szefunio.pl NiesamowiteKształt ust dużo mówi o tym jaki jesteś!
ocena ():

Kształt ust dużo mówi o tym jaki jesteś!

berlin-1571046-1920.jpg https://pixabay.com/

Naukowcy odkryli, że kształt ust bardzo dużo o nas mówi. Są one jedną z najważniejszych cech, która pokazuje jakim człowiekiem tak naprawdę jesteśmy. Usta ujawniają cechy naszego charakteru, więc warto się im lepiej przyjrzeć. Oto kilka najczęstszych typów ust oraz cechy, jakie im się przypisuje. 


1. Pełne, wydatne usta.

Pełne usta z wydatnymi wargami© depositphotos

Osoba z pełnymi, wydatnymi ustami jest opiekuńcza, ma silny instynkt macierzyński i chętnie zajmuje się innymi. Kocha zwierzęta i jeśli sama ich nie posiada, to zapewne pomaga w schronisku albo karmi bezdomne koty. W każdej sytuacji myśli najpierw o innych, a potem o sobie. Osoba z pełnymi ustami doskonale poradzi sobie jako rodzić. 

2. Górna warga jest większa od dolnej

Górna warga większa od dolnej© depositphotos

Takie usta posiada osoba charyzmatyczna, uczuciowa, która chce korzystać jak najwięcej z życia. Lubi na siebie zwracać uwagę i ma duże poczucie własnej wartości. Kocha być w centrum uwagi, dlatego często żartuje i gra pierwsze skrzypce w towarzystwie. 

3. Dolna warga większa od górnej

Dolna warga większa od górnej© pxhidalgo/depositphotos

Taka osoba nie jest stworzona do pracy biurowej. Nie potrafi ona usiedzieć w jednym miejscu, kiedy wokół niej tyle się dzieje. Dobrze wie jak się bawić i jest bardzo rozrywkowa. Wymaga od życia ciągłych niespodzianek i działa z niewiarygodną energią. Pragnie odwiedzać nowe miejsca i ciągle potrzebuje nowych wrażeń. To osoba miła i towarzyska, z którą nie sposób się nudzić. 

4. Wąskie usta

Wąskie usta© Wisky/depositphotos

Ludzie o wąskich wargach są często samotnikami, ale taki styl życia po prostu im odpowiada. Są w pełni samowystarczalni i radzą sobie sami z problemami. Takie osoby nie czują potrzeby znajdowania się ciągle w towarzystwie innych. Wolny czas spędzają sami w muzeum albo udają się na wakacje na odległe wyspy. Jednak mimo swojego zamiłowania do samotności, są rodzinni i dobrze czują się z bliskimi osobami w domu. Można z nimi łatwo się dogadać i poznać ich po czynach. Tacy ludzie mało mówią, ale dużo robią.

5. Małe, szerokie wargi

Małe, szerokie wargi© piotr_marcinski/depositphotos

Takie osoby są zazwyczaj złośliwe, ale urocze. Ich główny cel życiowy to dążenie do własnego komfortu. Często wydają się egoistami, ale też potrafią być świetnymi przyjaciółmi i są oddani ludziom, które są dla nich bliskie. Nie zrzucają one obowiązków na innych, ale też nie pozwolą sobie zrobić krzywdy. Ze względu na swoje zdolności często zajmują kierownicze stanowiska i wydają polecenia innym ludziom.

Twoja ocena:

Dodaj komentarz