szefunio.pl Plotki12 dzieci, które wyrośli za szybko
ocena ():

12 dzieci, które wyrośli za szybko

berlin-1571046-1920.jpg © depositphotos © eastnews

Bycie młodą gwiazdą TV nigdy nie jest łatwe, dlatego wiele aktorów dziecięcych dojrzewa o wiele szybciej niż ich rówieśnicy. Dokonaliśmy wyboru star-dzieci, które dorastały zbyt szybko, abyśmy zauważyli.

Bella Thorne

© depositphotos © eastnews

Pierwsze pojawienie się Belly na dużym ekranie było 6 lat w filmie Skazani na siebie 2003. Ale jej pierwszą główną rolą był udział w drugim sezonie Seks, kasa i kłopoty, wielki start dla małej gwiazdy. Minęło dziesięć lat, a ona wygląda oszałamiająco.

Dakota Fanning

© depositphotos © eastnews

Ta 7-letnia dziewczyna ukradła nasze serca, kiedy grała rolę Lucy Dowson w dramacie Jestem Sam. Po zdobyciu kilku poważnych nagród, widziana jest nie tylko na dużym ekranie, ale także na okładkach magazynów mody i ceremonii otwarcia Fashion Week.

Freddie Highmore

© eastnews © eastnews

Jako dziecko, ten bezczelny chłopak pracował z wielkimi gwiazdami, takimi jak Johny Depp i Robin Williams. Po tym, jak otrzymał główną rolę w najnowszym dramacie ABC Prime Time, na pewno możemy powiedzieć, że ten młody człowiek wreszcie pozbył się tytułu "śliczny August Rush".

Thomas Brodie-Sangster

© Universal © BBC Films

Prawdopodobnie pamiętasz tego gościa za swój występ w naprawdę romantycznym filmie Bożonarodzeniowym To Właśnie Miłość. Jeśli nie, to jego rola Jojena Reeda w Grze o Tronach z pewnością dala o siebie wiedzieć. Ale dorastał tak szybko, stając się gwiazdą takich kultowych filmów, jak Śmierć Superbohatera i John Lennon. Chłopak Znikąd, w których grał Paul McCartney.

Hailie Scott-Mathers

© instagram © instagram

Ta piękna dziewczyna urodziła się w Boże Narodzenie w rodzinie rapera z światową sławą Eminema. Wspomina o swojej córce w swoich piosenkach dziesiątki razy i zawsze myśleliśmy o Hailie jako córce Eminema ... aż do momentu, kiedy dokonała pierwszego postu w Instagram i zdaliśmy sobie sprawę, że już nie jest dzieckiem.

Maddie Ziegler

© youtube © instagram

Ta dziewczyna obudziła się sławną po tym, jak dysk do utworu Chandelier, z udziałem 11-letniej Maddie, dotarł do ponad 1,6 miliarda wyświetleń w YouTube. Ma teraz dopiero 15 lat, ale nikt nie ośmieli się nazwać ją "małą gwiazdą" i może naprawdę wyrosła. Za szybko.

Alexa Vega

© Dimension Films © Open Road Films

Alexa Vega stała się bardzo popularna po występie w filmie Mali agenci z 2001 roku. 2 lata później, w wieku 15 lat, została nazwana jednym z najlepszych nastolatków. Nagrała kilka ścieżek dźwiękowych do filmów, w których wystąpiła, uczestniczyła w tańczeniu z gwiazdami, a przyznamy się, że dojrzała za wcześnie.

Bindi Irwin

© depositphotos © instagram

Od pierwszych lat Bindi pojawiła się w programach telewizyjnych z tatą, Stevem Irwinem, łowcą krokodyli. Po jego śmierci Bindi, w wieku 8 lat, wygłosiła pochwałę dla swego ojca, w którym obiecała, że będzie kontynuować pracę konserwatorską i telewizyjną. I tak robi. Bindi jest teraz pięknym konserwatorem, aktorką, piosenkarką i tancerzem.

Jaden Smith

© Columbia Pictures © depositphotos

Pierwsza rola Jadena była z jego sławnym ojcem, Willem Smithem, w filmie W Pogoni Za Szczęściem w 2006 roku. Zaczął również karierę raperów, a także własną markę odzieżową. W 15-tej urodzinowej prezentacji Jaden żądał orzeczenia o emancypacji, za zgodą rodziców. Młody Smith jest dobrym przykładem, jak szybko gwiezdne dzieci mogą zamienić się na dorosłe osoby.

Ariel Winter

© 20th Television © instagram

Ariel Winter zyskała uznanie po zagraniu nerwowego, ale słodkiego nastolatka w serialu komediowym Współczesna rodzina. 8 lat po premierze pierwszego odcinka, Winter jest raczej kobieta, a nie nastolatkiem.

Emma Watson

© Warner Bros Pictures © depositphotos

Pomimo tego, że oglądaliśmy Emmę Watson rosnącą razem ze swoimi kolegami w ciągu 10 lat sagi Harry'ego Pottera, nadal nie jesteśmy gotowi przyznać, że ta pewna siebie i elegancka dama to Hermiona Granger, którą w 2001 roku pokochaliśmy. Teraz Watson jest nie tylko znaną na całym świecie aktorką, ale także modelką i ambasadorem dobrej woli kobiet ONZ.

Alyson Stoner

© 20th Century Fox © eastnews

Ta dziewczyna zaczęła swoją karierę aktorską z roli w filmie Fałszywa Dwunastka. Od tego czasu zaczęła śpiewać, modelować i tańczyć. Alyson Stoner jest teraz wielką gwiazdą świata Hollywood.

Adele

https://www.instagram.com/p/-X9cYdgfKr/
 

James Franco

https://www.instagram.com/p/BRWltoxBY1z/
 

Emilia Clarke

https://www.instagram.com/p/BL5lczeDJq-/
 

Tom Hardy

https://www.instagram.com/p/BPBPEBHDpPt/
 

Katy Perry

https://www.instagram.com/p/qsC4YhP-dH/
 

Heidi Klum

https://www.instagram.com/p/BTi20i4Abb8/
 

Hugh Jackman

https://www.instagram.com/p/BUrpvqJDDLB/
 

Jessica Biel

https://www.instagram.com/p/BMPUOwTDTHg/
 

Justin Timberlake i Jessica Biel

https://www.instagram.com/p/BMP4Bechkc1/
 

Nicolas Cage

https://www.instagram.com/p/o-S6satDp9/
 

Arnold Schwarzenegge

https://www.instagram.com/p/BAkk4zFjce-/
 

24. Klub Mickey Mouse: gwiazdy Justin Timberlake i Ryan Gosling, 1994

tumblr
 

25. Brooke Shields i Robert Downey Jr., 1998

tumblr
 

26. Michael Jackson i Donald Trump w drodze na wizytę dzieci chorych na AIDS w Ryan White, 1990

gettyimages
 

 

1. Donald Trump i jego była żona Ivana, 1991

https://www.instagram.com
 

Kim Kardashian

https://www.instagram.com/
 

https://www.instagram.com/
 
Twoja ocena:

Dodaj komentarz