szefunio.pl PoradyKolor roku 2023
ocena ():

Kolor roku 2023

berlin-1571046-1920.jpg

Grupa Pantone co roku wybiera kolor, który odpowiada szczególnie wyobrażeniu i wizji świata w następnym roku. Rok 2023 został w ten sposób okrzyknięty rokiem odcienia Viva Magenta 18-1750, który jest kolorem odważnym, intensywnym i potężnym. Szarości i tego typu kolory w 2023 roku nie są zbyt modne, ponieważ świat potrzebuje energii, nadziei i optymizmu. Takie uczucia budzi w nas właśnie odcień czerwieni Viva Magenta 18-1750, który cieszy się w obecnym roku dużą popularnością przy tworzeniu rozmaitych kolekcji stworzonych przez włoskiego producenta mebli Rad-Pol.

Viva Magenta - jakie meble wybrać?

Mimo że Viva Magenta to odważny i na pierwszy rzut oka niepasujący do każdego pomieszczenia kolor, sprawdza się on doskonale jako odcień przewodni różnego typu nowoczesnych i klasycznych mebli. Szczególnie dobrze prezentuje się w połączeniu z różnym wybarwieniem drewna. Ten odcień może królować zarówno w sypialni, kuchni, jadalni, jak i bardzo reprezentacyjnym gabinecie. Wbrew pozorom jest to również luksusowy kolor kojarzący się z obiciem foteli, krzeseł, sof oraz pufów. Dzięki Viva Magenta stworzone wnętrza nie będą mdłe, nudne ani ponure. Jest to bowiem kolor, który namawia do radości z życia, działania i pozytywnego spojrzenia na obecny świat.

Włoski styl w kolorze Viva Magenta

Włoski producent wyszedł naprzeciw najnowszym trendom oraz oczekiwaniom klientów, tworząc meble do pomieszczeń o różnym charakterze i przeznaczeniu. Viva Magenta zdominowała przede wszystkim tkaniny, które świetnie się komponują z drewnem lakierowanym w każdym kolorze. Strona internetowa Mebli włoskich Rad-Pol oraz salon stacjonarny w Gdańsku oferują olbrzymi wybór mebli wykorzystujących kolor roku 2023 według grupy Pantone. Wśród nich można wymienić tapicerowane łóżka, sofy, narożniki, krzesła, pufy, a nawet dekoracyjne poduszki. Dzięki takiemu asortymentowi można wspaniale wyposażyć sypialnię, salon, jadalnię czy gabinet. Energia, optymizm i radość są niezbędne w każdym typie wnętrza, w którym spędzamy czas sami bądź w towarzystwie gości.

Twoja ocena:

Dodaj komentarz