szefunio.pl Porady10 rodzajów kobiet, z którymi mężczyźni się umawiają przed poznaniem tej jedynej
ocena ():

10 rodzajów kobiet, z którymi mężczyźni się umawiają przed poznaniem tej jedynej

berlin-1571046-1920.jpg

Droga mężczyzny do "jedynej" często obejmuje różne typy dziewcząt i psychologów, Samantha Rodman uważa, że ​​każda dziewczyna może być sklasyfikowana jako określony typ. Nie próbując nikogo urazić, podzieliła wszystkie kobiety, które mężczyźni mogą spotkać w 10 kategoriach.

My w Szefunio.pl wierzymy, że większość kobiet należy do jednej z tych kategorii, więc powiemy ci o typach dziewczyn, z którą twoja przyszła miłość spotyka się lub będzie się spotykać.

Typ nr 1: Dziewczyna tatusia

Umawianie się z dziewczyną tatusia https://brightside.me/

Te dziewczyny nie są gotowe, aby wpuścić drugiego mężczyznę w ich życie i poświęcić mu wystarczająco dużo uwagi. Pomimo wieku, ta kategoria kobiet wciąż prosi swoich ojców o pomoc przez cały czas: otrzymuje telefony od swojej córki w każdej sytuacji, w której potrzebuje wsparcia lub pomocy.

W tej sytuacji nawet spotkanie z ojcem nie pomoże. Cokolwiek robi facet, nigdy nie będzie lepszy od swojego ojca. Według Samanty, koniec tego związku sprawia, że ​​mężczyzna czuje się źle bardziej niż kobieta, która najprawdopodobniej będzie miała okazję spędzić więcej czasu z ojcem.

Typ nr 2: Imprezowa kobieta

Umawianie się z imprezową dziewczyną https://brightside.me/

Ta dziewczyna zdecydowanie wie, gdzie są dobre imprezy i które kluby są najlepsze. Jeśli mężczyzna chce jej towarzyszyć, musi być w porządku i spotykać się z wieloma osobami, które zna. Będą informować ją o najnowszych wydarzeniach, które mogą łatwo drażnić człowieka, chyba że sam jest imprezowym zwierzęciem.

Nigdy nie będziesz się nudzić z tą dziewczyną, ponieważ zawsze wie, gdzie jest akcja. Ale kiedy mężczyzna chce spędzić wieczór w domu, nie powinien rywalizować z życiem towarzyskim.

Typ nr 3: Dobra uczennica

Umawianie się z dobrą uczennicą https://brightside.me/

Możesz przeprowadzić naprawdę długą i interesującą rozmowę z tą dziewczyną. Ale tylko wtedy, gdy znajdzie czas na to, ponieważ jest dosłownie utrwalona na studiach i bierze dodatkowe zajęcia i dodatkowe zajęcia.

Ktoś, kto uważa, że ​​nauka jest najważniejszą rzeczą w życiu, nie będzie miał wystarczająco dużo czasu na cokolwiek innego. A zerwanie związku prawdopodobnie nie będzie dla niej poważnym problemem, ponieważ ona zawsze ma coś, co ją rozprasza.

Typ nr 4: Zazdrosna kobieta

Umawianie się z zazdrosną dziewczyną https://brightside.me/

Zazdrość w związku jest normalna, ale tylko wtedy, gdy nie wymyka się spod kontroli. Dziewczyna, która zawsze czyta między wierszami i szuka przyczyny, by się złościć, jest dziwna. Te dziewczynki boją się samotności, boją się, że ich mężczyzna może wybrać kogoś innego lub oszukać ich ze znajomymi lub kolegami.

Niestety, prawie niemożliwe jest udowodnienie tej dziewczynie, że tak naprawdę lubisz samochód jej kolegi i że nie jesteś po niej pożądliwy. Kiedy się rozstaniecie, prawdopodobnie pomyśli, że to dlatego, że znalazłeś kogoś innego.

Typ nr 5: Fanka plotek

Umawianie się z plotkarą https://brightside.me/

Przez większość czasu te dziewczyny uwielbiają mówić, ponieważ chcą powiedzieć swojemu człowiekowi wszystko, co wiedzą o innych ludziach. I nie zawsze jest to coś miłego. Ta dziewczyna nie chce zła na innych ludziach, po prostu uwielbia mówić.

