szefunio.pl Moda_i_styl14 dziwnych produktów kosmetycznych, które wyglądają tak, jakby pochodziły z 3018
ocena ():

14 dziwnych produktów kosmetycznych, które wyglądają tak, jakby pochodziły z 3018

berlin-1571046-1920.jpg

Czy wiesz że rasa ludzkości zawsze chce wyglądać pięknie, reprezentacyjnie, młodo i zdrowo? Oczywiście, że tak! Branża kosmetyczna jest jedną z najszybciej rosnących, dostarczając nowe przedmioty w każdym sezonie. Czasem jednak, ścigając pieniądze klientów, producenci dostarczają nam produkty mody i urody, które wyglądają dość dziwnie, a nawet wręcz szalone!

My w Szefunio.pl postanowiliśmy podzielić się z Wami naszą ofertą najbardziej szalonych kosmetyków na rynku. Czy używałbyś któregoś z nich?


Niesamowite usta

Niesamowite usta© violentlips

Pamiętasz te tymczasowe tatuaże z dzieciństwa, które po prostu potrzebowały trochę wody, by przykleić się do skóry? Cóż, Violent Lips stosuje tę samą technikę do projektowania szminek. Po prostu wybierasz wzór, wycinasz szablon, nakładasz go na usta i zwilżasz gąbką. I voila! Wszechświat na twoich ustach.

Maska magnetyczna

Maska magnetycznahttps://www.instagram.com/

Na rynku jest mnóstwo masek - dla skóry suchej, tłustej, skóry na nogach - ale ta zupełnie nie przypomina reszty. Stosuje się jej jak zwykle, ale zdejmuje się za pomocą prawdziwego magnesu.

Elektryczne łatki do oczu

Elektryczne łatki do oczu© japantrendshop

Kto potrzebuje hialuronowych płatków do oczu, kiedy możesz mieć wibrujące? Nie jesteśmy pewni, czy sprawiają, że wyglądasz młodziej czy nie, ale na pewno muszą być śmieszne!

Kokony jedwabne

Kokony jedwabne© afunn/ebay

Czy kiedykolwiek chciałeś pocierać skórę jedwabnika na skórze, aby uzyskać naturalny peeling? Nawet jeśli nie wiesz, przemysł kosmetyczny sprawi, że będziesz chciał rzeczy, o których nigdy nie wiedziałeś, że ich potrzebujesz.

Obrotowa szczotka do podkładu

Obrotowa szczotka do podkładu© afunn/ebay

Wszystkie te kreacje makijażu! Nikt nie ma na to czasu rano. Tak przynajmniej pomyśleli twórcy tego obracającego się pędzla.

Osłona do cieni

Osłona do cieni© makeuper

Ta ma pomóc ci w dobraniu kolorów bez bałaganu. Jest to także ogólna wytyczna dotycząca makijażu oczu. Co za uczta!

Maszyna do gwintowania twarzy

Maszyna do gwintowania twarzy© amazon

Ta jest starą techniką spotykającą się z nową technologią. Wymień swoją kosmetyczkę z drogiego salonu na ten mały gadżet i nigdy nie oglądaj się za siebie.

Gąbka silikonowa

Gąbka silikonowa© cabelos

Masz dość swojego pięknego blendera, wchłaniającego cały ten produkt? Nie martw się więcej! Może się wydawać, że uderzasz swoją twarz płaskim silikonowym fishtailem, ale wykonuje swoje zadanie.

Próżnia do usuwania wągrów

Próżnia do usuwania wągrów© merci-goods/ebay

Wysysaj wszystkie pory za pomocą odkurzacza do twarzy. Brzmi szalenie? Może. Ale wciąż jest na rynku!

Trener powiek

Trener powiek© beautyandthecat

Czy kiedykolwiek czujesz, że twoje powieki nie mają wystarczającej ilości ćwiczeń? Napraw to za pomocą trenera powiek i uzyskaj naprawdę ... muskularne powieki?

Żelazko na twarz

Żelazko na twarz© japanninja777/ebay

Jeśli nie możesz pozbyć się zmarszczek na linii kremów i masaży, spróbuj zastosować takie samo podejście, jak podczas prasowania odzieży: wyprasuj twarz!

Pieczęć brwi

Pieczęć brwi© lifestyle

Wygląda na to, że wiele z tych produktów zostało stworzonych, by oszczędzać nasz czas, w tym ten produkt. Umieść pieczęć w proszku, nałóż ją na twarz i wracaj do codzienności. To takie proste.

Tusz do rzęs 3D z włókniną

Tusz do rzęs 3D z włókniną© savantmag

Reklamy wciąż mówią, że powinieneś wydłużyć rzęsy i sprawić, by wyglądały pełniej. Cóż, ten produkt faktycznie nakłada włókno na twoje rzęsy. To jak przyklejane, ale z mniejszym wysiłkiem.

Aplikator do soczewek

Aplikator do soczewek© repink

Dotykanie oczu jest jak świeże piekło, prawda? Cóż, szturchanie gałki ocznej specjalnym kijem wydaje się lepsze.

Twoja ocena:

Dodaj komentarz