szefunio.pl Moda_i_stylPiękne usta dzięki zabiegowi z kwasem hialuronowym
ocena ():

Piękne usta dzięki zabiegowi z kwasem hialuronowym

berlin-1571046-1920.jpg

Która kobieta nie marzy o pełnych i zmysłowych ustach, niczym u znanych gwiazd Hollywood? Niestety, natura nie dla wszystkich okazała się łaskawa, dlatego wiele pań posiada zbyt małe, wąskie lub asymetryczne usta. Właśnie dlatego tak wiele z nich decyduje się na zmianę przy pomocy odpowiedniego zabiegu. Największą popularnością cieszy się ten z użyciem kwasu hialuronowego.

Problem wąskich ust
Wąskie usta stanowią dla wielu kobiet kompleks. Ich wygląd sprawia, że twarz często wygląda na "surową" lub niezadowoloną. Choć w wielu przypadkach mogą pasować do czyjejś osobowości i stanowić atut, to jednak często są postrzegane jako problem. Na szczęście medycyna estetyczna oferuje możliwość powiększenia ust, przy pomocy kwasu hialuronowego. Lekarze, którzy są specjalistami w swoim fachu, na ogół dbają o to, aby końcowy efekt pasował do ogólnego wyglądu twarzy oraz harmonii rysów. Dodatkowo przy zabiegu wykorzystuje się preparat o pojemności 1 ml. Dzięki temu usta stają się pełniejsze i bardziej wydatne, ale nieprzerysowane.

Poprawa asymetrii
Nie tylko zbyt małe usta mogą stanowić dla kogoś problem. Wiele kobiet posiada asymetrię ust, która może objawiać się w różny sposób. Czasem jednak warga jest wyraźnie mniejsza od drugiej, a innym razem lewa strona ust nie jest proporcjonalna do prawej. Przy pomocy kwasu hialuronowego, można skorygować linię ust i nadać im pożądany kształt.

Odmłodzenie ust
Pacjentki zgłaszają się do gabinetów medycyny estetycznej, nie tylko z tego powodu, że usta z natury stanowią ich kompleks. Panie w wieku dojrzałym również korzystają z zabiegów kwasem hialuronowym, aby naprawić ubytki powstałe w wyniku procesu starzenia. Wraz z wiekiem dochodzi bowiem do zaniku czerwieni ust, przez co stają się bledsze i zlewają się ze skórą twarzy. Zmniejsza się również poziom nawilżenia, dlatego skóra ust robi się wiotka i traci jędrność. Zastosowanie kwasu hialuronowego pozwala przywrócić ustom młody i piękny wygląd.

Twoja ocena:

Dodaj komentarz