szefunio.pl Plotki13 gwiazd, które żyły na ulicy a teraz mają swoje posiadłości
ocena ():

13 gwiazd, które żyły na ulicy a teraz mają swoje posiadłości

berlin-1571046-1920.jpg

Trudno odnieść sukces. I wydaje się, że niektórzy ludzie są szczególnie źle traktowani w dzieciństwie, tylko po to, aby znaleźć się w naprawdę dobrej sytuacji w późniejszym życiu. Życie każdej udanej osoby jest wyjątkowe i różni się od wszystkich innych, ale łączy je jedno: niezachwiana wiara w siebie i marzenia.

W Szefunio.pl zgromadziliśmy prawdziwe historie z życia ludzi, którzy czasami nie mieli nic do jedzenia i nie mieli gdzie mieszkać, ale którym udało się pokonać wszelkie przeszkody i stać się superbogatymi i znanymi na całym świecie. Biografie tych ludzi są tak epickie, że powstają filmy i na ich temat napisane są książki. Trudno uwierzyć, że te historie są prawdziwe, a nie fałszywe.

Jim Carrey

https://www.gettyimages.com/

Kiedy Jim był jeszcze w szkole, jego rodzina miała kłopoty finansowe. Jego ojciec stracił pracę, a Jim, jego siostry i jego brat musieli podjąć pracę, sprzątali szkołę i szorowali podłogi i toalety. Rodzina musiała nawet przez chwilę mieszkać w furgonetce. Katlin, matka Jima, była hipochondryczką. Zaniepokoiła ją obawa przed poważną chorobą do tego stopnia, że ludzie kwestionowali jej zdrowie psychiczne. Po tym jak Jim skończył szkołę, pracował w stalowni Dofasco. W 2007 roku w jednym ze swoich wywiadów Jim powiedział, że gdyby nie zbudował kariery w filmach, nadal pracowałby w fabryce.

Halle Berry

https://www.instagram.com

Halle została nazwana po ... domu towarowym! Później, ze względu na jej sławę, Dom Towarowy Halle stanie się lokalną atrakcją w Cleveland w stanie Ohio. Ale wcześniej Halle musiała zdobyć sławę i nie było to łatwe. Pamięta, że jej ojciec bił ją od matki, a gdy miała 4 lata, opuścił rodzinę. Halle od dzieciństwa jest uparta i ambitna. Kiedy była w szkole, wygrywała konkursy piękności. Po ukończeniu studiów przeniosła się do Nowego Jorku, a kiedy zabrakło jej pieniędzy, musiała spać w schroniskach dla bezdomnych. Halle pracowała jako kelnerka i barmanka, i miała wiele odmów na przesłuchaniach, aż wreszcie dostała rolę w "Living Dolls", co uczyniło ją sławną.

Oprah Winfrey

https://www.gettyimages.com

Oprah Winfrey miała bardzo trudne dzieciństwo i teraz poświęca swój czas pomocy dzieciom.

Ta gwiazda telewizyjna otrzymała swoje imię wyłącznie przez przypadek. Jej rodzice chcieli nazwać jej Orpę po postaci biblijnej, ale albo z powodu jakiegoś błędu, albo dlatego, że imię było trudne do wymówienia, Orpa zmieniła się w Oprah. Dziś jest pierwszą czarnoskórą miliarderką. Kiedy była dzieckiem, musiała nosić sukienki z worków na ziemniaki, ponieważ jej rodzina nie miała pieniędzy na ubrania. W jej rodzinie była również przemoc, babka bił ją kijem za każde nieposłuszeństwo, a gdy miała 14 lat, Oprah zaszła w ciążę, ale dziecko zmarło wkrótce po urodzeniu.

Przyszły talent gwiazdy telewizyjnej został zauważony nawet w dzieciństwie. Oprah przeprowadziła wywiady z lalkami wykonanymi z kolb kukurydzy. Kiedy była trochę starsza, bardzo ciężko się uczyła i zaczęła pracować jako lokalny reporter, a wkrótce udało jej się stworzyć swój własny program "The Oprah Winfrey Show", który stał się niezwykle popularny.

Sylvester Stallone

https://www.gettyimages.com

Sylvester także miał pecha w dzieciństwie. Podczas porodu położnicy uszkodzili nerw twarzowy, co spowodowało niewyraźną mowę i paraliż twarzy. Później został umieszczony w szkole dla młodzieży z problemami i został upokorzony przez innych uczniów. Młody Sylvester pracował jako odźwierny i sprzątaczka w zoo. Zgodził się nawet na udział w filmie dla dorosłych za 200 $, ponieważ stracił mieszkanie, nie był w stanie zapłacić czynszu i musiał spędzić 3 tygodnie życia na ulicy. Później powiedział: "Albo zrobisz ten film, albo okradniesz kogoś, ponieważ byłem na samym końcu - na samym końcu mojej liny".

