szefunio.pl Porady17 genialnych sztuczek dla dziewczyn, które możesz używać każdego dnia
ocena ():

17 genialnych sztuczek dla dziewczyn, które możesz używać każdego dnia

berlin-1571046-1920.jpg © The krazy coupon lady

Każda kobieta wie, jak ciężko jest zawsze być doskonałą oraz ile czasu i wysiłku trzeba poświęcić na to.
Na szczęście istnieją haki na życie, które doprowadzić do łatwiejszego życia kobiety. Zebraliśmy niektóre z najcenniejszych sztuczek, które pomogą Ci wyglądać na milion dolarów.

Mascara ukryje odrosty włosów.

© DIY JOY

Panie, które farbują na ciemno włosy wiedzą, jak źle wyglądają rosnące korzenie włosów. Możesz rozwiązać ten problem przy pomocy tuszu do rzęs: po prostu zastosuj go do odrostów.

Naturalne loki można osiągnąć bez lokówki.

© Popsugar

Aby włosy wyglądały naturalnie, nie musisz posiadać specjalnej lokówki. Można po prostu zakręcić suche włosy i podgrzać ich suszarką. Jeśli masz grubsze włosy, to zrób więcej niż jeden skręt.

Ołówek jest dobry do zwijania włosów.

@instagram

Inna użyteczna sztuczka do włosów: jeśli nie masz okrągłej lokówki, zakręć włosy wokół ołówka i podgrzewaj po całej długości prostownicą.

Serwetka nie pozwoli włosom naelektryzować się.

© mycrazyblessedliffe.com

Jeśli przymocujesz serwetkę do szczotki w ten sposób, to ona przestanie gromadzić włosy. Pomaga również uniknąć naelektryzowania włosów po czesaniu się.

Skrobia rozwiązuje problem tłustych włosów.

© Chasing Foxes

Wiele kobiet ma kłopoty z tym, że ich włosy są zbyt tłuste. Niewielu wie jednak, że jest łatwe rozwiązanie: włosy pozostaną czyste przez dłuższy czas, jeśli stosuje się skrobię lub talk do korzeni.

Szczoteczka do zębów zwiększy objętość włosów.

© Alldaychic

Możesz dodać objętość do włosów bez specjalnych szamponów lub środków stylizacji. Wystarczy czesać warstwę za warstwą szczoteczką do zębów od końców do korzeni. Zmiana będzie oczywista.

Olejek lawendowy daje luksusowe rzęsy.

© pixabay.com

Dwie krople oleju z lawendy dodawane do tuszu do rzęs pomogą rozdzielić rzęsy i wydłużyć ich. Warto wspomnieć, że olej z lawendy przyspiesza wzrost włosów, więc będziesz mile zaskoczona po kilku dniach używania takiego tuszu do rzęs.

Taśma klejąca pomoże w tworzeniu makijażu oczu.

© The Gooddes

Użyj taśmy klejącej jako pomocnika przy stworzeniu makijażu oczu, będzie to kilkakrotnie szybciej. Aby taśma była mniej szkodliwa dla delikatnej skóry twarzy, należy ją najpierw przykleić do ręki, a następnie odkleić.

Patyczki do ucha zmienią codzienny makijaż w wygląd wieczorowy.

© Nadyana

Aby szybko obrócić naturalny makijaż dzienny na wieczorowe, po prostu zaciemnij kredkę do góry przy pomocy patyczki do ucha. Następnie dodaj swoje ulubione kolory do obrazu.

Szczotka do makijażu może zmieniać kształt.

© AMY TANYAN

Aby zrobić makijaż wysokiej jakości, nie musisz kupować różnego rodzaju szczotek. Pędzelek może stać się szeroki, jeśli zapiąć go w szpilkę lub wąski, jeśli przykręć ją gumką.

Zapomnij o szmince na zębach.

© Soy Actitud

Szminka na wewnętrznej części ust powoduje plamy zębów i psuje uśmiech. Pozbądź się nadmiaru szminki, wkładając palec, ołówek, a nawet łyżeczkę do ust i wyciągnij ją przez zamknięte usta. Szminka, której nie potrzebujesz, pozostanie na niej.

Aspiryna pozbawi Cię czerwonych plam.

© Painted Ladies

Aspiryna sprawi, że skóra będzie gładka i pomoże pozbyć się czerwonych plam. Weź kilka tabletek, zwilż je w małej ilości wody, nałóż na twarz i zmyj przez pięć minut.

Plaster może utrzymać Twoje kolczyki w poprawnym miejscu.

© ElasticComputeFarm

Kolczyki na haczyku nigdy nie są w tym samym miejscu i stale się obracają. Aby je przymocować w miejscu przyklej końcówkę haka do wewnętrznej części jej uszka za pomocą plastra.

Sprężysty drut biustonosza można również ukryć za pomocą plastra.

© BT 4H

Sprężysty drut biustonosza może uszkodzić skórę i spowodować bolesne zranienie. Aby chronić siebie, przyklej plaster do oderwanej części biustonosza, aby utrzymać ostry metal.

Antyseptyczne rozwiąże Twojego problemu ze spoceniem.

© Little Things

Dezodorant nie zawsze całkowicie ukrywa zapach potu. Nieprzyjemny zapach może wystąpić z powodu rozprzestrzeniania się bakterii. Możesz zapobiec temu stosowaniem pewnych środków antyseptycznych do pach lub jakiegokolwiek innego miejsca.

Lakier do włosów zapobiega przesuwaniu się nóg.

© The krazy coupon lady

Wybór idealnych butów jest niemal niemożliwym zadaniem: będą się rozciągać, a większość będą mieli lukę z tyłu. Aby rozwiązać ten problem, wystarczy nałożyć trochę lakieru do włosów na podeszwy nóg i to z kolei nie pozwoli im przesuwać się do przodu.

Użyj świeżo zmielonej kawy jako scrubu.

@brightside

Każdy wie, że dobrym pomysłem jest użycie kawy do złuszczania martwych komórek skóry. W rzeczywistości bardziej efektywne jest używanie świeżej kaw. Jest bogata w kofeinę, która odżywia skórę i działa jako przeciwutleniacz. W końcu świeża kawa pozostawia miły zapach na skórze po wymyciu okruchów.

18. Dzbanek z trzema pojemnikami - na herbatę, owoce i lód

© amazon
 

19. Podgrzewany nóż

© amazon
 

20. Nóż do cięcia melona

© ebay
 

21. Cicha ubijaczka do mięsa

© amazon
 

22. Pojemniczki do przygotowania jajek

© amazon
 

23. Kuchenny stojak na gąbkę do mycia naczyń

© amazon
 

24. Zabawna foremka do smażenia jajek

© animicausa
 

25. Nożyczki do ziół

© amazon
 

© blogspot

© patrasevents

© homeharmonizing

© melap

© aissalogerot

© silvera-eshop

© woont

© fancy

© fancy

© wp

© modernmagazin
Twoja ocena:

Dodaj komentarz