szefunio.pl Plotki10+ sławnych celebrytów, których kariery podjęły nieoczekiwany zwrot
ocena ():

10+ sławnych celebrytów, których kariery podjęły nieoczekiwany zwrot

berlin-1571046-1920.jpg

Są gwiazdy, których wzloty i upadki śledziłyśmy od dzieciństwa, dorastając. Kto by pomyślał, że ulubiony Macaulay Culkin, który grał Kevina w Home Alone, przeżywał ciężkie chwile, które zrujnowały jego karierę i prawie całe życie? Zobacz, co stało się z innymi znanymi gwiazdami z dzieciństwa.

Jednym z problemów znanych dzieci jest to, że ich pojawienie się w telewizji w bardzo młodym wieku może poważnie wpłynąć na ich zachowanie i rozwój. Zwłaszcza jeśli są też problemy rodzinne. Trzymanie głowy i siebie na właściwym torze wymaga dużo siły i silnej woli.

Szefunio.pl zebrało 11 najbardziej rozpoznawalnych celebrytów i jest gotowy, aby pokazać, jak zmieniło się ich życie.

1. Keanu Reeves

© keanureevesofficialfanpage / instagram © keanu_planet / instagram

Keanu Charles Reeves rozpoczął karierę aktorską w wieku dziewięciu lat, występując w teatralnej produkcji Damn Yankees i stał się sławny dzięki postaciom, które często próbują ratować świat.

Kiedy miał 20 lat, prawie zmienił sławę na Chucka Spadinę, kiedy zaczynał w Hollywood. Od 1991 roku Keanu gra na gitarze basowej w zespole grunge Dogstar.

Keanu mógł być także gwiazdą hokeja na lodzie, ponieważ był on bramkarzem w De La Salle College, dzięki czemu zyskał przydomek "The Wall". Jednak pomimo marzenia o graniu w hokeja na lodzie w Kanadzie, kontuzja zmusiła go do wyboru innej kariery.

Odkąd jego siostra Kim została zdiagnozowana białaczka, Keanu często przekazuje pewien procent swoich zarobków na badania nad białaczką.

2. Bliźniaczki Olsen

© Lorimar-Telepictures © Pictures.Reuters

Mary-Kate i Ashley Olsen zaczęli występować razem w telewizyjnych, filmowych i wideo projektach, gdy mieli 6 lat. Siostry miały także fanklub "Klub Zabawy Mary-Kate & Ashley", gdzie fani płacili za otrzymywanie przedmiotów i zdjęć Mary-Kate i Ashley. Gdy dziewczęta dorastały, były prezentowane pojedynczo w mediach, a nie jako para.

Teraz nawet nie wyglądają tak podobnie jak przedtem. I dzisiaj możemy usłyszeć o bliźniętach w branży mody zamiast w przemyśle filmowym.

3. Iggy Azalea

© thenewclassic / instagram © thenewclassic / instagram

Amethyst Amelia Kelly zaczęła rapować w wieku 14 lat, a kiedy skończyła 16 lat, przeniosła się do Stanów Zjednoczonych, by rozpocząć karierę w muzyce hip-hopowej. Każdy może znać Iggy w swojej muzyce, ale jest też coś, o czym jest znana: bycie otwartym, a zwłaszcza jej obraźliwe dowcipy. Była również wielokrotnie oskarżana o kulturalne przywłaszczenie.

4. Amanda Bynes

© Depositphotos © East News

Amanda Laura Bynes rozpoczęła karierę aktorską w telewizji w 1996 roku w wieku 7 lat. Często można było zobaczyć ją w programach, filmach i innych komediach z Nickelodeon. Bynes zyskała rozgłos dzięki swojej roli w All That na sezony od trzeciego do szóstego.

