szefunio.pl Moda_i_styl9 wskazówek dotyczących mody od Meghan Markle, które mogą być przydatne dla wszystkich kobiet
ocena ():

9 wskazówek dotyczących mody od Meghan Markle, które mogą być przydatne dla wszystkich kobiet

berlin-1571046-1920.jpg

Meghan Markle została członkiem rodziny królewskiej w maju 2018 roku, a jej styl mody bardzo się zmienił, ponieważ królewski strój jest dość surowy. Ale Meghan zawsze miała dobry gust, a jej wygląd zawsze był piękny i elegancki. W tym artykule zebraliśmy kilka wskazówek dotyczących mody od Meghan Markle, które mogą być przydatne dla wszystkich kobiet.

Szefunio.pl jest pewne, że ​​te królewskie wizerunki nie zabierają zbyt wiele czasu i wysiłku.

9. Zaznacz swój odcień skóry.

Podkreśl swój odcień skóry © Utrecht Robin / ABACAPRESS.COM / EAST NEWS © Pool / i-Images / EAST NEWS

Zwykle widzimy Meghan w beżowych lub pudrowych sukniach. Nie jest to zaskakujące, ponieważ te kolory podkreślają jej ciemniejszy odcień skóry.

Aby zmienić tonację skóry w zaletę, musisz dowiedzieć się, jaki jest twój typ koloru. Dziewczętom o ciemnej skórze zaleca się noszenie ubrań w kolorach: nago, khaki, marsala i jasnożółtym. Jeśli twój odcień skóry jest lżejszy, lepiej byłoby, gdybyś miał szmaragd i ciemnoniebieskie kolory lub fajne pastelowe odcienie.

8. Podkreśl obojczyk.

Pokazuj obojczyk © James Whatling / MEGA / EAST NEWS

Ubrania, które pokazują obojczyk, to dobry wybór dla mody, jeśli nie chcesz nosić dekoltu, ale nadal chcesz przyciągać ludzi wokół siebie. Takie ubrania wyglądają naprawdę kobieco i królewsko. Nawiasem mówiąc, są wygodne, więc będziesz mógł podnosić ramiona i tak dalej.

7. Ukryj wszystkie niedoskonałości ciała.

Nie podkreślaj swoich niedoskonałości © James Whatling / MEGA / EAST NEWS © ddp images / PPE / Nieboer / EAST NEWS

Meghan ma dość wąskie biodra i małe piersi, ale wie, jak je wykorzystać na swoją korzyść. Na przykład sukienka z bocznym wykończeniem sprawia, że ​​jej biodra wyglądają na szersze, a dwurzędowa sukienka sprawia, że ​​piersi wyglądają na większe.

Kilka warstw materiału i podkreślenie koloru może wizualnie zwiększyć również rozmiar biustu. Ci, którzy mają przeciwny problem, powinni nosić bluzki i bluzki bez guzików, długie blezery i okrągłe dekolty.

6. Wybierz odpowiednio rajstopy.

Dopasuj rajstopy do stylizacji © i-Images / eyevine / EAST NEWS

Rajstopy są w stanie zniszczyć Twój wizerunek lub uczynić go jeszcze bardziej wyjątkowym. Meghan zwykle nosi rajstopy w tym samym kolorze co jej sukienka.

Oczywiście ta metoda nie zadziała w przypadku czerwonej lub różowej sukienki. Takie rajstopy będą wyglądały dziwnie i prawdopodobnie wywołają zakłopotanie. Ale jeśli lubisz nagie kolory, rajstopy tego samego koloru sprawią, że będziesz wyglądać bardziej elegancko.

Mimo że księżna ma ciemniejszy odcień skóry, ta metoda działa bardzo dobrze.

5. Nie ignoruj ​​nieporęcznych ubrań.

Możesz nosić szerokie ubrania © Dubreuil Corinne / ABACA / EAST NEWS © MEGA / EAST NEWS

Ubrania ponadgabarytowe są niezwykle popularne, ale trudno nam uwiecznić członka rodziny królewskiej w ich ubraniach. Czasami jednak Meghan łamie zasady i zakłada szeroką koszulę w paski. Oczywiście łączy ją z klasycznymi spodniami i czapką. Uważamy, że wygląda świetnie!

4. Wybierz idealne spodnie.

Odpowiedni krój spodni może wyglądać stylowo © ddp images / PPE / EAST NEWS

Klasyczny kombinezon do spodni może Ci pomóc w każdej sytuacji: niezależnie od tego, czy jest to spotkanie służbowe, czy uroczystość. Musisz tylko znaleźć odpowiednie akcesoria i unikać noszenia kurtki.

3. Nie bój się noszenia akcesoriów.

Akcesoria dodają stylu do ubioru © MEGA / EAST NEWS © MEGA / EAST NEWS

Nawet jeśli masz na sobie piękną sukienkę, nie unikaj noszenia akcesoriów: mogą naprawdę poprawić wygląd.

Meghan często nosi okulary (choć członkowie rodziny królewskiej zwykle ich nie noszą). Doskonale łączy to akcesorium z czapkami i sukienkami.

2. Naucz się łączyć kolory akcesoriów i ubrań.

Łącz odpowiednio ubrania z akcesoriami © ddp images / PPE / EAST NEWS © ddp images / PPE / Nieboer / EAST NEWS

Księżna Sussex uwielbia nosić duże torby i zawsze wybiera kolory, które będą dobrze wyglądać w sukience lub garniturze. Ciemnozielona sukienka i brązowa torba to doskonały tego przykład.

Aby wybrać kolory akcesoriów w swojej szafie, musisz nauczyć się, jakie kolory można łączyć.

1. Podkreśl talię.

Podkreślaj swoją talię © James Whatling / MEGA / EAST NEWS © James Whatling / MEGA / EAST NEWS

Nawet jeśli nie masz postaci z klepsydry, możesz nadal podkreślać talię. Meghan zazwyczaj zwraca się o pomoc do pasów i szerokich spódnic. Takie akcenty wraz z widocznym obojczykiem sprawiają, że wygląda bardziej kobieco i delikatniej, nawet jeśli nosi dżinsową sukienkę.

Twoja ocena:

Dodaj komentarz