W związku z tą dziewczyną mężczyźni często myślą, że "brak zazdrości" jest lepszym rozwiązaniem, ponieważ przynajmniej myśli o nim, zamiast myśleć i mówić o zupełnie innych ludziach.

Typ nr 6: Dziewczyna, którą pokocha twoja matka

Umawianie się z dziewczyną, która ma wiele wspólnego z Twoją matką https://brightside.me/

Mężczyźni zazwyczaj czują się bardzo dobrze z tymi dziewczynami i mogą nawet myśleć, że to ona. I wszystko świetnie, dopóki nie spotka się z matką. Gdy tylko przedstawi je sobie nawzajem, od razu znajdą coś do powiedzenia i będą kontynuować rozmowę, dopóki nie zapomną, że ktoś jest w pobliżu.

Jest bardzo prawdopodobne, że ten człowiek wkrótce odczuje, że jego dziewczyna ma związek z nim i jego matką, a to zdecydowanie nie jest dobra sytuacja dla żadnego faceta.

Typ nr 7: Zmartwienie to jej drugie imię.

Umawianie się z dziewczyną, która za bardzo się martwi https://brightside.me/

Lekko zmartwiony, podobnie jak umiarkowanie zazdrosny, jest zupełnie normalny w świecie randek. Ale kiedy dziewczyna martwi się o wszystko, może to być naprawdę irytujące. W ciągu dnia może nazywać swojego chłopaka niezliczoną ilość razy, aby dowiedzieć się, czy wszystko jest w porządku. I nie chodzi o to, by być zazdrosną, tylko dlatego, że się zbytnio martwi.

Z jednej strony, te dziewczyny są bardzo uważne i opiekuńcze, ale mężczyźni zwykle uciekają od tych kobiet, ponieważ są zbyt kontrolujące.

Typ nr 8: Królowa Dramatu

Umawianie się z dziewczyną, która dramatyzuje https://brightside.me/

Z tymi dziewczynami nie ma nudnej chwili, ponieważ są one tak emocjonalne. A związek nigdy nie jest łatwy. Nie trudno jest skłonić ich do tego, aby gdzieś jechali, ale jednocześnie często tworzą dramat, nawet jeśli nie ma ku temu dobrego powodu. Pary te mogą nawet zacząć spotykać się i rozpadać kilka razy.

Tak, możesz nigdy nie znudzić się tą dziewczyną, ale na pewno będziesz zmęczony emocjonalnymi wybuchami.

Typ nr 9: Stylowa kobieta

Umawianie się z modną i stylową dziewczyną https://brightside.me/

Te dziewczyny są modne, stylowe i wiedzą wszystko o modzie. Wiedzą, jakie ubrania nosić, aby przyciągnąć uwagę innych i to one zawsze wyglądają idealnie.

Jedyne, co może się zdarzyć, to chęć "naprawienia" garderoby swojego mężczyzny, aby był modny również. A mężczyźni mogą nie lubić pozbycia się swoich ulubionych 5-letnich T-shirtów, które wyglądają "tak dobrze, jak nowe".

Typ nr 10: Królowa piękności

Umawianie się z piękną dziewczyną https://brightside.me/

Te dziewczęta, podobnie jak fantazyjne dziewczyny, są bardzo piękne i zwracają uwagę mężczyzn. Przez większość czasu facet, który ją spotyka, nawet nie rozumie, dlaczego go wybrała.

Piękny wygląd jest świetny, ale możesz wkrótce uświadomić sobie, że nie masz o czym rozmawiać. I ten rodzaj relacji jest skazany na zagładę.

Ta jedyna

Spotkanie tej jedynej kobiety w życiu mężczyzny https://brightside.me/

Wszyscy mężczyźni są różni, podobnie jak kobiety. Tak więc wszyscy ludzie będą mieli własną wersję "jedynego", która różni się od wszystkich innych. Dla jednego mężczyzny będzie ona "tą jedyną", a dla drugiej będzie tylko dziewczyną, jak jeden z typów opisanych powyżej.

Ale "ta jedyna" dziewczyna, która śmieje się z dowcipów swojego chłopaka i śmieje się z niej. Jest kimś, kto może mieć zupełnie inne upodobania w sztuce, kinie czy muzyce, ale wciąż mają ze sobą wiele wspólnego. Jest dobra z matką chłopaka i jego przyjaciółmi. Nie jest zbyt zazdrosna ani emocjonalna. I jest kimś, kogo zasłużył na swoją interesującą ścieżkę życiową.

Twoja ocena:

Dodaj komentarz