W 2002 roku Amanda zaczęła zyskiwać popularność wśród swoich fanów dzięki swojej debiutanckiej roli w filmie "Wielki kłamca", z udziałem Frankie Muniz. Jej kariera aktorska rozpoczęła się w ciągu następnych dwóch lat, z wiodącą rolą w komedii romantycznej Lovewrecked iw komedii She's The Man.

W 2010 roku Bynes ogłosiła, że robi sobie przerwę w działaniu. W tym czasie studiowała projektowanie mody w Fashion Institute of Design & Merchandising w Irvine. W 2015 roku Amanda wzięła udział w zajęciach z rysunku w prywatnym instytucie w Los Angeles.

W ubiegłym roku, w czerwcu, Bynes ogłosiła, że chce powrócić do aktorstwa, ale tylko w telewizji.

5. Dylan i Cole Sprouse

© Depositphotos © Cole M. Sprouse‏ / Twitter

Dylan Thomas Sprouse i Cole Mitchell Sprouse, zwani także braci Sprouse lub Sprouse Bros, mieli swoją pierwszą główną rolę teatralną w komedii "Big Daddy" z 1999 roku. Tutaj wystąpili razem z Adamem Sandlerem w wieku zaledwie 7 lat.

Idąc za sugestią swojej babci, Jonine Booth Wright, nauczycielki dramatu i aktorki, bracia zaczęli działać w wieku ośmiu miesięcy.

Poprzez budowanie sukcesu duetu media określiły je mianem "bicie serca" i "przytłaczające losy" wśród nastolatków.

W 2005 roku bracia podpisali umowę licencyjną z Dualstar Entertainment, aby produkować markowe produkty Sprouse Bros na rynek dla nastolatków i nastolatków, w tym linię ubrań, serię książek i czasopismo. Większość serii Sprouses zakończyła się w 2008 roku, z wyjątkiem linii odzieżowej.

6. Julianna Rose Mauriello

© LazyTown Entertainment © Julianna Rose Mauriello / Facebook

Jeśli urodziłeś się w latach 1990-2000, możesz pamiętać słodką, kolorową i dziwaczną dziewczynę o imieniu Stephanie z LazyTown. Julianna Rose Mauriello była 9 lat starsza od swojej postaci, ale twórca serialu widział ją jako idealną osobę do tej roli. Obecnie koncentruje się na swojej karierze medycznej, a także regularnie bierze udział w profesjonalnych kursach tańca. Tak więc prawdopodobnie zobaczymy, że będzie występowała jako tancerka w przyszłości.

7. Haley Joel Osment

© Paramount Pictures © hjosment / instagram

Haley Joel Osment jest znany głównie z tego, że jest dzieckiem w Forrest Gump. Jego inne role w The Sixth Sense i Artificial Intelligence ustawiły go na jednego z najlepszych w swojej dziedzinie. Na początku lat 90. Osment był uważany za jednego z najbardziej uroczych dziecięcych aktorów Hollywood.

Przed swoją sławą, Haley został odkryty w lokalnej IKEA przez skautkę talentów w wieku 4 lat, a następnie przesłuchany na potrzeby niektórych reklam.

Osment był głosem Sory, głównej postaci z serii gier Kingdom Hearts i Vanitas, złoczyńcy z tej samej serii.

Pracował także nad Montana Amazon jako aktor i producent wykonawczy. Olympia Dukakis zagrała w filmie i zadebiutowała na festiwalach filmowych w Orlando i Big Apple w 2010 roku, zdobywając nagrodę dla najlepszego filmu fabularnego.

8. Alyssa Milano

© Silver Films © milano_alyssa / instagram

Alyssa Jayne Milano rozpoczęła karierę aktorską w wieku siedmiu lat. Jej opiekunka, nie powiadamiając rodziców, zabrała ją na przesłuchanie do jednej z czterech głównych części musicalu na Broadwayu, Annie. Alyssa była jedną z czterech wybranych spośród ponad 1500 dziewcząt. Od 1989 do 1992 roku Milano wydała swoje albumy muzyczne, określane jako "bubblegum pop", co sprawiło, że stała się platyną w Japonii. Milano twierdzi, że oglądanie baseballu z ojcem i bratem w dzieciństwie pomogło jej w branży mody. Teraz jest najbardziej dumna z tego, że jest ambasadorem UNICEF.

