szefunio.pl Porady3 szanse na zakochanie się i znalezienie prawdziwej miłości
ocena ():

3 szanse na zakochanie się i znalezienie prawdziwej miłości

berlin-1571046-1920.jpg

1. Miłość jak z bajki

© Double Feature Films

Często nasza pierwsza miłość przychodzi, gdy jesteśmy jeszcze bardzo młodzi. Wydaje nam się, że to rodzaj uczucia, o jakim czytaliśmy w bajkach. Więc idealizujemy to i wierzymy, że to na całe życie.


W tym momencie mamy tendencję do robienia tego, co nasi rówieśnicy lub członkowie rodziny oczekują od nas. Nie chcemy zwracać uwagi na małe problemy i jesteśmy gotowi poświęcić nasze zasady ze względu na nasz związek, ponieważ głęboko wierzymy, że wszystko jest tak, jak powinno być. Sposób, w jaki nasze relacje wyglądają na zewnątrz, są dla nas ważniejsze niż to, co naprawdę czujemy. Taka miłość uczy nas, że patrzenie na swojego partnera jest tak samo ważne, jak patrzenie na wszystko co dzieje się wokół.

2. Skomplikowana miłość

© DreamWorks Pictures

Druga miłość naszego życia jest najbardziej skomplikowana. Przekonani, że już się czegoś nauczyliśmy na poprzednim związku, staramy się wybrać zupełnie innego typu partnera. Albo tak myślimy.


Prawdopodobnie będziemy manipulowani i okłamywani. Dbamy o możliwość pogłębiania naszego związku, ale każda nowa próba staje się jeszcze większym niepowodzeniem. To prawdziwy dramat z okazjonalnymi chwilami szczęścia. Po raz kolejny nasze prawdziwe uczucia przebijają się przez coś innego - w tym przypadku niekończące się próby ocalenia złudnego związku. Taka miłość uczy nas, że warto kochać ale trzeba również być kochanym.

3. Dojrzała miłość

© Columbia Pictures

Trzecia miłość pojawia się w naszym życiu, kiedy już poddaliśmy się i nie oczekujemy niczego od drugiej osoby. Wydaje się, że nie pasuje ona do naszej idei o prawdziwej miłości. To nie wydaje się być doskonałe. Ale to prawdziwy związek, charakteryzujący się poczuciem niezwykłej łatwości - czymś, czego nie można wytłumaczyć słowami. Na tym etapie w życiu nie ma już żadnych oczekiwań. Nie tracimy czasu na zastanowienie się nad cechami, które musi posiadać miłość naszego życia. Więc jesteśmy wreszcie gotowi zaakceptować naszego partnera za to, kim naprawdę jest. I co ważniejsze, nasz partner postrzega nas dokładnie w ten sam sposób. Taka miłość uczy nas, abyśmy byli prawdziwi i że związek nie musi być doskonały.

4. Dotyk i przytulanie

https://pixabay.com/

Ludzie potrzebują przebywać z innymi. Potrzebujemy kontaktu z drugim człowiekiem. Jeśli unikasz kontaktów z innymi, wywołuje to psychiczny ból i sprzyja depresji.

5. Ucz się cały czas

https://pixabay.com/

Dla mózgu ciągła nauka oznacza adaptację do środowiska. Wówczas mózg się rozwija, a proces przyswajania informacji nagradza dawką dopaminy.

6. Uprawiaj sporty

https://pixabay.com/

Aktywność fizyczna wywołuje stres w organizmie. Kiedy więc już ją zakończysz, mózg produkuje endorfiny. Działanie jest podobne do tego wywołanego np.: przez morfinę, która redukuje ból i poprawia nastrój. Nie musisz od razu uprawiać wyczynowych sportów, wystarczy, że codziennie się przespacerujesz.

7. Próbuj się zawsze wysypiać

https://pixabay.com/

Spróbuj używać maski na oczy podczas snu. Im dłużej mózg myśli, że jest ciemno, tym dłużej pozwoli Ci smacznie spać. Bardzo ważne, żebyś wysypiał się od 6 do 8 godzin.

8. Angażuj się w przyjemne zdarzenia

https://pixabay.com/

Jeśli czekasz na coś przyjemnego, czujesz już z samego tego faktu przyjemność. Umawiaj się więc na spotkania, wyznaczaj sobie kiedy coś przyjemnego nastąpi.

Poprawia sygnał Wi-Fi

© techgyd

Czyści maszynkę do gorącego kleju

© instructables

Zapobiega spaleniu się jedzenia

https://brightside.me

Usuwa rdzę z chromowanych powierzchniach

© heartsandsharts

Użyj folii do ekranu dotykowego

https://brightside.me

Sposób na łatwe zamykanie plastikowych torebek

© instructables

Zrób własne przecinarki do ciasteczek

© mypapercrane

16. Odkrywasz granice swojej energii

© YAOYAO MA VAN AS

17. Sam decydujesz co Ci wolno a czego nie

© YAOYAO MA VAN AS

19. Podgrzewany nóż

© amazon
 

20. Nóż do cięcia melona

© ebay
 

21. Cicha ubijaczka do mięsa

© amazon
 

22. Pojemniczki do przygotowania jajek

© amazon
 

23. Kuchenny stojak na gąbkę do mycia naczyń

© amazon
 

24. Zabawna foremka do smażenia jajek

© animicausa
 

25. Nożyczki do ziół

© amazon
 

© blogspot

© patrasevents

© homeharmonizing

© melap

© aissalogerot

© silvera-eshop

© woont

© fancy

© fancy

© wp

© modernmagazin
Twoja ocena:

Dodaj komentarz