szefunio.pl Plotki11 Gwiazd, które mogą nauczyć każdego jak łączyć pracę z wychowywaniem dzieci
ocena ():

11 Gwiazd, które mogą nauczyć każdego jak łączyć pracę z wychowywaniem dzieci

berlin-1571046-1920.jpg

Wydaje się wielu z nas, że udana kariera i wychowywanie dzieci to dwie trudne rzeczy do połączenia. Jednak bohaterowie naszej kompilacji dowodzą czegoś przeciwnego. Nie tylko udało im się zbudować oszałamiającą karierę, ale także zrobili wszystko, aby dobrze wychować swoje dzieci. Spójrzmy, jak to robią.

Szefunio.pl zebrało najjaśniejsze przykłady dla rodziców sławnych wychowujących swoje dzieci. Spójrz na nich, jak robią co w ich mocy w tym trudnym przedsięwzięciu.

11. Drew Barrymore

https://www.instagram.com/

Drew Barrymore to nie tylko jedna z najbardziej poszukiwanych aktorek na świecie, ale jest idealną matką dla 2 córek, 5-letniej Olive i 3-letniej Franky. Aktorka przygotowała specjalny kalendarz dla Olive, aby mogła odliczać dni, aż jej ukochana mama wróci do domu. Drew sądzi, że to pomaga jej łatwiej przezwyciężyć swój czas. Aktorka słynie również ze swoich ścisłych metod rodzicielskich i odseparowania swoich dzieci od pracy, dając im możliwość wyboru własnej drogi życiowej.

10. Chris Hemsworth

https://www.instagram.com/

Chris Hemsworth jest australijskim aktorem, najbardziej znanym z roli Thor'a, jednego z Avengerów. Pomimo gorączkowego harmonogramu, aktor zawsze znajduje wolny czas dla swoich 3 dzieci - Indii Rose i bliźniaków, Sashy i Tristana. Dodatkowo Chris przez długi czas współpracował z Australian Childhood Foundation. Według aktora, organizacja charytatywna pomaga mu lepiej radzić sobie z rodzicielstwem swoich dzieci.

Aby utrzymać dobre relacje w rodzinie, Chris zaleca innym rodzicom podzielenie się swoimi zainteresowaniami z dziećmi. Próbuje dać przykład, ucząc India Rose, jak się surfować. Jednocześnie nazywa ją swoją "nauczycielką i inspiratorem, siedzącą na ramionach".

9. Gisele Bündchen

https://www.instagram.com/

Gisele Bündchen to brazylijska supermodelka i jeden z byłych aniołów Victoria's Secret. Ona i jej mąż wychowują 2 bardzo słodkie dzieci - 8-letniego Beniamina i 5-letnią Vivian. Modelka uważa, że wiara w zdrowy styl życia jest czymś, co należy zaszczepić od wczesnego dzieciństwa. Z tego powodu ona i jej córka uprawiają jogę, odkąd jej córka ma 10 miesięcy.

Gisele uważa również, że nie ma czegoś takiego jak "dzieci innych ludzi" i aby utrzymać rodzinę silną, wszyscy muszą być kochani jak własne dzieci. W ten sposób zapobiegła dziecku męża, od pierwszego małżeństwa, od poczucia się jak obcy w nowej rodzinie jego taty. "Rozumiem, że ma mamę, i szanuję to, ale dla mnie tylko dlatego, że ktoś inny go dostarczył, to nie znaczy, że to nie jest moje dziecko. Czuję, że jest, w 100 procentach. "

8. Dwayne ’The Rock’ Johnson

https://www.instagram.com/

Dwayne Johnson, znany również jako "The Rock", jest amerykańskim aktorem i troskliwym ojcem trzech córek - Simone, Jasmine i Tiana Gia. Aktor uważa, że praca ojca jest jedną z najlepszych ról, jakie kiedykolwiek miał w życiu. Jest gotów walczyć z lękami swoich dzieci, tak jak to robił ze swoją środkową córką, kiedy bała się zrobić zdjęcie z Mikołajem. Włożył kostium swojego ulubionego Pikachu i pokazał jej, że nie ma w tym nic przerażającego.

Jego najstarsza córka dostała już nagrodę Miss Złotych Globów, towarzyszącą jej ojcu na to wydarzenie w styczniu tego roku. Czas spędzony ze swoją bliską córką porównuje do psychoterapii po męczącym dniu pracy. I właśnie urodziła się jego najmłodsza córka, która już zdobywa serca wszystkich wokół siebie.

7. Anne McClain

https://www.instagram.com/

Anne McClain jest amerykańską astronautką i kochającą matką. Nie tylko spędza wolny czas z jej 4-letnim synkiem, ale także próbuje zabrać go do pracy z nią, aby być bliżej niego, dzieląc się swoim światem pracy. Jak przyznaje Anne "najtrudniejszą częścią treningu w kosmosie jest moje 4-letnie dziecko, które za każdym razem zostawiam".

