szefunio.pl Moda_i_styl9 wskazówek od stylisty, które mogą pomóc ci wyglądać na szczuplejszą
ocena ():

9 wskazówek od stylisty, które mogą pomóc ci wyglądać na szczuplejszą

berlin-1571046-1920.jpg

Aby schudnąć, nie musisz być na ścisłej diecie. Czasami wystarczy użyć kilku zgrabnych sztuczek i uniknąć bardzo popularnych błędów przy wyborze ubrania.

Nasza stylistka z Szefunio.pl postanowiła pokazać sytuacje, w których ubrania mogą pomóc ci stracić dodatkowe kilogramy i stać się szczuplejsze za pomocą kilku szybkich ruchów.

1. Nie owijaj się luźną odzieżą.

https://brightside.me/

Z jakiegoś powodu wiele dziewcząt uważa, że luźne ubrania ukryją dodatkowe funty, które mają. Ale jest to całkowicie błędny punkt widzenia: workowate ubrania tylko zwiększają sylwetkę. Dlatego powinieneś nosić krótką kurtkę zamiast długiego trenczu.

I nie bój się jasnych kolorów: najważniejsze jest określenie, które kombinacje kolorów najlepiej pasują do Twojego wyglądu.

2. Wybierz wygląd monochromatyczny.

https://brightside.me/

Monochromatyczne stroje mogą sprawić, że będziesz wyglądać szczuplej. Na przykład te oliwkowe kombinezony. W ten sposób kształt "prostuje" i nie jest przeładowany dodatkowymi szczegółami.

3. Wybierz odpowiednią tkaninę i krawiectwo.

https://brightside.me/

Zwróć jak najwięcej uwagi na jakość tkaniny twojej odzieży: ubrania wykonane z cienkich, ciasnych tkanin będą podkreślać tylko wady twojego ciała.

Lewy obrazek przedstawia przerażającą tkaninę, niepochlebny wzór i kiepskie krawiectwo. Odpowiednie zdjęcie pokazuje znacznie lepszy wybór materiału, wydruk jest jaśniejszy i bardziej interesujący, a dekolt w kształcie litery "V" jest korzystny. Nawiasem mówiąc, na obu sukienkach jest pasek, ale działają tylko na ubraniach, które są dobrze wykonane.

4. Uważaj na kontrasty.

https://brightside.me/

Obraz po lewej stronie łączy kilka błędów. Po pierwsze, ponieważ występuje tak duży kontrast pomiędzy górną i dolną częścią, kształty są podzielone na dwie części, co sprawia, że wyglądają bardziej masywnie. Po drugie, taki obszerny sweter nie sprawi, że będziesz wyglądać bardziej elegancko lub szczuplej.

Wybierz ubranie tak, aby góra i dół były ciemne lub jasne, i nie wycinaj kształtu w kontrastowych kolorach. Jeśli chcesz dodać jasne miejsce, zrób to w elegancki sposób, na przykład możesz dodać dolną warstwę monochromatyczną, używając jasnych spodni i koszulki, która wygląda znacznie lepiej w ciemnej kurtce.

5. Nie bój się pasków.

https://brightside.me/

Zgrabny pionowy pasek automatycznie wyrzuca kilka dodatkowych kilogramów. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie pionowe linie na ubraniach sprawiają, że kształt jest cieńszy. Ale nie zapomnij o prostym grzbiecie i pewnym chodzie - te ruchy nigdy nie zaszkodzą.

6. Przestań nosić niezdarne dodatki.

https://brightside.me/

Na lewym zdjęciu połączenie "ciemnej koszulki - jasnych spodni" ponownie dzieli ten kształt na dwie części. A ogromna torba z zabawnymi paskami sprawia, że obraz jest jeszcze cięższy.

Dodaj jasny wierzchołek, pozbądź się torby, a obraz zmienia się dramatycznie.

7. Uważaj na wydruki.

https://brightside.me/

Uważaj na wydruki. Nie wybieraj ubrań z dużymi niechlujnymi odciskami. A ten styl "piżamy" nie pasuje do każdej dziewczyny.

8. Użyj akcentów, aby wyprostować sylwetkę.

https://brightside.me/

Zrób wszystko, aby wyprostować sylwetkę - użyj pionowych pasków (takich jak na tych spodniach) i różnych akcesoriów (długie kolczyki).

Nie chowaj też nóg pod bezkształtnym swetrem z dzianiny. Dobrze dopasowany top to idealny wybór.

9. Bądź w porządku z dodatkowymi warstwami.

https://brightside.me/

W tym przykładzie pokażemy, jak zrobić dobry strój. Monochromatyczna niebieska sukienka z plisowaną spódnicą bardzo dobrze wyprostuje kształt, ale strój wygląda jeszcze bardziej harmonijnie z kurtką.

Przy okazji, nie zapomnij toczyć rękawy: zawsze sprawi, że będziesz wyglądać trochę beztrosko i pomoże ci stracić kilka funtów.

I jeszcze kilka porad:

1)Wybierz odpowiedni rozmiar odzieży: jak już powiedzieliśmy, luźne ubrania sprawią, że będziesz wyglądać na większe, a ciasna odzież podkreśli twoje obszary problemowe.

1)Wybierz odpowiedni rozmiar odzieży: jak już powiedzieliśmy, luźne ubrania sprawią, że będziesz wyglądać na większe, a ciasna odzież podkreśli twoje obszary problemowe.
2)Spróbuj nosić stroje z dekoltem w szpic, to także ma "magiczną" cechę, która sprawia, że wydajesz się szczuplejsza.
3)Wybierz proste krawiectwo bez żadnych dodatkowych szczegółów, a także nie noś lśniących materiałów.
4)Uważaj na biżuterię: zbyt duże kolczyki i naszyjniki mogą zniszczyć twój wizerunek.

6. Retro.

 

instagram/BZakbILBbal
 

7. Powrót grzywki.

instagram/BhOb5h-gPZI
 

instagram/BfJZMBBFly0
 

Moje 18 urodziny. Jestem Goth. Wciąż wielcy przyjaciele z piękną dziewczyną obok mnie.

© GTBlues/reddit

Przejrzałem moje stare szkolne zdjęcia ...

© kirozZz/pikabu

Wspaniałe zdjęcie z 1996 roku

© denovosibi/reddit

Moje zdjęcie ukończenia szkoły średniej z 2004 roku zostało dumnie wystawione w domu mojego rodzica. Moja mama poprawiła mi włosy.

© PlanetaryEulogy/reddit
Twoja ocena:

Dodaj komentarz