szefunio.pl PoradyChcesz zorganizować kongres lub szkolenie online? Z platformą Medveo to banalnie proste!
ocena ():

Chcesz zorganizować kongres lub szkolenie online? Z platformą Medveo to banalnie proste!

berlin-1571046-1920.jpg

W dzisiejszych czasach, kiedy każdy powinien starać się ograniczać bezpośrednie kontakty międzyludzkie, niezwykle ważnym narzędziem stał się Internet. Do świata wirtualnego przenoszona jest praca, spotkania towarzyskie i biznesowe, a także większe eventy, konferencje oraz szkolenia, które ze względu na ciągle pogłębiającą się sytuację z koronawirusem nie mogą odbywać się, jak wcześniej zaplanowano. Jak profesjonalnie zorganizować kongres lub szkolenie w przestrzeni wirtualnej?

Wyraź swoją wizję

Neo-Vinci jest firmą, która zaprezentowała na rynku swoje najnowsze narzędzie, jakim jest MEDVEO, dzięki któremu w prosty, a zarazem niezwykle kompleksowy sposób można zorganizować różnorodne eventy do wybranej grupy uczestników w formie online. Nie trzeba wychodzić z domu lub z biura, aby zorganizować profesjonalne wydarzenie na najwyższym poziomie, dzięki któremu zwiększy się wiedza kadry medycznej oraz kadry farmaceutycznej. Jednym z większych plusów organizowania wirtualnej konferencji jest fakt, że nie trzeba wcześniej rezerwować miejsca i powierzchni wystawienniczej, a także zamawiać cateringu. Platforma MEDVEO może odzwierciedlić niemal wszystkie aspekty oraz zalety rzeczywistych wydarzeń, które miałyby miejsce w świecie wirtualnym.

Jak działa platforma MEDVEO?

Eventy organizowane z wykorzystaniem MEDVEO są osadzone w wygenerowanym komputerowo środowisku trójwymiarowym, co oznacza, że organizator może dowolnie wybrać kształt oraz formę lokalizacji. Co więcej, każdy uczestnik konferencji może stworzyć swój indywidualny awatar, którym będzie poruszał się po przestrzeni wirtualnej konferencji, a także odwiedzał stoiska wystawiennicze, które będą miały charakter promocyjno-edukacyjny. Awatary pozwolą również na rozmowy głosowe, a także czaty tekstowe z pozostałymi uczestnikami wydarzenia. Możliwe jest również prowadzenie streamingów video wykładów, jak i prezentacji prelegentów, które można zaplanować w czasie, a także udostępnić do zapisania w celu późniejszego obejrzenia. Wirtualną konferencję można zestawić z modułem e-learningowym, co pozwoli na dodawanie udostępnianie materiałów i dodawanie nowych informacji w wybranym przez siebie terminie.

Twoja ocena:

Dodaj komentarz