szefunio.pl PoradyJaki wózek hotelowy wybrać?
ocena ():

Jaki wózek hotelowy wybrać?

berlin-1571046-1920.jpg

Wózki hotelowe to produkty, które są specjalnie dedykowane dla branży hotelowej - dzięki nim można obsłużyć pokoje hotelowe, a także posprzątać pozostałe pomieszczenia i korytarze w obiekcie. Wózki hotelowe marki SPLAST znane są z dobrej jakości wykorzystanych w procesie produkcji materiałów, a także z dodatkowych akcesoriów wspomagających osobie sprzątającej odpowiednie zachowanie czystości. Wózki hotelowe o specjalnej zabudowie sprawdzą się hotelach o dowolnej powierzchni. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, które będą pasować nie tylko do rozmiaru hotelu, ale również umożliwią wygodne i efektywne sprzątanie.

Wózki hotelowe SPLAST

Wózki hotelowe przeznaczone są do pracy paniom lub panom sprzątającym przy sprzątaniu hoteli, pensjonatów, obiektów noclegowych oraz innych przestrzeni o podobnym zakresie oferowanych usług. Wszystkie wózki umieszczone są na cichoskrętnych kółkach, co jest gwarancją łatwego przemieszczania się po budynku, a także dyskrecji sprzątania, aby nie przeszkadzać gościom znajdującym się w swoich pokojach hotelowych. Marka SPLAST w swoim asortymencie posiada modele, które prezentują się prosto, a zarazem dyskretnie i elegancko - większość wózków wykonana jest z tworzywa sztucznego lub ze stali chromowanej. Wózki hotelowe to produkty, które z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom, ponieważ nie tylko gwarantują ponadczasową funkcjonalność, ale również ich design jest nowoczesny, a zarazem uniwersalny https://www.elinea.pl/produkt/wozek-do-sprzatania-assepticosplast-tsa-0001.html

Jakie funkcje mają wózki hotelowe?

Wózki hotelowe można w pełni dostosować do indywidualnych potrzeb oraz preferencji - pozwolą one nam w jednym miejscu składować najpotrzebniejsze środki czystości, akcesoria sprzątające, a także wyposażone są w miejsce przeznaczone do przechowywania. Pomimo maksymalnie wykorzystanej zawartości wózka będzie on wciąż łatwy i wygodny w codziennym użytkowaniu, jest gwarancją efektownego sprzątania bez konieczności wracania się do pomieszczenia z artykułami czyszczącymi po kilka razy. Wózki hotelowe zazwyczaj wyposażone są w szerokie półki, pojemne szafki na akcesoria, przesłony zawartości - oczywiście przy większości modeli istnieje również możliwość rozbudowania wózka o kolejne zestawy.

Twoja ocena:

Dodaj komentarz