szefunio.pl Porady10 znaków, że poznałeś swoją drugą połówkę
ocena ():

10 znaków, że poznałeś swoją drugą połówkę

berlin-1571046-1920.jpg

73% Amerykanów twierdzi, że znaleźli swoją bratnią duszę lub w ogóle wierzą w koncepcję bratnich dusz. Jakkolwiek romantycznie to brzmi, niektórzy ludzie nadal są sceptyczni. Czasem spotykasz kogoś i wygląda na to, że cię po prostu dostają! Ale czy to czyni ich bratnią duszą?

Szefunio.pl zebrało 10 znaków, które z pewnością dadzą Ci znać, że znalazłeś kogoś wyjątkowego.

10. Szanujecie swoje słabości

Bratnie dusze szanują swoje słabości https://www.instagram.com

Nikt nie jest perfekcyjny. Wszyscy mamy wady i nie zawsze da się je ukryć. Ale twoja bratnia dusza wie o nich i zaakceptuje cię ze wszystkimi twoimi słabościami. Dla twojej bratniej duszy, te problemy są tylko "doskonałymi niedoskonałościami." Ktoś rzuca skarpetki na podłogę, a ktoś nie wyłącza światła. Ktoś może mieć obsesję na punkcie porządku i organizacji, podczas gdy ktoś inny może być wolnym duchem i wierzyć, że dezorganizacja jest oznaką kreatywności. To nie powinno mieć znaczenia dla 2 osób, które są zakochane. Najważniejszą rzeczą jest dążenie do wspólnej poprawy!

9. Oboje czujecie się komfortowo w ciszy.

Bratnie dusze czują się komfortowo w każdej sytuacji © Revolutionary Road / © DreamWorks Pictures

Powinieneś czuć się dobrze ze sobą. Jeśli oboje dobrze się czujecie, gdy jesteście w towarzystwie nawzajem, nawet w całkowitej ciszy, to znaczy, że obaj jesteście na tej samej stronie. Jeśli boisz się niezręcznej ciszy, to jest to zły znak.

8. Zmierzacie w tym samym kierunku.

Bratnie dusze mają te same cele życiowe https://www.instagram.com

Prawdziwe pokrewne duchy zawsze mają podobne cele życiowe. Oboje macie wiele podobnych interesów, przekonań i wspólnych poglądów na życie. Twoja bratnia dusza ma ten sam system wartości, co twój. Kiedy powiesz tej osobie o swoim hobby, okazuje się, że jest także zainteresowany. Oboje możecie mieć to samo ulubione jedzenie lub preferencje polityczne. W końcu, jeśli twój ogólny obraz świata wygląda tak samo, będziesz chciał pozostać razem.

7. Nie próbujecie stłumić siebie nawzajem i dajesz swojemu partnerowi trochę przestrzeni.

Bratnie dusze mogą się różnic ale im to nie przeszkadza © badwaycreative / Instagram © ligaexalumnosipa / Instagram

Udostępniasz wszystkie swoje wiadomości swojemu partnerowi, a czasami wydaje się, że jesteś zsynchronizowany. Ale jednocześnie nie tracisz swojej indywidualności i szanujesz osobowość swojego partnera. Bardzo ważne jest, aby spędzać czas osobno. I rozumiesz to i nie boisz się, że doprowadzi to do upadku związku. Prawdziwi towarzysze duchowi uczą się nawzajem czegoś nowego. Jak nauczysz swojego partnera, na przykład, rysować, jeśli absolutnie wszystko dzieje się razem przez cały czas?

6. Byliście w tym samym miejscu.

Bratnie dusze  kiedyś wcześniej się już spotkały © Depositphotos.com

Niewytłumaczalne, ale to jest fakt. Możesz nazwać to dziwnym zbiegiem okoliczności, ale czasami bratnie dusze znalazły się w tym samym miejscu i jednocześnie nie wiedząc o tym. I zdadzą sobie z tego sprawę dopiero po spotkaniu. Czy to możliwe, że dwie dusze są przyciągane jak magnesy?

5. W parze nie ma prawie żadnej zazdrości.

Bratnie dusze nie są zazdrosne o siebie © Vicky Cristina Barcelona / © MGM

Szczęśliwe pary i przyjaciele rzadko doświadczają szalonych ataków zazdrości. Znalazłeś swoją bratnią duszę, jeśli czujesz się bezpiecznie w związku. Twoje zaufanie jest tak silne, że zazdrość znika na drugim planie. Co więcej, nie dajesz sobie nawzajem powodów do zazdrości, ponieważ żadne z was nie chce zranić drugiego.

4. Nie jesteś samolubny wobec swojego partnera.

Bratnie dusze nie są samolubne wobec siebie https://www.instagram.com

Relacje dotyczą wzajemnego szacunku. Egoistyczne zachowanie może zabić nawet najsilniejszy związek. Bratnie dusz są w stanie odłożyć na bok swoje ego i zaakceptować fakt, że inni mają prawo popełniać błędy. Wiesz, że związki są o wiele ważniejsze niż twoja własna duma. Jeśli zrobisz wszystko, co tylko możliwe, aby pomóc partnerowi, ale nie zrobi to samo dla ciebie, to najprawdopodobniej nie będzie to twoja bratnia dusza.

3. Ciężkie czasy w twoim związku tylko pomagają ci wzrastać.

Bratnie dusze zawsze znajdą sposób na wzmocnieniu swojego związku https://www.instagram.com

Wszyscy ludzie prędzej czy później kłócą się. Ktoś z powodu nie umytych naczyń i kogoś z powodu poważniejszych spraw. Wiele osób chce uciec w takich chwilach i rozdzielają, wprowadzają pokój, a czasem nawet odczuwają potrzebę ponownego rozdzielenia się. Ale nawet podczas rozłąki nadal czujesz, że jesteście razem, ponieważ jesteście energicznie razem. I to połączenie wyjaśnia: znalazłeś swoją osobę. Ale dla szczęśliwej przyszłości, oboje musicie zmienić się w pozytywnym kierunku.

2. Nie boją się niczego omawiać.

Bratnie dusze omawiają wszystkie swoje sprawy © The Notebook / © New Line Cinema

Zawsze jesteś prosty, nawet jeśli jest to trudne. Kto jeszcze, jeśli nie twoja bratnia dusza, może otworzyć oczy na prawdę? Twoja bratnia dusza powinna czuć się komfortowo, mówiąc ci, co czują, co myślą i co powinni zrobić z tym zrobić. Taka osoba nigdy celowo i złośliwie nie zwiedzie cię.

1. Troszczysz się o swoje partnera tak bardzo, że odczuwasz ból partnera tak, jakby był twoim własnym.

Odczuwanie bólu z bratnią duszą https://www.facebook.com/

Nic nie może połączyć 2 osób bardziej niż bólu. Zrozumiesz, że spotkałeś swoją bratnią duszę, jeśli jesteś zdolny do silnej empatii. Dzielicie się nawzajem bólem i możecie współczuć. Dzielicie się emocjami i to jest dobry znak.

Twoja ocena:

Dodaj komentarz