szefunio.pl PoradyPracuj zdalnie z Pstrągowej - nasza oferta
ocena ():

Pracuj zdalnie z Pstrągowej - nasza oferta

berlin-1571046-1920.jpg

COVID-19, a wraz z nim ciągle wprowadzane obostrzenia epidemiologiczne zmusiły wielu pracodawców to przeniesienia swoich pracowników na pracę zdalną, aby uniknąć zakażeń. Jednakże znaczna część osób może nie mieć odpowiednich warunków do pracy zdalnej ze względu na brak spokoju i ciszy, które można odczuwać w mieszkaniach zlokalizowanych w centrum miasta. Świetnym rozwiązaniem takiego problemu jest skorzystanie z oferty hotelów, które oferują idealne warunki do pracy zdalnej, a także do wypoczynku.

komfort pracy przede wszystkim

Ofertę specjalną dla osób pracujących zdalnie prezentuje również Siedlisko Janczar, czyli ośrodek wypoczynkowy, który jest zlokalizowany na Pstrągowej w niedalekiej okolicy Rzeszowa oraz Strzyżowa. Służbowe obowiązki można wykonywać w ciszy i spokoju, a także z dostępem do wszystkich potrzebnych sprzętów biurowych, np. drukarek, ksera czy sprawnego i szybkiego WiFi. Praca i nauka zdalna w Siedlisku Janczar dostępna jest w opcji pobytu: nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją, jak również nocleg wyłącznie ze śniadaniem. Minimalna długość pobytu w związku z ofertą specjalną wynosi 2 doby. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz w zgrabny sposób połączyć codzienne obowiązki z wypoczynkiem na łonie natury http://www.siedliskojanczar.pl/blog/praca-z-dala-od-zgielku-miasta.html

co znajdziesz w ofercie hoteli?

Siedlisko Janczar w sprawie pracy i nauki zdalnej oferuje komfortowy, a zarazem bezpieczny pobyt z zachowaniem aktualnego reżimu sanitarnego. W cenę pobytu wliczony jest nocleg w pokoju do pracy zdalnej, a także do wypoczynku. Do każdego pokoju są bezpośrednie dostarczane posiłki wzmacniające organizm - śniadanie dostępne jest na ciepło lub na zimno z napojami: kawą, herbatą, a także świeżo wyciskanymi sokami. Obiadokolacja składa się z trzech dań: zupy, dania głównego oraz deseru. W każdym pokoju jest świetny dostęp do internetu, co jest szczególnie ważne przy pracy zdalnej, kiedy musimy być ciągle podłączeni do sieci. Co więcej, osobom pracującym zdalnie jest również zagwarantowana przestrzeń do pracy w plenerze, gdzie można nawet organizować spotkania biznesowe z zachowanie standardów bezpieczeństwa. Dodatkowo w każdym pokoju znajduje się woda butelkowana przeznaczona do regularnego nawadniania organizmu. Na życzenie gości dostępny jest room service, przez który można zamawiać napoje, zdrowie przekąski, jak również napoje alkoholowe - obowiązują ceny zgodne z aktualnym cennikiem. Praca i nauka zdalna jeszcze nigdy nie były tak komfortowe i bezpieczne! 

Twoja ocena:

Dodaj komentarz