szefunio.pl PoradyMaszyny pakujące - profesjonalne rozwiązanie
ocena ():

Maszyny pakujące - profesjonalne rozwiązanie

berlin-1571046-1920.jpg

Jak najłatwiej przyspieszyć i zwiększyć wydajność produkcji? Odpowiedzią na to zapotrzebowanie są profesjonalne urządzenia automatyzujące cały proces produkcji. Na niego składa się nie tylko wykonywanie określonych towarów, ale też ich dozowanie i pakowanie w worki czy innego rodzaju opakowania. Dlatego też ważnym elementem produkcji jest wyposażenie jej w profesjonalną maszynę do pakowania. Jeśli mowa o urządzeniach od LS Tech, usprawniają cały proces pakowania i jednocześnie zachowują jego wysoką jakość. Bezpieczeństwo umieszczonych w workach towarów i ich szczelne zapakowanie stanowią podstawę dla ich dłuższego okresu przydatności - przede wszystkim w przypadku produktów spożywczych.

Maszyny pakujące w branży spożywczej

Producent maszyn pakujących LS Tech oferuje między innymi urządzenia wykorzystywane w branży spożywczej, wśród których możemy wymienić: LS P200 INOX, LS P300 INOX oraz LS P500 INOX. Umieszczają one produkty spożywcze w workach z szacowaną wydajnością do 20 worków na jedną minutę. Ilość zapakowanych towarów w omawianej jednostce czasu zależy od rodzaju produktów i ustalonej wielkości porcji. W branży spożywczej wykorzystywane są również automaty pakujące do kubków, które służą do szczelnego umieszczania wewnątrz wszelkich towarów o konsystencji płynnej i półpłynnej, jak np. miód, śmietana czy soki owocowe. Średnia wydajność automatu pakującego do kubków KL-1/3 wynosi pomiędzy 600 a 1800 kubków na jedną godzinę.

Maszyny pakujące stosowane w przemyśle ciężkim

Polska firma LS Tech specjalizuje się również w produkcji maszyn pakujących dedykowanych przemysłowi ciężkiemu. Wśród tego rodzaju urządzeń możemy wyróżnić choćby pionowe maszyny pakujące LS P300, LS P400 oraz LS P500. Służą one do pakowania różnorodnych produktów sypkich, jak np. pellet, materiały budowlane bądź ziemia ogrodowa. Podobnie jak w przypadku urządzeń stosowanych do pakowania produktów spożywczych, wydajność pakowania maksymalnie może wynosić aż do 20 worków na jedną minutę. W tym wypadku kwestia ta również jest uzależniona od samego produktu oraz jego ilości umieszczanej wewnątrz opakowań.

Omawiane urządzenia stanowią profesjonalne rozwiązanie dla firm, które cechuje łatwość w obsłudze za sprawą nowoczesnego panelu dotykowego. Dodatkowo o wszelkich problemach w działaniu informują same maszyny pakujące, jako że mają wbudowane nowoczesne systemy autodiagnostyki. W razie jakichkolwiek pojawiających się nieprawidłowości ich serwisowaniem także zajmuje się firma LS Tech, która ma dostęp do wysokiej jakości części zamiennych.

Twoja ocena:

Dodaj komentarz