Stallone napisał scenariusz do samego "Rocky'ego", co ostatecznie przyniosło mu długo oczekiwane pieniądze i sławę. Pojawiła się pewna niechęć ze strony producentów, którzy uznali go za gwiazdę, ponieważ był nieznany, ale Stallone dostał tę rolę po tym, jak zgodził się na niższy zysk.

Madonna

https://www.gettyimages.com

Madonna, pop-gwiazdowa królowa, zawsze była zbuntowana. Kiedy była młoda, marzyła o zostaniu tancerką i przeprowadziła się do Nowego Jorku z zaledwie 35 dolarami w kieszeni (wydała 15 dolarów na pierwszą taksówkę). Aby zapłacić czynsz, Madonna pracowała w Burger King i Dunkin 'Donuts, ale nie na długo. Postawiła piec w ogniu, gdy tańczyła przy kasie i rzucała dżemem na niegrzecznego klienta. Potem pracowała jako modelka i modelka. Została zmuszona do wynajęcia miejsca w jednym z najtańszych, ale najniebezpieczniejszych rejonów Nowego Jorku, gdzie została zaatakowana i seksualnie nękana.

Gdy zaczęła śpiewać, wypróbowywała różne style i kierunki, nawet zerwała umowy z producentami, pozostawiając je, dopóki nie odniosła wielkiego sukcesu z piosenką "Wszyscy".Madonna, pop-gwiazdowa królowa, zawsze była zbuntowana. Kiedy była młoda, marzyła o zostaniu tancerką i przeprowadziła się do Nowego Jorku z zaledwie 35 dolarami w kieszeni (wydała 15 dolarów na pierwszą taksówkę). Aby zapłacić czynsz, Madonna pracowała w Burger King i Dunkin 'Donuts, ale nie na długo. Postawiła piec w ogniu, gdy tańczyła przy kasie i rzucała dżemem na niegrzecznego klienta. Potem pracowała jako modelka i modelka. Została zmuszona do wynajęcia miejsca w jednym z najtańszych, ale najniebezpieczniejszych rejonów Nowego Jorku, gdzie została zaatakowana i seksualnie nękana.

Gdy zaczęła śpiewać, wypróbowywała różne style i kierunki, nawet zerwała umowy z producentami, pozostawiając je, dopóki nie odniosła wielkiego sukcesu z piosenką "Wszyscy".

Ella Fitzgerald

© Wikimedia Commons © Wikimedia Commons

Gdy Ella miała 14 lat, zmarła jej matka. Następnie pracowała jako dozorczyni w burdelu, dopóki służba dla dzieci nie umieściła jej w sierocińcu. Dwukrotnie uciekła z sierocińca i przez pewien czas pozostawała bezdomna, aż zdecydowała się wziąć udział w konkursie śpiewania. Nigdy wcześniej nie grała na scenie i nie miała porządnego stroju, ale widzowie byli tak pod wrażeniem jej głosu, że zdobyła pierwsze miejsce. To wtedy Ella została zauważona przez kierownika orkiestry jazzowej i wkrótce młoda piosenkarka zaczęła robić własne koncerty.

Charlie Chaplin

© Wikimedia Commons © Wikimedia Commons

Najbardziej znaną rolą Charliego Chaplina, największego komika XX wieku, była The Tramp, oparta na osobistych i smutnych doświadczeniach samego Chaplina. Wychowywał się w skrajnym ubóstwie, bardzo wcześnie stracił ojca, a jego matka cierpiała na zaburzenia psychiczne. Młody Charlie był gotowy do wykonania jakiejkolwiek pracy. Dostarczył gazety, był pomocnikiem lekarza, a on pił drewno, zanim skończył 14 lat. Kiedy skończył 14 lat, dostał swoją pierwszą małą rolę w produkcji teatralnej - zagrał listonosza w "Sherlock Holmes". Kiedy Charlie dostał Scenariusz spektaklu, nie mógł go przeczytać, ponieważ w rzeczywistości był analfabetą (po prostu nie miał wystarczająco dużo czasu na naukę), więc jego brat pomógł mu nauczyć się roli. Charlie nigdy nie miał wykształcenia, ale dzięki talentowi udało mu się zbudować wspaniałą karierę.

Michael Oher

© Wikipedia Commons © Alcon Entertaiment

Michael Oher jest zawodowym graczem NFL. Jego niezwykła biografia została opisana w książce, a później w słynnym filmie "The Blind Side" z Sandrą Bullock. Michael był dwunastym dzieckiem w jego rodzinie. Jego rodzice byli uzależnieni od alkoholu i narkotyków, którzy mieli powtarzające się problemy z prawem. Z powodu problemów rodzinnych był bardzo złym uczniem i zmienił 11 szkół w ciągu 9 lat. Michael mieszkał z rodzinami zastępczymi i na ulicy, dopóki Le Ann i Sean Touhy nie zajęli się nim. Pomogli Michaelowi przyzwyczaić się do jego środowiska akademickiego i poważnie zaczęli brać szkołę. Dzięki ich staraniom Michael rozwinął wiarę w siebie i zaczął robić pierwsze sportowe kroki w piłce nożnej.

