szefunio.pl Moda_i_stylIle kosztują perfumy męskie?
ocena ():

Ile kosztują perfumy męskie?

berlin-1571046-1920.jpg

Każdy mężczyzna powinien mieć w swojej kosmetyczce przynajmniej jedne perfumy. Idealnym wyborem będą te pasujące zarówno do dziennych, jak i wieczorowych stylizacji. Ile będzie trzeba zapłacić za takie pachnidło? Zobacz, przykładowe ceny perfum męskich najpopularniejszych marek.

Ceny najpopularniejszych perfum męskich

Perfumy męskie na tagomago.pl/collections/perfumy-perfumy-meskie oferuje wiele marek i domów perfumeryjnych. Są jednak takie, które szczególnie przypadły do gustu płci brzydkiej. W rankingach najpopularniejszych zapachów dla panów na pierwszych miejscach odnaleźć można przede wszystkim propozycje marek Armani, Dolce&Gabbana, Chanel, Dior, Paco Rabbane. Ile trzeba zapłacić za perfumy sygnowane logami tych domów perfumeryjnych?

Cena perfum męskich Armani

Panowie za cieszące się dużym zainteresowaniem perfumy Armani zapłacą średnio od 160 do 1600 złotych. Najdroższe zapachy tej marki to te pochodzące z serii Armani PrivéIris. Ich cena znacznie przekracza 1000 złotych, szczególnie jeśli chce się nabyć flakony o większej pojemności. O wiele taniej można kupić kultową wodę toaletową Acqua di Giò HommeEau de Toilette Spray. Mały flakon o pojemności 30 ml dostępny jest za ok. 200 złotych.

Cena perfum męskich Dolce&Gabbana

Chcąc nabyć perfumy męskie włoskiego domu perfumeryjnego Dolce&Gabbana, trzeba przygotować się na wydatek w wysokości ok. 300 złotych. Jedne z popularniejszych zapachów, czyli woda toaletowa The One For Men to koszt od 200 do 450 złotych w zależności od pojemności flakonu. W tym przedziale cenowym dostępne są też K by Dolce&Gabbana i Pour Homme. Należy pamiętać, że wody toaletowe są tańsze niż wody perfumowane, dlatego za te drugie trzeba będzie zapłacić więcej.

Cena perfum męskich Chanel

Męskie perfumy Chanel, które można nabyć tutaj to symbol elegancji i luksusu. Dżentelmeni ceniący klasykę chętnie sięgają po Chanel Allure. Podobnie jak w przypadku innych perfum zapach ten dostępny jest we flakonach o różnej pojemności. Wielkość buteleczki, więc i ilość pachnącego płynu znacząco wpływa na cenę. Perfumy męskie Chanel to wydatek średnio 350 złotych.

Cena perfum męskich Dior

Najtańsze perfumy męskie Dior kosztują niewiele więcej niż 200 złotych. Za tą cenę można kupić wody toaletowe tego domu perfumeryjnego o pojemności 30 ml. Jeśli chce się nabyć większą ilość pachnącego płynu, trzeba liczyć się z wydatkiem ok. 300 złotych. W tej cenie panowie kupić mogą np. wody toaletowe Dior Farenheit czy Sauvage o pojemności 50 ml. Wody perfumowane Dior osiągają ceny powyżej 300 złotych.

Cena perfum męskich Paco Rabbane

W podobnych cenach jak wyżej wymieniane perfumy dostępne są też propozycje marki Paco Rabbane. Pure X, Invictus czy 1 Million w wersji wody toaletowej i wielkości 50 ml kosztują ok.250 złotych. Wody perfumowane Paco Rabbane można kupić za ok. 300 złotych.

Twoja ocena:

Dodaj komentarz