szefunio.pl PlotkiJakie testy przyszłe nianie Królewskich Dzieci muszą przejść
ocena ():

Jakie testy przyszłe nianie Królewskich Dzieci muszą przejść

berlin-1571046-1920.jpg

Osoba ta musi posiadać doskonałe umiejętności w zakresie samoobrony, musi być w stanie udzielić pierwszej pomocy medycznej, znać podstawy psychologii i musi uczyć się jazdy ekstremalnej. Czy są to wymagania, aby zostać agentem FBI? Nie. Są to podstawowe umiejętności, jakich potrzebuje niania, aby pracować dla brytyjskiej rodziny królewskiej.

Szefunio.pl postanowiło dowiedzieć się, jakie nianie rodzina królewska powierza opiekować się małymi książętami i księżniczkami.

1. Gdzie się uczą

Wykształcenie niani królewskich dzieci © Norland College / Instagram

Kochające dzieci nie wystarczą, by zostać królewską opiekunką. Nianie pracujące z królewskimi dziećmi otrzymują prestiżową edukację w Norland College, która nie jest dostępna dla wszystkich. Osoba zarejestrowana powinna być przynajmniej w dobrej kondycji fizycznej i mieć nieskalaną biografię. Dodatkowo powinni doskonale mówić po angielsku.

Podczas studiów dziewczęta nie tylko uczą się dbać o dzieci, ale także uczą się:
psychologii;
historii;
filozofii;
socjologii;
literaturi.

2. Praktyka wstępna

Wstępna nauka praktyczna przez nianie © Norland College / Instagram

Podczas studiów nianie ćwiczą na robotach. Żadna pielęgniarka nie mogłaby zaopiekować się królewskim dzieckiem, gdyby nigdy nie starała się zająć elektronicznym dzieckiem. Zrobotyzowane dzieci mogą obudzić przyszłą nianię w środku nocy i poprosić o jedzenie lub po prostu uwagę. Żaden uczeń nie może ignorować potrzeb dziecka.

3. Niania jest również ochroniarzem.

Nauka samoobrony przyszłych niań © Norland College / Instagram

Niania powinna być w stanie chronić siebie i dziecko, dlatego dziewczęta biorą lekcję samoobrony, której uczą byli oficerowie wywiadu wojskowego. Podczas ostatniego kursu ich 3-letniego studiowania dziewczęta uczą się również udzielania pierwszej pomocy medycznej.

4. Idealny kierowca

Każda niania w pałacu powinna być idealnym kierowcą https://www.instagram.com

Królewska niania doskonale jeździ. Ponieważ dziecko powinno być z nią całkowicie bezpieczne, nianie uczą się ekstremalnej jazdy. Pod koniec kursu dziewczyny są już w stanie prowadzić samochód nawet w najtrudniejszych warunkach.

5. Główna niania w pałacu

Maria Borrallo to jedyna niania królewskich dzieci © East News

Następca tronu książę William i jego małżonka Kate Middleton nie wynajęli wielu opiekunek do opieki nad ich trójką dzieci. Za ich dzieci odpowiada tylko jedna osoba - Maria Borrallo.

Ukończyła Norland College 20 lat temu i zaczęła spełniać swoje obowiązki w pałacu królewskim, gdy George miał 8 miesięcy. Wciąż pomaga rodzinie.

6. Rodzina królewska jest jej jedyną rodziną.

Niania jest przy każdym wydarzeniu i zawsze przy dzieciach © East News

Królewska niania powinna stać się częścią rodziny. Eskortuje dzieci wszędzie, nawet podczas uroczystości i podróży.

Niania powinna także mieszkać w pałacu w pobliżu dzieci. Według opublikowanych listów z czerwca Waller (niani, która pomogła Elżbiecie II zaopiekować się trzecim synem Andrzejem), jej dzień pracy zakończył się o 20:30 i przedtem nie wolno jej było nawet rozmawiać przez telefon.

Jednak takie były zasady w latach sześćdziesiątych. Nie wiemy, czy nadal są śledzone dzisiaj, czy nie.

7. Potrafi zachować tajemnice.

Królewska niania podpisuje umowę poufności © East News

Podmioty królestwa obserwują i doświadczają wielu szczegółów w życiu książąt i księżnych. Wokół pałaców nie powinno być żadnych plotek, dlatego nie znajdziesz królewskiej nianii w mediach społecznościowych i nie przeczytasz jej wywiadu w żadnym z magazynów.

Po zatrudnieniu każdy pracownik, w tym niania, podpisuje dokument, w którym obiecuje zachować najwyższą poufność.

8. Królewska niania nigdy nie da lania dziecku.

Kary fizyczne są zabronione dla królewskich dzieci © East News

Dzieci z klapsami są zabronione dla każdej niani, nie tylko dla królewskiej. Jednak tylko Norland College obiecuje, że żaden z jego absolwentów nigdy nie będzie nakładał na dziecko żadnych kar cielesnych. Zabronione jest nawet chwytanie dziecka za rękę.

9. Niania nie zastępuje rodziców.

Królewska mama nigdy nie zastępuje rodziców © East News

Nawet te najlepsze nianie pamiętają, że rodzice są najważniejszymi osobami dla dziecka i dlatego nigdy nie próbują zastąpić rodziców dziecka.

Norland College zaleca, aby przyszłe królewskie niańki starały się angażować rodziców w kąpanie i wkładanie dzieci do łóżka.

Twoja ocena:

Dodaj komentarz