szefunio.pl NiesamowiteJak człowiek, który ma 50 lat wygląda na 20 i jaka jest jego dieta
ocena ():

Jak człowiek, który ma 50 lat wygląda na 20 i jaka jest jego dieta

berlin-1571046-1920.jpg

Chuando Tan jest fotografem z Singapuru, który przyciągnął uwagę całego świata, nie tylko robiąc zdjęcia innym osobom, ale także swoim zdjęciom. Dlaczego to takie interesujące, pytasz? Chuando urodził się w 1967 roku, co oznacza, że ​​ma teraz 51 lat, ale wygląda na 20 lat. Więc jaki jest sekret?

Szefunio.pl postanowiło dowiedzieć się wszystkiego i nauczyć się, jak ta osoba żyje, co robi i co je. Być może znajdziemy sekret wiecznej młodości z tego "Doriana Graya"?

Jak to wszystko się zaczęło?

Przygoda Chuando Tan z jego wyglądem © chuando_chuandoandfrey / @instagram

Wiadomo, że ten człowiek z Singapuru pracował jako model w latach 80 .; udało mu się nawet zostać piosenkarzem pop w latach 90. Ale jego kariera w śpiewaniu nie trwała długo i dlatego Tan wybrał inną działalność - fotografię. Pewnego razu, zamiast opublikować kolejne jego dzieło, zamieścił swoje zdjęcie i wtedy wszystko się zaczęło.

Fotograf podzielił się w jednym z wywiadów: "Założyłem konto na Instagramie, ponieważ niektórzy przyjaciele powiedzieli mi, że klienci w dzisiejszych czasach chcieliby wiedzieć, jak duże były media społecznościowe, jakie miał fotograf. Aby obsłużyć moje konto, zamieściłem kilka zdjęć, aby podzielić się moimi przemyśleniami w podpisach. "

Użytkownicy natychmiast zauważyli, że Tan się nie zmienia i nie wygląda, jakby miał 51 lat. Niektórzy ludzie myślą, że chodzi o genetykę, inni że sekret tkwi w miejscu, w którym żyje, ponieważ Singapur ma czyste powietrze, dobre lekarstwo i produkty wysokiej jakości. Ale w tych przypuszczeniach zobaczmy, jak fotograf spędza swój dzień.

Zjada 6 jajek na śniadanie.

Dieta Chuando Tan © thekidwiththekodak

Opalenizna opiera się na zasadzie, że jesteś tym, co jesz i uważa, że ​​stan zdrowia osoby, jak również jej wygląd, zależy 70% od jedzenia, a 30% od ćwiczeń. Dlatego na śniadanie zjada 6 twardo ugotowanych jaj z tylko 2 żółtkami (z powodu cholesterolu). Dodatkowo pije szklankę mleka i czasami dodaje do śniadania awokado z jagodami. Jest to dobra ilość białka i energii na początek dnia.

Oprócz jaj, zjada kurczaka z ryżem, grillowanymi warzywami i zupą rybną w ciągu dnia. Fotograf przyznaje, że lody są jego słabością i dlatego czasami je, ale tylko w pierwszej połowie dnia. Unika też kawy i herbaty, ale pije dużo wody. Nie pali, nie pije alkoholu i je sałatkę ze świeżych warzyw na obiad.

Spędza około 90 minut dziennie na ćwiczeniach fizycznych.

Chuando Tan ćwiczy 1,5 godziny dziennie © chuando_chuandoandfrey / @instagram © chuando_chuandoandfrey / @instagram

Tan ćwiczy siłę 4 razy w tygodniu lub przynajmniej 3 razy, jeśli jest zbyt zajęty. Nie spędza więcej niż 30 minut na tej czynności. Trening siłowy zawsze następuje po treningu cardio; jednak z powodu kontuzji kolana nie biegnie, ale idzie szybkim krokiem po bieżni. Co więcej, stara się pływać każdego dnia - wieczorami chodzi na basen i pływa tam przez około godzinę.

Robi tylko to, co lubi robić.

Chuando Tan robi tylko to co lubi © chuando_chuandoandfrey / @instagram

Być może zabrzmi to banalnie, ale ilu z nas robi to, co naprawdę lubimy i chcemy robić? Może to sekret wiecznej młodości? Ponieważ wszystko, co robisz, wpływa na psychikę, a tym samym na całe ciało.

Tan mówi: "Próbowałem wielu różnych prac i zatrzymałem się na tym, co naprawdę lubię. Kocham ludzi, kocham komunikację, uwielbiam tworzyć sesję zdjęciową i uwielbiam robić zdjęcia. Jeśli zrobisz to, czego nie lubisz, będziesz się źle czuł i, oczywiście, nie wzmocni to twojego zdrowia. "

Nie używa produktów do pielęgnacji skóry.

Chuando Tan nie korzysta z kosmetyków © chuando_chuandoandfrey / @instagram

Niektórzy ludzie są pewni, że Tan dostaje chirurgię plastyczną i używa specjalnych kosmetyków. Ale oto, co mówi: "Mam wrażliwą skórę, dlatego codziennie używam tylko 2 rzeczy: żel do mycia twarzy i krem ​​nawilżający".

Kiedyś był obdarzony procedurą botoksu. Próbował, ale nie podobał mu się efekt. Od tego czasu nie odwiedzał kosmetologów. Jednak Tan przyznaje, że używa włosów farbowanych z powodu siwych włosów.

Nie spóźnia się do kąpieli.

Chuando Tan kładzie się wcześniej spać © chuando_chuandoandfrey / @instagram

W rzeczywistości stara się nie iść do łóżka po 23 i budzi się wcześnie każdego dnia. Tan jest pewien, że praca w nocy i oglądanie filmów po północy nie poprawiają zdrowia. Aby zasnąć, przestaje jeść 5-6 godzin przed snem.

Chuando mówi: "Zaufaj mi, warto iść wcześnie spać. Mając dość snu, będziesz w stanie robić więcej rzeczy w ciągu dnia, a nie pracować w nocy. "

Więc jaki jest sekret?

Jak to często bywa - wszystko jest bardzo proste: praca, którą kochasz, zdrowa dieta, pełny sen i ćwiczenia. Jared Leto, Chris Evans, Margot Robbie i wiele innych celebrytów trzyma się podobnego stylu życia. Czy zgadzasz się, że wszystkie wyglądają młodziej niż w ich rzeczywistym wieku? Ponadto twierdzą, że nie przeszli żadnej operacji plastycznej.

Twoja ocena:

Dodaj komentarz