6. Jensen Ackles

https://www.instagram.com/

Jensen Ackles jest amerykańskim aktorem i piosenkarzem, najbardziej znanym z roli Dean Winchester w The Supernatural. Jest ojcem Justice Jay i bliźniaków - Zeppelin (Zepp) Bram i Arrow Rhodes. Uważa, że rodzic powinien całkowicie poświęcić się swoim dzieciom i stwierdza, że "praca ojca jest nieskończona". Możliwość zabawy z dziećmi i umożliwienia im przekształcenia się w księżniczkę - to główna recepta na szczęście.

5. Królowa Jordanu

https://www.instagram.com/

Królowa Rania Al-Abdullah jest jedną z najpiękniejszych i najsilniejszych królewskich na całym świecie. Królowa Jordanii jest aktywnie zaangażowana w działalność charytatywną i wychowuje 4 dzieci. Według Rani przyjaźń dzieci i ich rodziców jest jednym z głównych składników silnej rodziny.

Dzięki temu rodzajowi relacji dzieci zawsze wiedzą, że są kochane i mają podstawę wsparcia rodziców. "Wiedzą, że mogą przyjść do mnie, gdy tylko będą mieli jakieś pytania lub problemy. Bardzo chcę, żeby to połączenie nie zostało złamane. Moje dzieci są moim głównym priorytetem, a mój dom jest moją świątynią. "

4. Chris Pratt

https://www.instagram.com/

Chris Pratt, gwiazda Strażników Galaktyki, uwielbia wędkarstwo i jego syna Jacka. Aktor chce, aby jego dzieci były niezależne od bardzo młodego wieku. Takie podejście do wychowania i bycia pozytywnym przykładem, który pokazuje Chris, doprowadziło do tego, że jego syn chce być taki jak on. Powód, dla którego Jack mówi, że zawsze kończy jedzenie, ma być tak wysoki jak jego tata.

Dodatkowo Pratt odnosi się do wszystkiego, co robi Jack z poczuciem humoru. "Nie jestem pewien, co sprawiło, że jestem bardziej dumny: kiedy Jack upierał się, że sam trzyma tę barakudę, lub gdy spróbował ją surowo!"

3. Beyoncé

https://www.instagram.com/

Popularna amerykańska piosenkarka Beyoncé uwielbia swoją córkę Blue Ivy oraz jej bliźnięta Rumi i Sir. Pod koniec zeszłego roku ona i jej mąż Jay-Z i ich najstarsza córka stworzyli film rodzinny. Głównym wątkiem było to, że "osoba, która nie dba o swoją rodzinę, nie może być bogata." Ich stanowisko w tej sprawie wpaja dziecku zrozumienie, że rodzina jest ważniejsza niż wszystkie pieniądze na świecie.

2. Cristiano Ronaldo

https://www.instagram.com/

Portugalski piłkarz Cristiano Ronaldo jest ojcem 4 dzieci - Cristiano Jr., Alana i bliźniaków Evy i Matteo. Wszyscy uwielbiają swojego sławnego ojca. Troje z nich urodziło się z pomocą zastępczej matki, ale fakt ten sprawia, że jeszcze bardziej kocha swoje dzieci.

Jego najstarszy syn jest taki sam jak Cristiano. Pomaga swojemu tacie, aktywnie bierze udział w jego branży odzieżowej, a także wspiera swojego ojca na polu. Cristiano ma dzieci do uprawiania sportu od dzieciństwa i uważa, że jest to "najlepszy sposób, by stać się dla nich # 1".

1. Ryan Reynolds i Blake Lively

https://www.instagram.com/

Ta para celebrytów jest kochana przez wielu, nie boi się trudności i stawia im czoła z odwagą i dumą. Mają dwójkę dzieci, które starają się wychować bez niczyjej pomocy. Ryan Reynolds jest przeciwny opiekunom i wykonuje całą "brudną" pracę dla swojej córki: "Nie mam problemu z pięciokrotnym pobudaniem w środku nocy i zmianą pieluch. Wciąż mam dość snu.

12. Halle Berry w Cloud Atlas

© Cloud Atlas/x-filme © Gilbert Flores/Broadimage/East News

13. Dave Bautista w Guardians of the Galaxy

© Guardians of the Galaxy/marvel © David Hitchens/Capital Pictures/East News

14. Richard Brake w Game of Thrones

© Game of Thrones/hbo © Jean_Nelson/depositphotos

15. Joel Edgerton w Bright

© Bright/netflix © East News

16. Jacob Tremblay w Wonder

© Wonder/lionsgate © Jean_Nelson/depositphotos

Ringo Starr i Maureen Cox

© Eastnews

Nawiasem mówiąc, oto jak kobiety mogą się zmienić po ślubie:

© Eastnews
Twoja ocena:

Tagi

#rodzice bliźniaków #rodzicielstwo #gwiazdy Hollywood #gwiazdy filmowe #gwiazdy #sławni rodzice #rodzina

Dodaj komentarz

Najciekawsze

Zobacz Także

Podobne