szefunio.pl Porady10 darmowych porad, za które płacimy psychologom.
ocena ():

10 darmowych porad, za które płacimy psychologom.

berlin-1571046-1920.jpg @unsplash

Badania pokazują, że psychologowie ze Szwajcarii mają najwyższe wynagrodzenia. W tym kraju ich średnia płaca wynosi 88 304 USD. Jednak zalecenia, które otrzymasz od drogich specjalistów, nie różnią się od wskazówek, które możesz uzyskać od osób z innego kraju. A jeśli zapytasz osobę, która właśnie wyszła z gabinetu psychologa, czego się nauczyła, prawdopodobnie usłyszysz jedną z 10 poniższych odpowiedzi. I nie dlatego, że po prostu nie mają problemów, te odpowiedzi są po prostu odpowiednie dla większości ludzi. Dlaczego więc miałbyś płacić mnóstwo pieniędzy, jeśli możesz znaleźć potrzebne odpowiedzi na własną rękę?
Szefunio.pl ma przyjemność podzielić się z najbardziej popularnymi poradami, które usłyszysz w biurze psychologa. Mimo że te wskazówki działają z wieloma osobami, są sytuacje, w których potrzebne jest indywidualne podejście podczas osobistej konsultacji.

 

@unsplash
 

@unsplash
 

@unsplash
 

@unsplash
 

@unsplash
 

@unsplash
 

@unsplash
 

@unsplash
 

@unsplash
 

@unsplash
 

@unsplash
 

@unsplash
 

@unsplash
 

@unsplash
 

@unsplash
Jeśli zauważysz te oznaki emocjonalnego wypalenia, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przyznać, że twoja energia jest ograniczona, że ​​nie masz 6 rąk, aby móc wszystko zrobić i że tak, jesteś zwykłą osobą, która może być zmęczona, a nie kimś, kto sprawia, że ​​wszyscy są szczęśliwi przez cały czas. Następnie:

Ustal zarządzalny harmonogram dnia i nocy. Ustaw przypomnienia dotyczące jedzenia i jeśli nie jesz, gdy jesteś zajęty, ustaw przypomnienia na telefonie. Pij wodę.
Postaraj się uprawiać więcej ćwiczeń cardio.
Jeśli odczuwasz niepokój, spróbuj wykonać ćwiczenia oddechowe. 
Zapisz się na masaż. Udowodniono, że masaż może obniżyć poziom kortyzolu - hormonu stresu.
Porozmawiaj z kimś, komu ufasz o swoim stanie psychicznym np specjalistą lub dobrym przyjacielem.
I pamiętaj, że nikt nie jest odporny na wypalenie emocjonalne. Więc nie obwiniaj się, jeśli nagle zabraknie ci energii. Spróbuj pomóc sobie tak szybko, jak to możliwe i nie zmuszaj się już do przeciążającej pracy.
Twoja ocena:

Dodaj komentarz