szefunio.pl Dzieci10 niesamowitych dzieci, które chcemy zobaczyć własnymi oczami
ocena ():

10 niesamowitych dzieci, które chcemy zobaczyć własnymi oczami

berlin-1571046-1920.jpg


Wszystkie dzieci różnią się na swój sposób. Niektóre z nich są bardziej radosne, a inne poważniejsze, ale te dzieci zadziwiają nas swoimi pięknymi i niepowtarzalnymi wyglądami. Natura może nas zaskoczyć i stworzyć niezwykłych ludzi ze specjalnymi anomaliami i umiejętnościami.

Szefunio.pl znalazło 10 dzieci z całego świata, które z pewnością zadziwi Cię.

1. Nariyana

Nariyana to wyjątkowe dziecko albinos https://www.instagram.com/

Naryan pochodzi z Jakucji. Jej niezwykły wygląd opiera się na fakcie, że jest albinosem. Jest zwykłą dziewczyną, która chodzi do szkoły tak samo jak inne dzieci, ale jest tylko jedna różnica: nie może długo pozostać w słońcu i musi zasłonić oczy okularami przeciwsłonecznymi.

Dziewczyna stała się popularna po fotografii, Vadim Rufov opublikował jej zdjęcie na portalach społecznościowych. Teraz jej sława rośnie i zaproponowano jej sesje zdjęciowe kilku znanych na całym świecie fotografów.

2. Millianna Worthy

Millianna Worthy to śliczna dziewczynka z wadą genetyczną © Millianna Worthy / facebook

Millianna Worthy urodziła się z siwymi włosami. Ma niezwykle rzadką cechę genetyczną. Jej matka, 23-letnia Brianna Worthy z Południowej Karoliny i jej córka Millianna urodziły się z siwymi włosami przed głowami. Są już trzecim i czwartym pokoleniem w swojej rodzinie z tą genetyczną anomalią. Babcia Millianny również miała siwe włosy od urodzenia.

Taka charakterystyczna cecha pojawiła się z powodu czegoś, co nazywa się polipowatością (hypochromia), co oznacza brak melaniny (lub koloru) we włosach na głowie, brwiach, rzęsach lub jakimkolwiek innym obszarze.

3. Junior Cox-Noon

Junior Cox-Noon to dziecko o wyjątkowych włosach © Junior Cox-Noon / facebook

Ten niewiarygodny chłopiec nazywa się Junior Cox-Noon i urodził się w Brighton City Hospital o masie 4,5 kilograma.

Wkrótce został miejscową celebrytą. Junior ma tak gęste włosy i przez to jest nazywany "małym niedźwiedziem". Nieprawidłowa długość i grubość włosów na głowie jest oznaką nieprawidłowego działania genetycznego, którego nie ma wiele osób.

Kiedy się urodził, miał już pełną głowę włosów, a niektórzy twierdzili, że przestanie rosnąć. Ale to nie koniec, a najbardziej niezwykłą rzeczą jest to, że rośnie prosto.

4. Dzhambulat Khatokhov

Najcięższe dziecko świata © Dzhambulat Khatokhov / facebook

Dzhambulat Khatokhov jest rekordzistą w Księdze Rekordów Guinessa jako najcięższe dziecko na świecie.

Urodził się w 1999 roku w Terek, Kabardino-Balkaria. Dzhambulat był zwykłym dzieciakiem około 50 cm wzrostu, o wadze około 3 kg, ale nikt nie przypuszczał, że stanie się jednym z największych dzieci na świecie.

Gdy chłopiec miał 1 rok, ważył około 17 kg, a po 2 latach był już 34 kg; podczas gdy średnia waga chłopców w jego wieku wynosiła około 25 kg.

Dzhambulat Khatochov stał się sławny po tym, jak pojawił się na brytyjskim pokazie w ramach projektu BodyShock. Potem ogromne zainteresowanie wzbudziło ogromne rosyjskie dziecko, aw 2003 r. Stał się posiadaczem oficjalnego rekordu świata.

