szefunio.pl Porady10 porad, które pomogą pozbyć się wagi bez większego wysiłku
ocena ():

10 porad, które pomogą pozbyć się wagi bez większego wysiłku

berlin-1571046-1920.jpg @pixabay.com

1. Nie stawiaj na siłownię

© depositphotos © depositphotos

Wyczerpujące codzienne treningi nie są kluczem do sukcesu utraty wagi. Udowodniono, że ci, którzy wyjeżdżają na siłownię i ciężko pracują tam, oraz ci, którzy tylko umiarkowano spędzają tam czas, tracą taką samą ilość kalorii dziennie ze względu na zdolność naszych organizmów do adaptacji. Więcej nie zawsze lepiej.

2. Traktuj trening jako sposób życia, a nie jako karę

© depositphotos © depositphotos

Zrezygnuj z ćwiczeń, jeśli czujesz się nieszczęśliwy. Każda regularna aktywność fizyczna - pływanie, taniec, turystyka, zakupy aktywne - wszystko doprowadzi do tego samego wyniku. Najważniejsze jest, aby pozostać aktywnym i cieszyć się.

3. Odważaj się regularnie

© depositphotos

Odważaj się codziennie lub przynajmniej co drugi dzień. Pomoże to wzmocnić pozytywne wyniki i pomyśleć dwa razy przed jedzeniem dodatkowego kawałka ciasta.

4. Jedz jedzenie z probiotykami

© depositphotos © depositphotos

Nie wszystkie probiotyki pomagają schudnąć. Badania wykazują, że jelitowa flora bakteryjna otyłych osób różni się od jelitowej flory bakteryjnej cienkich ludzi. Żywność zawierająca Lactobacillus rhamnosus może zmienić sytuację, więc zwróć uwagę na składniki produktów mleczarskich z probiotykami.

5. Do swojej diety należy zaliczyć fasolę, groch lub soczewicę

© depositphotos

Używanie fasoli, grochu, ciecierzycy lub soczewicy w codziennej diecie pomoże pozbyć się nadwagi i utrzymać normalną wagę.

6. Nie odrzucaj białka

© depositphotos © depositphotos

Nie odrzucaj żywności bogatszej w białko. Pozwala to na aktywność fizyczną, co przekłada się na większą utratę wagi. Twoje ciało potrzebuje białek, tłuszczów i węglowodanów do prawidłowego funkcjonowania w ogóle. Ich kwoty mogą się różnić, ale nie zrobisz nic dobrego, gby całkowicie wykluczyć coś z diety.

7. Jedz z mniejszych talerzy

© depositphotos

Użyj mniejszych talerzy. Pomoże to zmniejszyć porcje, a tym samym ilość zużywanej kalorii. Poza tym mały talerz tworzy iluzję jedzenia większego posiłku.

8. Kup jasny obrus lub talerze

© depositphotos © depositphotos

Stosuj kontrastujące kolory obrusów i zastawu naczyń. Rozpocznie się znana iluzja Delboeuf: normalna tablica ze zwykłymi częściami będzie większa. Poczujesz się tak, jakbyś jadł więcej, nawet jeśli porcje pozostały takie same. W rezultacie poczujesz się syty wcześniej, a otrzymasz taką samą lub nawet mniejszą ilość kalorii.

9. Śledź swoje kalorie

© depositphotos

Prowadź dziennik lub skorzystaj z aplikacji telefonu, w której można zapisywać wszystko, co zostało zużyte w ciągu dnia. Pomoże to kontrolować proces utraty wagi i pomoże Ci zjeść dokładnie tyle ile trzeba.

10. Czytaj etykiety

© depositphotos

Czytaj etykiety żywności. Jeśli to zrobisz, będziesz wiedział dokładnie, co jesz, i jak to jest kaloryczne i zdrowe. Poza tym pomoże to Ci umieścić poprawne informacje w dzienniku żywności. A to jest następna szansa na utratę masy ciała.

Zapomnij o szmince na zębach.

© Soy Actitud

Szminka na wewnętrznej części ust powoduje plamy zębów i psuje uśmiech. Pozbądź się nadmiaru szminki, wkładając palec, ołówek, a nawet łyżeczkę do ust i wyciągnij ją przez zamknięte usta. Szminka, której nie potrzebujesz, pozostanie na niej.

Aspiryna pozbawi Cię czerwonych plam.

© Painted Ladies

Aspiryna sprawi, że skóra będzie gładka i pomoże pozbyć się czerwonych plam. Weź kilka tabletek, zwilż je w małej ilości wody, nałóż na twarz i zmyj przez pięć minut.

Plaster może utrzymać Twoje kolczyki w poprawnym miejscu.

© ElasticComputeFarm

Kolczyki na haczyku nigdy nie są w tym samym miejscu i stale się obracają. Aby je przymocować w miejscu przyklej końcówkę haka do wewnętrznej części jej uszka za pomocą plastra.

Sprężysty drut biustonosza można również ukryć za pomocą plastra.

© BT 4H

Sprężysty drut biustonosza może uszkodzić skórę i spowodować bolesne zranienie. Aby chronić siebie, przyklej plaster do oderwanej części biustonosza, aby utrzymać ostry metal.

Antyseptyczne rozwiąże Twojego problemu ze spoceniem.

© Little Things

Dezodorant nie zawsze całkowicie ukrywa zapach potu. Nieprzyjemny zapach może wystąpić z powodu rozprzestrzeniania się bakterii. Możesz zapobiec temu stosowaniem pewnych środków antyseptycznych do pach lub jakiegokolwiek innego miejsca.

Lakier do włosów zapobiega przesuwaniu się nóg.

© The krazy coupon lady

Wybór idealnych butów jest niemal niemożliwym zadaniem: będą się rozciągać, a większość będą mieli lukę z tyłu. Aby rozwiązać ten problem, wystarczy nałożyć trochę lakieru do włosów na podeszwy nóg i to z kolei nie pozwoli im przesuwać się do przodu.

Użyj świeżo zmielonej kawy jako scrubu.

@brightside

Każdy wie, że dobrym pomysłem jest użycie kawy do złuszczania martwych komórek skóry. W rzeczywistości bardziej efektywne jest używanie świeżej kaw. Jest bogata w kofeinę, która odżywia skórę i działa jako przeciwutleniacz. W końcu świeża kawa pozostawia miły zapach na skórze po wymyciu okruchów.

18. Dzbanek z trzema pojemnikami - na herbatę, owoce i lód

© amazon
 

19. Podgrzewany nóż

© amazon
 

20. Nóż do cięcia melona

© ebay
 

21. Cicha ubijaczka do mięsa

© amazon
 

22. Pojemniczki do przygotowania jajek

© amazon
 

23. Kuchenny stojak na gąbkę do mycia naczyń

© amazon
 

24. Zabawna foremka do smażenia jajek

© animicausa
 

25. Nożyczki do ziół

© amazon
 

© blogspot

© patrasevents

© homeharmonizing

© melap

© aissalogerot

© silvera-eshop

© woont

© fancy

© fancy

© wp

© modernmagazin
Twoja ocena:

Dodaj komentarz