szefunio.pl Moda_i_stylMałe tatuaże, które sprawią, że powiesz "Potrzebuję tego"
ocena ():

Małe tatuaże, które sprawią, że powiesz "Potrzebuję tego"

berlin-1571046-1920.jpg

Miłośnicy tatuażu mogą odnosić się do tatuażu jako "atrament", "kawałki", "sztuka skóry", "sztuka tatuażowa", "taty" lub "praca"; Twórcom jako "artystom tatuażowym", "tatuerom" lub "tatuażom"; Oraz do miejsc, w których pracują jako "sklepy z tatuażami", "studia tatuażowe" lub "tatuaże".


Tatuaż na barku

Japońskie słowo irezumi oznacza "wkładanie atramentu" i może oznaczać tatuaże przy użyciu tebori, tradycyjnej japońskiej metody ręcznej, maszyny w stylu zachodnim lub jakiejkolwiek metody tatuowania przy użyciu atramentu. Najczęściej używane w tradycyjnych japońskich tatuażach jest horimono. Japończycy mogą używać wyrazu tatuaż do oznaczania nie-japońskich stylów tatuażu.

Przeprowadziliśmy badania i przeprowadzili ankiety dotyczące małych i subtelnych tatuaży. Oto jakie otrzymaliśmy rezultaty.

Słoń Tatuażhttps://www.buzzfeed.com/spenceralthouse/tiny-tattoos?utm_term=.efDrjXnG6#.rsW1mGzJL

Kocham słonie i zdecydowałem się mieć jednego na całe życie. Najlepsze jest to, że moi rodzice, którzy nienawidzą tatuaży, nie przejmuj się tym. To jest na mojej stopie, która jest łatwa do ukrycia, i to jest super słodkie! - kellied4

Strzelająca gwiazda Tatuażhttps://www.buzzfeed.com/spenceralthouse/tiny-tattoos?utm_term=.efDrjXnG6#.rsW1mGzJL

Gwiazda strzelająca, symbolizująca nowe początki. - wildhoneybee06

Delikatny tatuażhttps://www.buzzfeed.com/spenceralthouse/tiny-tattoos?utm_term=.efDrjXnG6#.rsW1mGzJL

Reprezentuje to miejsce, w którym czuję się jak w domu, gdzie czuję się w pokoju, gdzie zbudowałam niewiarygodne przyjaźnie i gdzie wiele się nauczyłam. —chloecrist

Twoja ocena:

Dodaj komentarz