5. Muin Bachonaev

Dziecko z największymi rzęsami na świecie © Muin Bachonaev / facebook

Muin Bachonaev jest chłopcem z największymi rzęsami w Rosji. Ich długość mierzona jest na 3,5 cm.

Kiedy się urodził, cały szpital o nim wiedział. Włosy miał długie, rzęsy leżały na jego policzkach. Według chłopca jego rzęsy wcale mu nie przeszkadzają, ale przyciągają wiele uwagi.

Muin gra w piłkę nożną w moskiewskiej akademii "Spartak" od rana do wieczora i marzy o tym, by być wielkim piłkarzem.

6. Ava Clarke

Piękna dziewczynka albinoska https://www.instagram.com/

Kiedy rodziła się Ava Clarke, było oczywiste, że była wyjątkowa. Jej oczy były niebieskozielone, jej wargi były jasno różowe, a jej włosy i skóra były białe. To było niezwykłe, ponieważ jej rodzice mieli brązowe oczy i ciemniejsze kompozycje.

Ava jest albinosem i ma genetyczną anomalię. W wyniku tego prawie straciła wzrok. Dziewczyna miała operację w samą porę, a teraz nosi okulary. Ava chodzi do szkoły jak normalny dzieciak, uczy się baletu, dużo czyta i jest modelką. Clark pojawił się na okładce Denima.

7. Giuliano Stroe

Najmłodszy sportowiec świata https://www.instagram.com/

Giuliano Stroe to rumuński sportowiec i kulturysta. Giuliano Stroe zaczął uprawiać sport, gdy miał 2 lata. Jego ojciec zaczął uczyć go intensywnego treningu. Jego rodzice marzyli o stworzeniu dziecka z supermocarstwami.

Giuliano ma kilka nagrań, które są również w Księdze Rekordów Guinnessa. Wykonał lewę przed publicznością w włoskim programie telewizyjnym i stał się sensacją internetową - jest nawet gwiazdą na YouTube.

8. Jare Ijalana

Najpiękniejsza dziewczynka na świecie https://www.instagram.com/

Fotograf z Nigerii, Mofe Bamuyiwa, opublikował zdjęcie 5-letniej dziewczynki o imieniu Jare i zdobył tyle samo sympatii, ile kiedykolwiek wcześniej. Zwolennicy nazywali dziewczynę najpiękniejszym dzieckiem na świecie, ale wkrótce publikacja została zaatakowana przez nienawidzących, którzy uznali obraz za wyzysk pracy dzieci.

Według Mofofa dziewczyna jest zwyczajną osobą, choć szczerze mówiąc, bardziej przypomina anioła.

Mofe Bamuyiwa sprawił, że Jare wyglądał na wizualnie starszą niż w rzeczywistości. Według fotografa chciał jednocześnie portretować zarówno dorosłego, jak i dziecko.

9. Dzieci Budhathoki

Dzieci z syndromem wilkołaka © Budhathoki / facebook

Istnieje rodzina o imieniu Budhathoki w górach Nepalu, której członkowie cierpią na syndrom wilkołaka. Matka i jej dzieci mają niezwykłe ilości włosów na całym ciele, a nie tylko podczas pełni księżyca, jak sama nazwa wskazuje.

Devi Budhathoki i jej 3 dzieci Mandira, Niraj i Manjura mają wrodzoną hipertrychozę Lanuginosa. Jest to bardzo rzadka choroba, która jest zauważalna przy porodzie.

10. Chahat Kumar

Dziewczynka z niespotkanym apetytem https://www.instagram.com/

Mała dziewczynka o imieniu Chahat Kumar z Indii ma niezwykły apetyt. W wieku 8 miesięcy miała już ponad 17 kg. Jej rodzice wierzą, że Bóg jest odpowiedzialny za niezdrowy apetyt swojej córki.

Z dnia na dzień Kumar przybiera na wadze. Jej rodzice nie są w stanie zabronić dziewczynce jedzenia porcji przekraczających normalny czterokrotnie. Lekarze martwią się o jej ciągłe pragnienie jedzenia, ale dziewczyna prosi o więcej posiłków.

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Podobne