szefunio.pl Dzieci14 trików od doświadczonych rodziców - Testowaliśmy i pokochaliśmy
ocena ():

14 trików od doświadczonych rodziców - Testowaliśmy i pokochaliśmy

berlin-1571046-1920.jpg

Bycie rodzicem nie jest łatwe. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, zmuszając matki i ojców do niezwykłej kreatywności. Ale dzięki Internetowi tysiące rodziców dzieli się teraz swoimi doświadczeniami, aby pomóc sobie nawzajem, na przykład, jak dać dziecku lekki smak, jak odłożyć zabawki w kilka sekund i jak napompować małe balony, które nawet dorośli mężczyźni mogą nie da rady!

W Szefunio.pl próbowaliśmy różnych sztuczek, aby ułatwić życie rodzicom i dzieciom. Teraz twoja kolej, aby je wypróbować!

1.

Sposób na niespokojny sen dziecka https://brightside.me/

 Jeśli Twoje dziecko często toczy się i spada z łóżka, weź piankowe rolki i umieść je pod prześcieradłem. Możesz użyć maty do jogi zamiast bułek, jeśli chcesz. W tym przypadku boki będą większe.

2.

Sposób na szybkie zbieranie zabawek z pokoju https://brightside.me/

Aby nie spędzać dużej ilości czasu na codziennym zbieraniu zabawek, zasugeruj dziecku, aby zamienić stare pudełko w plac zabaw. Narysuj w nim miasto z ulicami i domami dla swoich lalek. Kiedy gra się kończy, wystarczy kilka sekund, aby ukryć pudełko pod łóżkiem.

 

Przy okazji, możesz z łatwością zabrać to pudełko ze sobą, jeśli wyjeżdżasz z miasta lub na piknik.

3.

Ochrona napojów przed robakami https://brightside.me/

Używaj filtrów do kawy lub małych wkładek do ciastek, aby chronić szklanki pełne słodkich napojów przed robakami i komarami. Aby szkło było odporne na zalanie, nałóż na wierzch plastikową folię i przekłuj ją słomą.

4.

Picie dla dziecka zawsze i wszędzie https://brightside.me/

Przygotuj szklankę dla dziecka, którą z łatwością zabiorą ze sobą, gdy poczują pragnienie. Będziesz potrzebował kleju i kilku magnesów. Przyklej magnesy do plastikowego szkła dziecka i przymocuj je do drzwi lodówki.

5.

Sposób na picie wody lub zażywanie lekarstw https://brightside.me/

Przyklej kawałek papieru do butelki z lekarstwami i oznacz na nim harmonogram z liczbą pozostałych dawek. Możesz nauczyć dzieci pić niezbędną ilość wody każdego dnia, używając tej samej sztuczki: przyklejaj kartkę do butelki, aby dzieci mogły oznaczyć ilość wody, którą piją.

6.

Szybkie napełnianie balonów https://brightside.me/

To świetna sztuczka, gdy trzeba nadmuchać dużo małych balonów. Weź balon, wrzuć do niego trochę sody oczyszczonej i umieść go na occie. Soda zmiesza się z octem, a balon zacznie napełniać gazem.

7.

Przyjemne i proste malowanie dla dzieci https://brightside.me/

Dzieciom trudno jest usunąć dodatkową wodę ze szczotek lub wymieszać kolory w doniczkach, nie rujnując oryginalnego koloru. Zwykłe opakowanie jaj może rozwiązać ten problem: Twoje dziecko może mieszać kolory w pustym kartoniku - szybko pochłonie dodatkową wodę z pędzelka.

8.

Jak utrzymać ciuchy dzieci zawsze w czystości https://brightside.me/

To świetna sztuczka, gdy trzeba chronić ubrania, gdy dziecko eksperymentuje ze sztuką lub gotowaniem. Umieść przezroczystą folię plastikową na koszulce i wyprasuj ją od wewnątrz. Folia przyklei się do koszulki i zabezpieczy ją przed zabrudzeniem lub farbą. Gdy dziecko zakończy aktywność, łatwo zdejmij osłonę.

9.

Przyjemny sposób na ukojenie bólu dzieci https://brightside.me/

Umieść torebkę marshmallows w zamrażarce, aby użyć ich zamiast zwykłych kostek lodu: jeśli dziecko zostanie ranne, weź zimne i miękkie pianki i połóż je na rannym miejscu. Nie spowodują żadnego dyskomfortu, jak zwykły lód, ale mogą jeszcze złagodzić ból.

10.

Nauka pisania dla dzieci - Prosty trik https://brightside.me/

Nauczenie dziecka, by poprawnie trzymać pióro, nie jest łatwym zadaniem. Weź ołówek i prostą gumkę. Załóż opaskę wokół nadgarstka, jak pokazuje powyższe zdjęcie, i pozwól dziecku ćwiczyć pisanie. Nie należy zastępować ołówka długopisem, zanim dziecko nie rozwinie odpowiednich umiejętności.

11.

Małe fajerwerki i trzymanie ich przez dzieci https://brightside.me/

Producenci są przekonani, że nie da się spalić przez małe fajerwerski. Ale dzieciom nie podoba się uczucie maleńkich iskier padających na ich skórę. Aby uniknąć nieprzyjemnego wrażenia, weź papieroy kubeczek i umieść wewnątrz niej brylant, jak pokazuje powyższe zdjęcie.

12.

Jak podawać dzieciom lekarstwa https://brightside.me/

Co możesz zrobić, jeśli dziecko odmawia przyjęcia leku? Weź lizaka, wlej lek do małej szklanki i zanurz ją w lizaku. O wiele przyjemniej jest lizać lekarstwa z lizaka. Jeśli jest gorzki, wymieszaj go z syropem truskawkowym, aby był smaczniejszy. Wszystkie tabletki są łatwiejsze do podania, popijając szklanką wody i łyżką syropu.

13.

jak utrzymać wszystkie skarpetki w parach https://brightside.me

Aby nie stracić skarpetek podczas mycia, wrzuć je do torby. Możesz zrobić to samemu, ale niektórzy używają torebek, które są w pudełkach po butach. Możesz prać worek skarpet razem z resztą ubrania. Utrudnia to ich utratę.

14.

Twórczość rodziców razem z dziećmi https://brightside.me
Trudno jest znaleźć jednorazowe okulary papierowe z pewnymi postaciami z kreskówek. A nawet jeśli uda ci się je znaleźć, zazwyczaj kosztują więcej niż zwykłe okulary. Zamiast tego weź ze sobą papierowe szklanki i naklej naklejki ze znakami, które znajdziesz w każdym sklepie. Używając naklejek, zrób własne projekty na szkłach i zasugeruj, aby twoje dzieci zrobiły to razem.

 

Twoja ocena:

Dodaj komentarz