Christopher Gardner

http://www.gettyimages.com/

Oszałamiająca historia sukcesu tego milionera została wprowadzona do filmu "The Pursuit of Happiness" z Willem Smithem.

Życie Christophera Gardnera nabrało wielkiego znaczenia, kiedy został wtrącony do więzienia na 10 dni za niezapłacone mandaty za parkowanie. Po powrocie do domu dowiedział się, że żona opuściła go i zabrała dziecko. Zabrała wszystkie kosztowności, w tym ubrania i buty. Ale było coś, czego nikt nie był w stanie odebrać Chrisowi - jego marzeniu, aby zostać maklerem giełdowym. Udało mu się postawić stopę w drzwiach w firmie maklerskiej, ale wciąż nie zarabiał wystarczająco dużo. W tym czasie jego żona wróciła na krótko, zostawiając ze sobą syna i przez cały rok musieli spać w parkach, schronach, w jego biurze, a nawet w publicznych łazienkach. Stał w kolejce po darmowe jedzenie, a nawet musiał walczyć o miejsce, w którym jego syn mógłby pójść do przedszkola. Jego celem było zaoszczędzenie pieniędzy, aby mógł wynająć dom i walczyć o lepszą przyszłość dla swojego syna. Wkrótce jego kariera rozwijała się. A teraz jest właścicielem ogromnej firmy finansowej i robi dużo darowizn.

Eminem

© eastnews.ru © eastnews.ru

Dom, w którym dorastał Eminem (którego używał na okładce jednego z jego albumów) i jedna z rezydencji raperów, w której mieszkała jego była żona i córka.

Eminem nigdy nie był bezdomny, ale jego dzieciństwo i młodość były wciąż bardzo trudne. Ojciec przyszłej gwiazdy opuścił rodzinę zaraz po narodzinach Eminema, a jego matka, która miała zaledwie 18 lat, podróżowała po różnych miastach szukając lepszego życia. Wreszcie osiedlili się na przedmieściach Detroit, w dzielnicy, w której większość dzieci była czarna. Kpili z Marshalla Bruce'a Mathersa III (prawdziwe imię Eminema) i nikt nie interesował się poważnie kulturą rapu. Uczucie, że biali ludzie nie mogą rapować. Jednak Eminem nadal brał udział w walkach o rap i stopniowo zyskiwał szacunek ludzi. Teraz jest jednym z najlepiej sprzedających się raperów na świecie.

Kilka innych przykładów

© Chris Pratt/Facebook © Chris Pratt/Facebook

Kiedyś ten prosty van był domem Chrisa Pratta, a teraz jest kolekcjonerem drogich retro samochodów, takich jak ten antyczny Volkswagon.

Przystojny Chris Pratt pracował zarówno jako sprzedawca biletów, jak i striptizerka, a także mieszkał w namiocie na ulicy iw furgonetce, dopóki nie został zauważony i zaoferował udział w serialu telewizyjnym.

Zwycięzca "Oskara" Hilary Swank mieszkała z matką w RV do ukończenia 15 lat. Aby dać dziewczynie szansę na zostanie aktorką, matka przeniosła ich do Los Angeles, gdzie przez jakiś czas mieszkali w RV.

Jennifer Lopez opuściła dom w wieku 18 lat, ponieważ jej rodzice sprzeciwili się jej marzeniu, aby zostać gwiazdą filmową. Wiara Jennifer w siebie była niezachwiana - spała na kanapie w studiu tańca i nigdy nie zrezygnowała ze swojego marzenia.

Bonus

© flickr.com © Wikimedia Commons

© flickr.com © Wikimedia Commons

Znaleźliśmy zdjęcia, które pojawiły się w Internecie, dwóch bezdomnych, którzy wyglądali bardzo podobnie do znanych aktorów Roberta De Niro i Jeffa Bridgesa, gdy byli młodzi. Zanim zdjęcia zostały ujawnione jako oszustwo, ludzie byli bardzo zaskoczeni myśląc, że byli bezdomni.

Szczególnie dzisiaj może być bardzo łatwo pomylić bogatych i odnoszących sukcesy ludzi dla osób bezdomnych. Niektóre gwiazdy interesują się modą, a inne nie. Nie powinniśmy nigdy osądzać ludzi po ich wyglądzie.

14. Richard Brake w Game of Thrones

© Game of Thrones/hbo © Jean_Nelson/depositphotos

15. Joel Edgerton w Bright

© Bright/netflix © East News

16. Jacob Tremblay w Wonder

© Wonder/lionsgate © Jean_Nelson/depositphotos

Ringo Starr i Maureen Cox

© Eastnews

Nawiasem mówiąc, oto jak kobiety mogą się zmienić po ślubie:

© Eastnews
Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Najciekawsze

Zobacz Także

Podobne