szefunio.pl Moda_i_styl11 modelek z niedoskonałościami fizycznymi, które wciąż błyszczą pięknem
ocena ():

11 modelek z niedoskonałościami fizycznymi, które wciąż błyszczą pięknem

berlin-1571046-1920.jpg

Branża modowa znana jest ze swoich ścisłych reguł, jeśli chodzi o wybór modeli, ponieważ to oni stają się uosobieniem doskonałości. Jednak, jak każda zwykła osoba, każdy model ma swoje fizyczne niedoskonałości. Próbują też ukryć to, co czują się nieswojo.

Szefunio.pl znalazło kobiety z branży mody, które mają własne fizyczne niedoskonałości, których sami nie chcą zaakceptować. Nie stoi jednak na przeszkodzie ich pracy, ponieważ wciąż podbijają wybieg i uczestniczą w reklamach na całym świecie.

1. Cara Delevingne

Niedoskonałość modelki Cara Delevingne © Evan Agostini/Invision/AP / eastnews.ru © Jack Shea/Starshots/Broadimage / eastnews.ru

Słynna brytyjska modelka cierpi na łuszczycę. Choroba zwykle pogarsza się w okresach ciągłego stresu lub ciężkiej pracy. Łuszczyca nie jest zakaźna, ale Cara miała do czynienia z ludźmi, którzy odmówili jej dotykania lub używali rękawiczek podczas kontaktu fizycznego. Według niej łuszczyca sprawiała, że ​​nienawidzi własnego ciała.

2. Lara Stone

Niedoskonałość modelki Lara Stone https://www.instagram.com

Wyjątkową cechą holenderskiej modelki jest szeroka przerwa między jej przednimi zębami. Jednak Lare wcale nie przejmuje się tym. Główną przeszkodą w jej pracy jako modelki jest rozmiar buta 4,5 i ryzyko utraty butów na wybiegu.

3. Elle Macpherson

Niedoskonałość modelki Elle Macpherson https://www.instagram.com

Słynna australijska modelka o pseudonimie "The Body" ma rozmiar buta równy 7, co jest dość normalne, a jej wysokość to prawie 6 stóp. Jednak jej "życzliwi" znajdują nie tylko rozmiar buta, ale i stopy stanowią niesamowity temat rozmowy. Elle nie wydaje się kłopotać ukrywaniem stóp na zdjęciach. W rzeczywistości uwielbia publikować zdjęcia, w których jej stopy są wyraźnie widoczne i skupione.

4. Laura O'Grady

Niedoskonałość modelki Laura O'Grady © laura_ogrady / instagram © laura_ogrady / instagram

Laura O'Grady uważana jest za jedną z najbardziej wyjątkowych nowoczesnych modeli. Wielkie uszy inspirowały projektantów i fotografów na całym świecie od kilku lat. Wyznała, że ​​nie czuła się dobrze z jej wyglądem, ale branża mody skłoniła ją do zaakceptowania wyglądu. Jednak jej ostatnie zdjęcia nie wydają się potwierdzać, że to prawda.

5. Iman

Niedoskonałość modelki Iman © AP Photo/Evan Agostini / eastnews.ru

Ludzie mówią, że szyja osoby może ujawnić ich wiek. Trudno jednak uwierzyć, że Iman ma 63 lata. To była jej długa szyja i szerokie czoło, które naprawdę zaimponowało słynnemu fotografowi Peterowi Beardowi, a później zrobiło 18 lat. uczeń znanej Nairobi.

6. Kristy Hinze

Niedoskonałość modelki Kristy Hinze https://www.instagram.com

Zgodnie ze standardami świata mody Kristy Hinze ma dość duży nos. Ale ta cecha twarzy nie stanęła jej na drodze, gdy dotarła na okładkę australijskiego Vogue'a jako najmłodsza modelka. Podpisała również kontrakt z Sports Illustrated, wzięła udział w sesjach zdjęciowych Victoria's Secret i rozpoczęła karierę jako gospodarz telewizyjny.

7. Naomi Campbell

Niedoskonałość modelki Naomi Campbell © Andrew Parsons/i-Images / eastnews.ru © PasificCoastNews / eastnews.ru

Kilka lat temu słynna Czarna Pantera musiała walczyć z łysieniem trakcyjnym - utratą włosów spowodowaną użyciem przedłużaczy, bardzo ciasnych fryzur i warkoczy afro. Dziś stan jej włosów wygląda znacznie lepiej, ale modelka zakłada, że ​​nie jest zaskoczeniem, że wiele osób w branży mody używa sztucznych włosów; jeśli ma je nosić, to tylko jej własny interes.

8. Chrystal Copland

Niedoskonałość modelki Chrystal Copland © chrystalcopland / instagram © eastnews.ru

Negatywne konsekwencje stylu życia modeli mogą wyrażać się problemami ze stopami i nogami. Australijska modelka Chrystal Copland powiedziała, że niektóre pokazy na wybiegu są niczym piękna tortura. Noszenie butów na obcasie, które nie zawsze pasują do jej rozmiaru, często prowadzi do pojawienia się wielu siniaków.

9. Joanna Krupa

Niedoskonałość modelki Joanna Krupa https://www.instagram.com

Amerykańska modelka polskiego pochodzenia ma wrodzoną anomalię - polymastię (stan posiadania więcej niż normalnej liczby piersi). Joanna Krupa skutecznie ukrywa tę funkcję, a jej sesje zdjęciowe w bikini nie stanowią problemu dla modelu.

10. Padma Lakshmi

Niedoskonałość modelki Padma Lakshmi © PasificCoastNews / eastnews.ru

Ramię Padma Lakshmi ma wyraźnie widoczną bliznę. Dostała ją, gdy była nastolatką i dostała poważnego wypadku samochodowego. Padma często nosi sukienki bez rękawów i nawet nie próbuje ukryć tej fizycznej niedoskonałości. Fotografowie też nie retuszują ich na swoich zdjęciach.

11. Breanne Rice

Niedoskonałość modelki Breanne Rice © breannerice / instagram © breannerice / instagram

Breanne Rice dopiero niedawno powiedziała światu, że cierpi na bielactwo. Modelka od dłuższego czasu wykorzystuje specjalne kosmetyki, aby ukryć swój stan skóry nawet przed rodziną. Zajęło jej 10 lat pracy nad poczuciem własnej wartości i otwarcie mówić o swoim problemie.

Twoja ocena:

Dodaj komentarz