

Coraz częściej podróżujemy. Czy to służbowo, czy w gronie przyjaciół i rodziny. Weekendowe wypady za miasto to fantastyczna alternatywa dla czasu spędzanego w centrum zatoczonego miasta. Jako że branża turystyczna szybko się rozrasta, powstaje coraz więcej hoteli i pensjonatów, gotowych przyjąć turystów spragnionych spokoju, chcących odpocząć w pięknych okolicznościach przyrody.

czystość przede wszystkim

Decydując się na wybór konkretnego hotelu goście kierują się kilkoma rzeczami - opiniami umieszczanymi w branżowych serwisach oraz zdjęciami obiektów, udostępnianymi na stronach internetowych i portalach społecznościowych. Resztę są w stanie sprawdzić już na miejscu. Hotele i wszelkie obiekty, przez które przewija się duża ilość osób, zobowiązane są do utrzymania pokoi i łazienek w najwyższym standardzie czystości. Dzięki zastosowaniu odpowiednich preparatów do odpowiednich powierzchni, czystość w łazienkach i pokojach zawsze zostanie utrzymana.
Faktem jest to, że o jakości hotelu świadczy to, jak wyglądają znajdujące się w nim łazienki. Aby zapewnić gościom hotelowym w pełni komfortowy pobyt, zadowolenie i dobre samopoczucie, hotele zobowiązane są dostosowania wysokiej jakości środków do mycia i do dezynfekcji. Dzięki temu, że goście hotelowi uzyskają doskonałą obsługę i będą się dobrze czuć w pokojach Dzięki temu istnieje większe prawdopodobieństwo, że wrócą lub polecą dany hotel innym osobom.

higiena na wysokim poziomie

Sprzątanie to jeden z najważniejszych priorytetów w hotelu. Aby zachować higienę i piękny wygląd pokoi, trzeba zainwestować w wysokiej jakości środki czystości i odpowiedni personel sprzątający. Istnieje na rynku wiele skutecznych i bezpiecznych preparatów, przeznaczonych do użytku w branży hotelowej. Jako że od czystości pokoi w dużej mierze zależy promocja całego obiektu, trzeba zaopatrzyć się w specjalistyczne środki, dedykowane do bardzo określonych powierzchni. Dlaczego nie wystarczą preparaty uniwersalne? Ponieważ dobrze dobrana chemia nie tylko czyści, ale i pielęgnuje. Znamy to z własnego życia. Środki, które stosujemy do mebli niekonieczni dobrze sprawdzą się w przypadku okien. Co więcej, stosowanie właściwych środków do konkretnych nawierzchni jest bardziej wydajne - pomaga oszczędzić produkty oraz czas.
Warto zwrócić uwagę na środki, które mogą mieć zastosowanie zarówno w łazienkach, jak i np. w strefach SPA. Tego typu produkty usuwają zabrudzenia i osady z powierzchni, które są takie same w strefie relaksu oraz łazienkach hotelowych. W przypadku mebli skórzanych lub wyposażenia ze stali nierdzewnej, niezbędne będą bardzo specjalistyczne środki czystości. Ich składy są opracowane tak, by w żaden sposób nie niszczyć czyszczonych powierzchni, oraz by je dodatkowo zabezpieczyć. Elementy znajdujące się w łazienkach oraz meble wypoczynkowe to najczęściej eksploatowane części pokoi, dlatego podwójnie ważnym jest to, aby zadbać o ich dobry stan. Do czyszczenia łazienek oraz wszystkich kabin natryskowych należy wybrać środki dezynfekujące, które niszczą wszelkie drobnoustroje, mogące szkodzić zdrowiu osób przebywających w hotelu.

profesjonalne środki czystości

Skoro już wiemy, jakie środki chemiczne są potrzebne, w jaki sposób dokonać wyboru? Przede wszystkim trzeba sprawdzić, czy są to preparaty profesjonalne. W przypadku profesjonalnych środków czystości, ich składy są nieco inne od produktów, które wykorzystujemy w domu. Te dedykowane do hoteli mają bardziej skoncentrowane formuły, przez co są skuteczniejsze i bardziej wydajne. Co więcej, do czyszczenia powierzchni łazienkowych warto wybierać środki o kwaśnym pH - te lepiej radą sobie z zabrudzeniami od mydła, zaciekami czy kamieniem. Inaczej jest w przypadku mebli - do nich należy dobrać płyny o neutralnym pH. To zupełnie wystarczy do usunięcia plam po płynach, palcach czy osadu z kurzu.
Co z lustrami i oknami? Do tego typu powierzchni przeznaczone są preparaty na bazie alkoholu. Tego typu chemia dobrze usuwa zabrudzenia, odciski, a przy tym nie pozostawiają nieestetycznych zacieków oraz smug. Szczególną uwagę trzeba poświecić środkom do czyszczenia toalet, kabin prysznicowych czy wanien w SPA. Te produkty muszą zwierać substancje dezynfekujące, dzięki czemu usunięte zostaną bakterie i drobnoustroje.
Wybierając usługi pięknego hotel w Jarosławiu Coloseum możesz być pewien, że pokoje i łazienki są w nim utrzymane na najwyższym poziomie. W obiekcie stosowane są najlepsze środki, pochodzące od producentów specjalizujących się w dystrybucji preparatów do utrzymania czystości w pomieszczeniach sanitarnych i gastronomicznych. O porządku i czystości świadczą liczne opinie zadowolonych gości hotelowych. Zapewniamy, że pobyt w Coloseum to pełen komfort, przyjemność i gwarancja relaksu w stylowych wnętrzach trzygwiazdkowych pokoi.

Twoja ocena:

Dodaj komentarz