szefunio.pl PoradyNa czym polega działanie automatu do formowania ciastek?
ocena ():

Na czym polega działanie automatu do formowania ciastek?

berlin-1571046-1920.jpg

Aby profesjonalna cukiernia prawidłowo funkcjonowała, konieczny jest zakup odpowiednich maszyn. Takich, które działają wydajnie, niezawodnie i które tworzą produkty najwyższej jakości. Polska marka Hasborg specjalizuje się w produkcji nowoczesnych i niezwykle wydajnych urządzeń, które zautomatyzują każdy zakład produkcyjny i stworzą wygodne miejsce pracy dla operatorów. Urządzeniem, którym w szczególności warto się zainteresować, jest automat do formowania. W asortymencie Hasborg dostępny jest np. Quatromax, który przypadnie do gustu wszystkim poszukującym profesjonalnych urządzeń do wyposażenia cukierni.

Quatromax - urządzenie do zadań specjalnych

Quatromax https://www.hasborg.pl/produkt/quatromax.html przeznaczony jest do tworzenia wielu rodzajów ciasteczek. Urządzenie jest wszechstronne, nowoczesne, wydajne i niezawodne. Maszyna daje niemal nieograniczone możliwości produkcyjne, dzięki czemu użytkownicy mogą znacząco rozszerzyć ofertę ciasteczek, co pozytywnie wpłynie na rozwój biznesu cukierniczego. Cechą charakterystyczną Quatromax jest konstrukcja, w której zamieszczono cztery zbiorniki - dwa na ciasto i dwa na polewę albo nadzienie. Maszyna może pracować z ciastem w dwóch kolorach jednocześnie, co pozwoli na produkcję rozmaitych ciasteczek. Automat przystosowany jest do pracy z ciastem kruchym, parzonym, kokosowym, muffinami czy biszkoptami. Dzięki temu powstaną m.in. pierniki, ciasteczka nadziewane, dekorowane, dwukolorowe czy z masą.

Jak działa Quatromax?

Praca Quatromax polega na dozowaniu ciasta bezpośrednio na blachy piekarnicze. Co ważne - do obsługi automatu potrzebny jest tylko jeden operator. Jego zadaniem jest dokładanie blach wypiekowych do podajmnika oraz odbieranie ich przy wejściu urządzenia i układanie na właściwych wózkach wsadowych przeznaczonych do pieca. W konstrukcji Quatromax zamontowano mechanizm podnoszenia głowicy pracujący w oparciu o mimośrody. Dużym udogodnieniem jest brak konieczności stosowania smaru do konserwacji urządzenia. Do nowości należy funkcja, która umożliwia dozowanie produktów wprost na taśmę pieca. Dzięki tak utworzonej linii technologicznej możliwe jest prowadzenie ciągłej o wydajnej produkcji wielu rodzajów ciasteczek.

Funkcjonalność i niezawodność

Quatromax jest wszechstronnym urządzeniem, którego wyposażenie może być modyfikowane pod kątem potrzeb oraz oczekiwań klientów. W maszynie można dodatkowo zamontować strunę, migawkę, gilotynę, stemplarkę czy wałek spłaszczający. W urządzeniu znajdują się najlepsze komponenty, pochodzące od renomowanych światowych dostawców. Automat jest również wyposażony w prosty w obsłudze panel w kilku językach. Stalowa konstrukcja zapewnia stabilność i trwałość na lata. Jeżeli szukasz najwyższej jakości, a przy tym wydajnych i intuicyjnych maszyn do wyposażenia cukierni, wybór urządzeń marki Hasborg będzie bardzo dobrą decyzją.

Twoja ocena:

Dodaj komentarz