9. Willow i Jaden Smith

https://www.instagram.com/

To modne rodzeństwo to dzieci Willa i Jada Smitha. Jaden ma teraz 19 lat, a Willow ma 17 lat. Dzieci nie pozwoliły, by ich rodzice przejęli ich sławę i postanowili zrobić coś w Hollywood. Możesz rozpoznać Jadena z filmów After Earth, gdzie zagrał u boku swojego ojca i Karate Kid, gdzie miał swój własny sukces kasowy. W międzyczasie Willow zadebiutowała aktorsko w I Am Legend wraz z ojcem, a także zdobyła listy przebojów dzięki swojej chwytliwej hicie "Whip My Hair" w 2010 roku.

10. Christian Bale

© christianbale / instagram © East News

Christian Charles Philip Bale po raz pierwszy zwrócił publiczną uwagę w wieku 13 lat, kiedy został obsadzony główną rolą Imperium Słońca Stevena Spielberga. Od tego czasu gra w najbardziej znanych arcydziełach, takich jak The Machinist, The Fighter i trylogia Batman. Bale został opisany w mediach jako jeden z najbardziej wszechstronnych i utalentowanych aktorów swojego pokolenia. Wykazał chęć zaangażowania się w swoje role, które wykraczają daleko poza to, co większość odważyłby się zrobić, jak utrata i przybranie na wadze w niewiarygodnie krótkim czasie (co mogło być niebezpieczne dla jego zdrowia).

11. Winona Ryder

© winonaryderofficial / instagram © East News

Winona Laura Horowitz zadebiutowała w filmie w wieku 15 lat. Zyskała uznanie krytyków i szerokie uznanie, gdy grała Lydię Deetz, gotycką nastolatkę, w Żuka Tima Burtona. Ledwie sukces nad Edwardem Scissorhands minął, a Winona została przyłapana na kradzieży ponad 5000 dolarów na markowe ubrania w Saks Fifth Avenue w Kalifornii. Ryder był również podejrzany o używanie nielegalnych narkotyków. W 2002 roku została skazana za kradzieże sklepowe i wandalizm. Jednak Winona znalazła sposób, aby przez to przejść i próbowała kontynuować karierę aktorską. To nie działało, dopóki nie dostała głównej roli w serialu Stranger Things z Netflix.

Mężczyźni zabierają dzieci do szkoły i nigdy ich nie ukarzą.

© depositphotos

Słyszeliśmy, że izraelscy mężczyźni są dobrymi ojcami. Zwykła scena w Tel Awiwie dotyczy ojca idącego z wózkiem i psem. W soboty wszyscy wybierają się na pikniki. W tym przypadku rodzice nigdy nie karzą swoich dzieci i jeśli ktoś zobaczy, że ktoś dał lanie dziecku, może zostać pozbawiony praw rodzicielskich.

Zaledwie 100 lat temu w Tel Awiwie nie było nic, a teraz jest to jedno z najbardziej niesamowitych miejsc, jakie kiedykolwiek widzieliśmy.

13. Dave Bautista w Guardians of the Galaxy

© Guardians of the Galaxy/marvel © David Hitchens/Capital Pictures/East News

14. Richard Brake w Game of Thrones

© Game of Thrones/hbo © Jean_Nelson/depositphotos

15. Joel Edgerton w Bright

© Bright/netflix © East News

16. Jacob Tremblay w Wonder

© Wonder/lionsgate © Jean_Nelson/depositphotos

Ringo Starr i Maureen Cox

© Eastnews

Nawiasem mówiąc, oto jak kobiety mogą się zmienić po ślubie:

© Eastnews
Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Najciekawsze

Zobacz Także

Podobne