szefunio.pl Kontrowersyjne10 par, które złamały wszystkie stereotypy o tym, jak powinien wyglądać idealny związek
ocena ():

10 par, które złamały wszystkie stereotypy o tym, jak powinien wyglądać idealny związek

berlin-1571046-1920.jpg

Idealna relacja jest wtedy, gdy 2 osoby naprawdę się kochają. Jest to jedyny parametr konieczny. Ale z jakiegoś powodu wiele osób wciąż jest zaskoczonych, gdy widzą ludzi o różnym wzroście, wadze, narodowości i tak dalej.

Szefunio.pl znalazło 10 dowodów na to, że nie ma standardów, jeśli chodzi o miłość. Tak więc, jeśli 2 osoby kochają się nawzajem, nie muszą dbać o to, co myślą inni.

Rodzina Fernandes de Silva

Fernandes de Silva ze swoją żoną © Even Medeiros / facebook

Joelison Fernandes de Silva to najwyższy człowiek w Brazylii i trzeci najwyższy na świecie - 7'8 ". Mężczyzna miał wiele kłopotów, gdy był dzieckiem, a nawet nie opuścił domu przez kilka lat. Ale te rzeczy są już w przeszłości. Nie boi się opuścić domu i teraz żyje pełnią życia. W 2015 roku Joelison ożenił się z Evem Medeiros, która jest o 7 lat młodsza od niego i o 2,5 stopy niższa.

Anton Kraft i China Bell

Dziwna ale kochająca się para © Anton Kraft / facebook

54-letni Duńczyk jest rekordzistą świata w trójboju siłowym. Ma tylko 4 stopy wysokości, ale może podnieść 4 razy swoją własną wagę. Ale to nie jest najciekawszy fakt o jego życiu. Od kilku lat China Bell z Florydy, który urodził się mężczyzną, jest dziewczyną Antona. Przeciwieństwa przyciągają, prawda?

David Sikorski z burrito

Jak wam się wydaje taka sesja zdjęciowa? © Kristina Bakrevski

Kiedyś pisarz z San Fransisco stracił cierpliwość. Nie mógł spojrzeć na romantyczne zdjęcia swoich przyjaciół z całego kanału informacyjnego Facebooka. Niektórzy pobrali się, a niektórzy mieli dzieci. David postanowił więc pokazać wszystkim, co się dzieje w jego życiu - poszedł do swojej ulubionej restauracji, kupił tam burrito i miał sesję zdjęciową Love Story w 2015 roku.

Verne Troyer i Genevieve Gallen

Ciekawe co się stało po ślubie że go odwołano © s_bukley / depositphotos

Wszyscy znamy Verne'a Troyera z Austin Powers i jako goblina dla Gringotta w Harrym Potterze. Pomimo bardzo niskiego wzrostu (zaledwie 2,5 stopy), Vern zawsze był popularny wśród kobiet, które wyglądają jak modele. Troyer miał długi związek z Genevieve Gallen i pobrali się w lutym 2004 roku. Tak, małżeństwo zostało odwołane następnego dnia, ale nadal uważamy, że ta para zasługuje na miejsce na tej liście.

Victor Hugo i Gabriela Peralta

Najbardziej wytatuowana para © querubintattoo / facebook

Jest to najbardziej wytatuowana para, z wyjątkiem tatuaży, para ma w sumie 77 modyfikacji ciała. Na przykład mają 50 kolczyków, wszczepione zęby, pierścienie, blizny i tak dalej. Victor i Gabriela są szczęśliwym małżeństwem od ponad 15 lat. Mają własny salon tatuażu, w którym pracują razem.

Piękne Istnienie wyszło za mąż za siebie samą

Nie ma to jak kochać tylko siebie najbardziej na świecie © Beautiful Existence / facebook

Poznaj piękne istnienie. Zanim miała 42 lata, ta Amerykanka, samotna matka dwojga dzieci, miała inną nazwę - Desiree Longabaugh. I nie była naprawdę szczęśliwa w swoim życiu miłosnym. Ale kiedyś zdała sobie sprawę, że przed budowaniem relacji z kimś, każda osoba musi się ożenić. Oficjalnie zmieniła nazwisko i zorganizowała wesele w Paryżu, niedaleko Wieży Eiffla.

Elisany da Silva Cruz i Francinaldo da Silva Carvalho

Najwyższa dziewczyna ze swoim chłopakiem https://www.instagram.com/

A tu znowu Brazylia i najwyższa osoba. Ale tym razem jest to dziewczyna o imieniu Elisany da Silva Cruz. Jest najwyższą osobą na świecie - ma 6'7 "wzrostu. Wydaje się logiczne, że jej partnerem był Joelison Fernandes de Silva, o którym wspomniano na początku artykułu, ale tak nie jest. Elisany jest od kilku lat razem z Francinaldo da Silva Carvalho i jest o 1,4 stopy niższy od niej. Para nie widzi problemów i są razem bardzo szczęśliwi.

Gloria Shuri Henry i Ali Lawrie

Co sądzicie o takiej parze? https://www.instagram.com/

Ta para była prawdziwą bombą na Instagramie. Czy widziałeś kiedyś mężczyznę wyglądającego na greckiego boga, który spotyka pulchną kobietę, która nosi okulary? Wieśniacy nie wierzyli w tę miłość, ale zdjęcia ślubne nie pozostawiały im wyboru. Gloria i Ali wyglądają na bardzo szczęśliwych. Jak widać, różne style życia nie zawsze są problemem.

Najmniejsza para na świecie Paulo i Katyucia

Słodka i najniższa para na świecie https://www.instagram.com/

I to jest prawdopodobnie bardzo zwyczajna para składająca się z dwóch bardzo niezwykłych ludzi. To tak, jakby Paulo i Katyucia mieli być razem - oboje są w przybliżeniu tej samej wysokości - 3 stopy. Spotkali się kilka lat temu i pobrali się w 2016 roku. Spędzili miesiąc miodowy w Londynie, gdzie otrzymali certyfikat Guinness World Records jako najkrótsza para na świecie.

Ashley Stevens i Christopher Reed

Kto nie pamięta tego zdjęcia? © u/FellSamurai/reddit

Zdjęcie tej pary zostało opublikowane przez ich znajomego na Reddicie. Znajomy napisał: "Moja przyjaciółka złapała bukiet. To jest jej chłopak w tle. "Ashley Stevens i Christopher Reed byli zszokowani reakcją ludzi online. Wielu łobuzów internetowych albo nie wierzyło, że taka piękna dziewczyna umawiałaby się z nadwagą lub obrażała oboje w wyjątkowo niegrzeczny sposób.

Kochająca się i szczęśliwa para © Christopher Glenn Reed/facebook

Chociaż Ashley i Christopher nie lekceważyli bullyingu, starają się nie zwracać uwagi na absolutnych nieznajomych, osądzając ludzi, których nie znają za pomocą tylko jednego zdjęcia. Są razem od ponad 2 lat i są świetnym przykładem silnej i szczęśliwej pary.

Twoja ocena:

Dodaj komentarz