szefunio.pl Moda_i_styl9 powodów, dla których Twoje buty wyglądają na tanie
ocena ():

9 powodów, dla których Twoje buty wyglądają na tanie

berlin-1571046-1920.jpg

Starając się podążać za modą, niektóre kobiety zapominają, że drogie i znane marki nie gwarantują szlachetnego wyglądu. Buty odgrywają ważną rolę, gdy poznajesz nowych ludzi. Jeśli nadal nosisz niewygodne buty na obcasie i kochasz czerwone buty ze skóry lakierowanej, ten artykuł jest zdecydowanie dla Ciebie.

Szefunio.pl zebrało 9 powodów, dla których nasze drogie buty wyglądają tanio.

9. Wiele błyszczących detali

Wybieraj buty w metalicznym odcieniu © missguidedfr © urbanog

Drogie sukienki ozdobione kryształkami mogą wyglądać naprawdę świetnie, ale buty pokryte błyszczącymi detalami zawsze wyglądają niewłaściwie i dziwnie. Kryształy stosowane na obuwiu są zazwyczaj złej jakości i mogą spaść podczas pierwszego lub drugiego zużycia.

Jeśli lubisz błyszczące obuwie, wybierz buty w metalicznym odcieniu.

8. Niezwykle wysokie buty na platformie

Buty na wysokiej platformie wyglądają tanio © fashionsnag.typepad.com © wendyslookbook.com

Niektóre krótkie dziewczyny wolą nosić buty na wysokich obcasach. Ale pomimo ceny, te buty nie wyglądają na drogie i eleganckie. Wysokie platformy zamieniają nogi w "kopyta", a całe ciało wygląda nieproporcjonalnie. Zaleca się wybór małych platformówek lub butów bez platformy. Aby wyglądać wspaniale, musisz po prostu włożyć klasyczne obcasy.

7. Łączenie kilku kolorów

Kolorowe buty wyglądają tanio © asics © asics

Staraj się unikać noszenia zbyt wielu kolorów, ponieważ zamieniają drogie obuwie w tandetne buty. Nie zapominaj, że nie zaleca się mieszania więcej niż 2 kolorów.

6. Wiele metalowych detali

Buty z wieloma metalowymi detalami  wyglądają tanio © ysl © urbanoutfitters

Pasy, nity i kolce mogą wyglądać naprawdę świetnie, ale czasami projektanci próbują dodać jak najwięcej metalowych elementów, co sprawia, że ​​buty wyglądają tanio. Oczywiście parę butów można ozdobić kilkoma nitami, ale nie wybieraj tych ze zbyt dużą liczbą akcesoriów.

5. Obuwie ze skóry lakierowanej

Lakierowane buty  wyglądają tanio © angelinavoloshina / imgur © mariyazakir / instagram

Mimo że te typy butów wyglądają pięknie, często zostają poplamione lub zdarte, zaraz po ich założeniu. Matowe buty w tej samej sylwetce będą wyglądały znacznie drożej. Jeśli nadal chcesz nosić lśniące buty, wybierz neutralne kolory, takie jak beżowy, czarny lub biały.

4. Lampart wydruku

Lampartowe buty wyglądają tanio © lindsayrutland / instagram © heelsdotcom / instagram

Buty lampartowe mogą być naprawdę kuszące, ale powinieneś wybrać odpowiedni kolor. Klasyczny wzór z lamparta zwykle kojarzy się ze złym smakiem. Jeśli lubisz odbitki zwierząt, spróbuj znaleźć buty o nietypowych wzorach (jak na zdjęciu po prawej).

3. Niewygodne buty

Niewygodne buty nie wyglądają stylowo © comunidademoda / youtube © Depositphotos

Zawsze staraj się znaleźć wygodne buty. Niewygodne obuwie zazwyczaj wygląda dziwnie i wpływa na nasze zdrowie pleców i nóg oraz na chód. Nawet jeśli znalazłeś buty swoich marzeń, nie kupuj ich, jeśli są zbyt ciasne i bolesne jest chodzić w nich.

Niepewny chód wygląda niezręcznie, bez względu na to, jak drogie są twoje buty. Dodatkowo każda zmiana chodu może spowodować szybsze zużycie podeszew, co wpływa na nasze zdrowie. Wypróbuj buty o niskim lub średnim obcasie, a przekonasz się, że są wygodniejsze.

2. Zbyt dużo eko skóry

Buty z dużej ilości eco skóry wyglądają tanio © indexflat / instagram © anonymous_copenhagen / instagram

Wiele marek produkuje buty ze skóry ekologicznej i to świetnie. Ale niestety, popularne sklepy sprzedają buty wykonane z materiałów faux, które są bardzo złej jakości. To obuwie wygląda na tanie i bardzo szybko traci amortyzację.

Jeśli chcesz kupić buty wykonane ze sztucznej skóry, wybierz niskie. A zwykłe skórzane buty wyglądają bardziej stylowo i elegancko niż te, które przypominają tkaniny z oliwek.

1. Stare buty

Pielęgnacja starych butów © ShoeBrush / facebook
Aby konsekwentnie robić dobre wrażenie, zadbaj o swoje buty, napraw je w razie potrzeby i nie noście butów bez pięty. Istnieje również wiele sposobów czyszczenia i mycia butów wykonanych z różnych materiałów.

 

Twoja ocena:

Dodaj komentarz