szefunio.pl Plotki9 sztuczek gwiazd, aby szybko uzyskać smukłą figurę i ją utrzymać
ocena ():

9 sztuczek gwiazd, aby szybko uzyskać smukłą figurę i ją utrzymać

berlin-1571046-1920.jpg

Znane kobiety bardzo dbają o swój wygląd i martwią się bardzo o swój kształt. Dlatego zwykle mają swój własny zestaw sztuczek, których używają od czasu do czasu, aby schudnąć i zachować dobrą formę fizyczną. W samą porę na sezon letni pokazujemy wam ich sekrety!

Szefunio.pl zaprasza do obejrzenia kilku najlepiej ukrytych sekretów piękna znanych kobiet. Ale uważajcie: nawet jeśli istnieją pewne naprawdę bezpieczne metody na utratę wagi, powiemy wam także o tych dość ryzykownych. Nie eksperymentuj z żadnymi trikami bez uprzedniej konsultacji ze specjalistą.

Madonna: Dieta wilkołaka

© FaceToFace / East News © Adam Orchon / Sipa USA / East News

"Dieta wilkołaka" je według harmonogramu opartego na kalendarzu księżycowym. Najważniejszą rzeczą jest picie płynów tylko podczas pełni księżyca i następnych 36 godzin podczas nowiu.

Eksperci wyjaśniają, że różne fazy księżyca wpływają na metabolizm ludzi i zwiększają odpływ toksyn. Efekt ten można zintensyfikować, pijąc dużo wody lub innych napojów. Ludzie, którzy próbowali tej metody twierdzą, że w jednym dniu można stracić do 4,5 funta.

Renée Zellweger: kostki lodu

© East News © EVERETT COLLECTION/East News

Jedną z sztuczek, których używa ta aktorka, aby uzyskać kształt, jest jedzenie kostek lodu. W rzeczywistości możesz osiągnąć ten sam efekt, jeśli pijesz dużo zimnej wody. Dzieje się tak, ponieważ organizm musi spędzić dodatkową kontrolę temperatury, aby ogrzać coś do naturalnej temperatury ciała, co zwiększa metabolizm. W rezultacie lód, który nie ma kalorii, zmusza organizm do wydawania energii, która prowadzi do utraty wagi.

Ale powinieneś wiedzieć, że ta dieta ma bardzo niewielki wpływ na utratę wagi. W przeważającej części aktorka używa tej niezwykłej metody, aby zabić głód, gdy chce zjeść coś niezdrowego. Ważne jest, aby odczuwać pokarm w ustach, podczas gdy woda po prostu trafia prosto do żołądka i nie może tak skutecznie oszukiwać mózgu.

Lady Gaga: whisky

© AFP/East News © 0000003/Reporter/East News

Nie spodziewałbyś się niczego nudnego od tej prowokującej piosenkarki. Wraz z regularnym odwiedzaniem siłowni, Gaga ciągle pije whisky. W jednym z wywiadów powiedziała: "Uwielbiam pić whisky podczas pracy. Chodzi o to, że muszę trenować każdego dnia i często muszę to robić po kacu. "

Cóż, naprawdę mamy nadzieję, że ona wie, co robi i że whisky naprawdę jest tego warte.

Miranda Kerr: olej kokosowy

© East News © DVS/RockinExposures/Capital Pictures/East News

Biorąc pod uwagę linię pracy Mirandy, pewnie wie dużo o utrzymaniu idealnej formy. Przypominamy, że w 2011 roku, gdy urodziła swoje pierwsze dziecko (Flynn Blood, syna Orlanda Blooma), zadziwiła wszystkich swoich fanów, gdy zaczęła publikować swoje nowe zdjęcia z Victoria's Secret bez żadnych oznak, że właśnie ukończyła ciąża (minęło zaledwie kilka miesięcy po porodzie).

Jedną z technik utraty wagi Kerr jest użycie oleju kokosowego, który według niej ma magiczny wpływ. Już dawno temu dowiedziono, że olej ma pozytywny wpływ na stan włosów i skóry. Ale używa go również do gotowania wszelkich potraw, ponieważ uważa, że zwiększa metabolizm.

Sarah Michelle Gellar: zupa kapuściana

© 0000507/Reporter/East News © Richard Shotwell/Invision/AP/Fotolink/East News

Dieta z kapustą to cała dieta, w której prawie w całości zjadasz kapuśniak w nieograniczonych ilościach. Ale to nie jest typowa miska zupy. Istnieje kilka odmian tej niskokalorycznej żywności i wszystkie są prawie bez smaku i składają się z cebuli, marchwi, kapusty i kilku prostych składników.

Sarah używa tej diety przed ważnymi wydarzeniami publicznymi i twierdzi, że pozwala jej stracić do 11 funtów w ciągu 7-10 dni. Ale powinieneś być bardzo ostrożny, kiedy powrócisz do normalnej rutyny, aby nie odzyskać wagi zaraz po tym, jak ją tak szybko straciłeś

Heidi Klum: angielska sól

© AFP/East News © Alberto E. Tamargo/Sipa USA/East News

Sztuczka dietetyczna, którą stosuje ta modelka, polega na przyjmowaniu kąpieli z angielską solą przed wzięciem udziału w publicznych wydarzeniach. Magnez tej soli łagodzi stres, a jej siarczany pomagają organizmowi pozbyć się toksyn i zwiększyć poziom serotoniny. Uważa się, że taka procedura może również pomóc w migrenach, poprawić jakość snu i zmniejszyć lęk.

