szefunio.pl Plotki9 powodów, dla których warto kochać Cristiano Ronaldo Poza jego wspaniałymi umiejętnościami gry w piłkę nożną
ocena ():

9 powodów, dla których warto kochać Cristiano Ronaldo Poza jego wspaniałymi umiejętnościami gry w piłkę nożną

berlin-1571046-1920.jpg

Piłkarz, miliarder, playboy i filantrop. Cudowna kombinacja. To nie jest komiksowy superbohater, o którym mówimy, jest prawdziwy. Osoba, która wykonuje dobre czyny i ma namiętną duszę.

Szefunio.pl daje przyjemność zaprezentowania 9 znaczących zalet młodego bohatera, Cristiano Ronaldo.

1. Regularnie oddaje krew.

Christiano Ronaldo regularnie oddaje krew © cristiano / instagram

24-letnia gwiazda piłki nożnej od 4 lat przekazuje krew i osocze krwi. Nawiasem mówiąc, dlatego nie ma żadnych tatuaży: możesz oddać krew tylko 6-12 miesięcy po otrzymaniu tatuażu.

2. Dużo czasu poświęca na cele charytatywne.

Christiano Ronaldo jest filantropem © cristiano / instagram

Chociaż Cristiano nie reklamuje tego faktu, dziennikarze zawsze dowiadują się, kiedy przekazuje duże sumy pieniędzy na rzecz młodych kibiców, rekonstrukcji zniszczonych domów lub sponsorowania szpitali. Według regularnych wiadomości o jego działalności charytatywnej robi to tak często, jak oddaje krew.

3. Nigdy nie zapomina o starych znajomych.

Christiano Ronaldo nie zapomina o swoich starych znajomych © cristiano / instagram

Ta gwiazda piłki nożnej regularnie odwiedza swoich starych przyjaciół i uwielbia dawać im prezenty. Na przykład, doceniając ich przyjaźń, Cristiano zaprezentował Alberta Fantrau z ogromną rezydencją. Ponieważ podczas regionalnego meczu kwalifikacyjnego do Sporting CP, Albert oddał swoją szansę Cristiano. Cristiano przejął podanie i zdołał zdobyć najważniejszy cel w swojej karierze, który utorował drogę do kariery zawodowej w piłce nożnej.

4. Uwielbia swoją rodzinę.

Christiano Ronaldo uwielbia swoją rodzinę © cristiano / instagram © cristiano / instagram

Ogromna popularność, tłumy fanów, miliony naśladowców i imponujące sumy pieniędzy na jego rachunkach bankowych nie wpłynęły na żadne podstawowe wartości Cristiano: rodzina jest najważniejsza. Wolałby spędzić wakacje ze swoją wielką, hałaśliwą, kochającą rodziną niż na odosobnionej wyspie w dużej rezydencji. Szykowna impreza nie jest tak dobra, jak przytulna, spokojna noc ze swoimi ulubionymi dziećmi.

5. Komunikuje się łatwo i otwarcie ze swoimi fanami.

Christiano Ronaldo zawsze dba o swoich fanów © ESPN FC © cristiano / instagram

Nie jest łatwo poświęcić odpowiednią ilość czasu każdemu fanowi, gdy masz całą armię. Mimo to niektórzy z nich poczują się smutni lub rozczarowani. Jednak nie są tym, co czują, gdy spotykają się z Ronaldo. Nawet kiedy spóźniał się na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 roku, znalazł czas, aby opuścić autobus i pocieszyć płacz młodego fana. Przytulił chłopca i dał mu swój autograf.

6. Może śmiać się z siebie.

Christiano Ronaldo zawsze podchodzi do spraw z uśmiechem © ROC Live Life Loud

Cristiano Ronaldo ma świetne poczucie humoru. To było takie zabawne, kiedy ubrał się jak bezdomny i spędził godzinę grając w piłkę na madryckich ulicach. Rozmawiał z nieznajomymi, prosił kobiety o numer telefonu, opowiadał dowcipy i cieszył się chwilą, gdy był nierozpoznawalny.

7. Uwielbia sport piłki nożnej, a nie pieniądze.

Christiano Ronaldo uwielbia piłkę nożną jako sport © cristiano / twitter

Cristiano Ronaldo kocha piłkę nożną bardziej niż cokolwiek innego i jest gotowy do gry w piłkę nożną, nawet jeśli nie zarabia na tym. Po tym, jak Real Madryt wygrał Ligę Mistrzów, oddał całą swoją pensję na cele charytatywne. To było, przy okazji, ponad pół miliona euro.

8. Nie jest nieśmiały wyrażając swoje uczucia.

Christiano Ronaldo zawsze wyraża swoje emocje © Depositphotos

I wreszcie, jest silną, pewną siebie i bardzo wrażliwą osobą. Doświadczając szerokiej gamy uczuć, Cristiano nie boi się ich publicznie wyrażać. Niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, płacze, śmieje się i świętuje z tą samą pasją.

9. On jest zawsze gotowy do pomocy. Nawet jeśli gracz drugiego zespołu tego potrzebuje.

Christiano Ronaldo pomoże każdemu © 1tv.ru
Mocny, ale bardzo wzruszający występ - Cristiano pomógł graczowi drugiej drużyny dojść do ławki. Ten zawodnik zdecydował o losie portugalskiego zespołu podczas Mistrzostw Świata FIFA w 2018 roku. Uważamy, że w tej sytuacji tylko Cristiano mógł zachować spokój i pomóc innemu zręcznemu graczowi z godnością i szacunkiem.

 

Twoja ocena:

Dodaj komentarz