szefunio.pl PoradyJakie jest znaczenie imienia Anna?
ocena ():

Jakie jest znaczenie imienia Anna?

berlin-1571046-1920.jpg

Anna jest jednym z najpopularniejszych imion żeńskich w Polsce. Od wielu dziesięcioleci rodzice nadają dziewczynkom to imię, bo pięknie brzmi w zdrobnieniach i ma wiele znaczeń.

Anna to przede wszystkim dusza towarzystwa, która ponad wszystko ceni sobie życie rodzinne. Niestety, zdarza się, że Anna szuka zamożnego partnera, bo lubi życie w dostatku. Kobiety noszące to imię cechuje błyskotliwość, inteligencja oraz zamiłowanie do ciszy i harmonii. Anny kochają zwierzęta i lubią spędzać czas na łonie natury.
Anny są doskonałym materiałem na matki i żony. Kobiety te są troskliwe i pielęgnują ognisko domowe, ale też lubią pieniądze i życie na poziomie. Mimo, że Anna lubi kupować rzeczy dla siebie, często też robi prezenty innym osobom.
Cechą kobiet o imieniu Anna jest także umiejętność słuchania oraz rozmawiania. Anny często pełnią rolę powierników i doradców w sprawach wymagających sprawiedliwego rozstrzygnięcia. Każda Anna umie wykazać się wyrozumiałością, dzięki czemu łatwo pozyskuje zaufanie innych ludzi.
W pracy Anna lubi być w centrum wydarzeń. Wie kto, gdzie i z kim, ale zawsze wykonuje swoje zadania na czas. Anna nie przejmuje się niepowodzeniami i ciągle dąży do samodoskonalenia. Niejednokrotnie potrafi przytłoczyć swoją osobą, ale jej energia pobudza inne osoby do działania.

 

Twoja ocena:

Dodaj komentarz