Ale jeśli mówimy o wpływie tych angielskich kąpieli na wygląd, według Klum, takie kąpiele pomagają pozbyć się dodatkowej masy wody w brzuchu, która powoduje wzdęcia. To sprawia, że kształt osoby wydaje się znacznie cieńszy.

Jennifer Lopez: olejki eteryczne

© Alberto E. Tamargo/Sipa USA/East News © Chris Pizzello/Invision/AP/Fotolink/East News

Aromaterapia jest wykorzystywana do celów zdrowotnych od tysięcy lat. Olejki eteryczne były używane w wielu religiach na całym świecie jako naturalny produkt medyczny: były wdychane, nakładane na skórę, a nawet połykane. Jennifer jest fanem pierwszej metody, wdychając ją i jest przekonana, że olejki eteryczne z grejpfruta mogą zmniejszyć uczucie głodu, przez co jest mniej prawdopodobne, że zjadą.

Pomysł, że grejpfrut może pomóc ci pozbyć się dodatkowej wagi, nie jest nowy, stał się popularny w 1930 roku. A jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do skuteczności tej metody, zapewniamy ją, ponieważ wiele badań dowiodło, że to naprawdę pomaga w ograniczeniu apetytu.

Megan Fox: ocet jabłkowy

© 0000554/Reporter/East News © Liliana Ampudia M/Sipa USA/East News

Ta metoda jest bardziej ryzykowna, więc jeśli masz problemy z wątrobą lub żołądkiem, nie powinieneś brać w niej udziału.

Kiedy patrzysz na seksowny kształt Megan Fox, trudno pozostać obojętnym, szczególnie jeśli weźmiesz pod uwagę fakt, że jest już matką trojga dzieci! A nawet kiedy była w ciąży, Megan prawie nie nabrała na wadze. Jednym z jej sekretów, który pomógł jej zatrzymać około 110 funtów, jest jej niezwykła tradycja picia każdego ranka dwóch łyżeczek octu jabłkowego ze szklanką wody. Aktorka uważa, że to stabilizuje proces trawienia, metabolizm i pomaga organizmowi pozbyć się toksyn. Lekarze to potwierdzają, ale ostrzegają także przed działaniami niepożądanymi i doradzają skonsultowanie się ze specjalistą, zanim spróbują.

Kim Kardashian: Dieta Atkinsa

© Gilbert Flores /Broadimage/East News © Piovanotto Marco/ABACA/East News

Według Kim jej druga ciąża nie była łatwa i zyskała około 65 funtów. Jednakże, zaledwie 3,5 miesiąca później, Kim stracił w tajemniczy sposób 45 funtów.

Jej osobisty dietetyk, Colette Heimowitz, powiedział nam o diecie, która pomogła Kim schudnąć. To była słynna dieta Atkinsa, która wymaga od ciebie znacznie mniej węglowodanów i więcej białka.
Oczywiście, ta dieta sprawiła, że zrezygnowała z jedzenia cukru, popijając słodkimi sokami i ciastami, więc jej prawdziwa szybka transformacja nie jest jakimś rodzajem magii, to wynik, na jaki zasługuje. Jej dietetyk zauważył także wagę rozkładu jedzenia Kim. Aby uniknąć jedzenia czegoś, czego nie powinieneś, nie możesz pozwolić sobie na naprawdę głodny. Powinieneś jeść małe porcje, ale często.

2. Cristiano Ronaldo

https://www.instagram.com/

Portugalski piłkarz Cristiano Ronaldo jest ojcem 4 dzieci - Cristiano Jr., Alana i bliźniaków Evy i Matteo. Wszyscy uwielbiają swojego sławnego ojca. Troje z nich urodziło się z pomocą zastępczej matki, ale fakt ten sprawia, że jeszcze bardziej kocha swoje dzieci.

Jego najstarszy syn jest taki sam jak Cristiano. Pomaga swojemu tacie, aktywnie bierze udział w jego branży odzieżowej, a także wspiera swojego ojca na polu. Cristiano ma dzieci do uprawiania sportu od dzieciństwa i uważa, że jest to "najlepszy sposób, by stać się dla nich # 1".

1. Ryan Reynolds i Blake Lively

https://www.instagram.com/

Ta para celebrytów jest kochana przez wielu, nie boi się trudności i stawia im czoła z odwagą i dumą. Mają dwójkę dzieci, które starają się wychować bez niczyjej pomocy. Ryan Reynolds jest przeciwny opiekunom i wykonuje całą "brudną" pracę dla swojej córki: "Nie mam problemu z pięciokrotnym pobudaniem w środku nocy i zmianą pieluch. Wciąż mam dość snu.

12. Halle Berry w Cloud Atlas

© Cloud Atlas/x-filme © Gilbert Flores/Broadimage/East News

13. Dave Bautista w Guardians of the Galaxy

© Guardians of the Galaxy/marvel © David Hitchens/Capital Pictures/East News

14. Richard Brake w Game of Thrones

© Game of Thrones/hbo © Jean_Nelson/depositphotos

15. Joel Edgerton w Bright

© Bright/netflix © East News

16. Jacob Tremblay w Wonder

© Wonder/lionsgate © Jean_Nelson/depositphotos

Ringo Starr i Maureen Cox

© Eastnews

Nawiasem mówiąc, oto jak kobiety mogą się zmienić po ślubie:

© Eastnews
Twoja ocena:

Tagi

#dietetyczne napoje #skuteczna dieta #gwiazda #celebryci #gwiazdy Hollywood #plotki o celebrytach #gwiazdy #dieta #diety gwiazd #sztuczki gwiazd #piękny wygląd gwiazd #utrata wagi gwiazd

Dodaj komentarz

Najciekawsze

Zobacz Także

Podobne