szefunio.pl PoradyJak będzie wyglądał sezon ślubny 2021?
ocena ():

Jak będzie wyglądał sezon ślubny 2021?

berlin-1571046-1920.jpg

Epidemia koronawirusa COVID-19 nie odpuszcza i obecnie wciąż nie można organizować większych wydarzeń publicznych, a więc również wesel. W roku 2020 również było dużo niejasności związanych z weselami - z tygodnia na tydzień wchodziły nowe obostrzenia, które czyniły ten okres niezwykle stresującym dla przyszłych Państwa Młodych. Jeżeli obostrzenia zostaną zdjęcie i będzie można znowu organizować wesela, z pewnością nie będą one przypominały hucznych imprez, które wcześniej organizowano.

wesela w plenerze

Popularnością będą cieszyć się wesela https://www.wesela.hotelcoloseum.pl/ organizowane na świeżym powietrzu w otoczeniu natury, która będzie świetnym tłem do sesji zdjęciowych. Kolejnym trendem sezonu ślubnego 2021 z pewnością będą mniejsze wesela, które najczęściej będą organizowane w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół - z roku na rok będzie coraz mniej hucznych wesel. Dużą popularnością cieszą się wesela organizowane w stylistyce rustykalnej - warto pamiętać, że wesele w stylu rustykalnym to nie tylko przepięknie udekorowana sala, ale jest to również głównymi motyw przewodni, który powinien pojawiać się w dodatkach, a także stylizacjach Państwa Młodych.

oferta ślubna Siedliska Janczar

Wesela w stylu rustykalnym można urządzić w Siedlisku Janczar w Pstrągowej w okolicach Rzeszowa oraz Strzyżowa http://www.siedliskojanczar.pl/wesela.html?page=1 - jest to ośrodek wypoczynkowy, który oferuje swoim klientom dwa lokale ślubne do wyboru, tj. chatę weselną, w której można organizować wesela do 180 osób, a także karczmę, w której zmieści się do 300 osób. Sielskie i malownicze otoczenie Siedliska Janczar zestawione jest z przepięknym wyglądem klimatyzowanych sal. W Siedlisku Janczar można urządzić wesele w estetyce rustykalnej, boho oraz romantycznej. Siedlisko Janczar oferuje narzeczonym bogatą ofertę menu do wyboru, a także bezpłatną degustację dań mięsnych. Sala weselna jest zdobiona żywymi kwiatami, a także porcelanową zastawą, która dopełnia estetykę całego wesela. Decydując się na ofertę Siedliska Janczar, Państwo Młodzi otrzymują pokój małżeński ze śniadaniem w dniu wesela.

Twoja ocena:

Dodaj komentarz